AMD در حال کار بر روی پردازنده ۱۶ هسته با کنترلر مجتمع PCI Express 3.0

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
از نظر فاکتور قیمت به کارایی قطعا کارت r9 290x بهتره . کلا انویدیا یه شرکتیه که پول اضافی بایت محصولاتش میگیره و به همین دلیل کاربر فکر میکنه اون کارت بهتره! دقیقا مثل اپل و محصولات مزخرفش!

آدم واقعا میمونه چی بگه !!!!o:-):wallbash:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
آدم واقعا میمونه چی بگه !!!!o:-):wallbash:

شما زیاد فشار به خودت نیاز که سکته میزنی! از نظر من محصولات اپل مزخرفه . از نظر شما خوبه ، خوب برو پول اضافی واسه چیزی بده که واقعا ارزش نداره!

خوش باشی!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
شما زیاد فشار به خودت نیاز که سکته میزنی! از نظر من محصولات اپل مزخرفه . از نظر شما خوبه ، خوب برو پول اضافی واسه چیزی بده که واقعا ارزش نداره!

خوش باشی!

از لحن حرفتون معلومه فشار به کی وارد میشه.=;
وقتی حرف از استدلال و منطق میشه جایی برای حرفهایی مثل :" از نظر من " نمی مونه. من خودم تا چیزی رو نبینم و امتحانش نکنم دربارش نظر نمیدم. خودمم یه زمانی کارتم amd بود. مارک های معتبر از asusو apple و nvidia و amd و .... گرفته تا مارکهای تخصصی مثل eizo همشون رو توی این 12 سالی که pc جمع میکردم همشونو تست کردم و از نظر کارایی و کیفیت میدونم هرکدوم در چه سطحی هستن اما اینکه شما که یه بارم محصولات اپل و... دستت نگرفتی میای همچین حرفی میزنی واقعا جای تاسف داره.
جای ناراحتی هم نداره. هرکی که یذره منطقی باشه میدونه اوضاع از چه قراره.;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تو رو خدا ببینید بحث از سر محصولات در پیت AMD به کجا رسید! اپل این وسط چی میگه؟؟؟

تو خودت از AMD دفاع میکنی و میدونی چرا نمیتونه پیشرفت کنه! و اومدی شفاف سازی کردی! حالا به AMD میگی درپیت !!! اگر درپیست بود که کل بازار سیستم های معمولی و پایین تر و تو دستش نداشت! درسته و بازار HIGH-END به انویدیا نمیرسه که البته دلایل خاص خودش و داره. اما عمرا محصولاتش درپیت نیست.

- - -ویرایش - - -

از لحن حرفتون معلومه فشار به کی وارد میشه.=;
وقتی حرف از استدلال و منطق میشه جایی برای حرفهایی مثل :" از نظر من " نمی مونه. من خودم تا چیزی رو نبینم و امتحانش نکنم دربارش نظر نمیدم. خودمم یه زمانی کارتم amd بود. مارک های معتبر از asusو apple و nvidia و amd و .... گرفته تا مارکهای تخصصی مثل eizo همشون رو توی این 12 سالی که pc جمع میکردم همشونو تست کردم و از نظر کارایی و کیفیت میدونم هرکدوم در چه سطحی هستن اما اینکه شما که یه بارم محصولات اپل و... دستت نگرفتی میای همچین حرفی میزنی واقعا جای تاسف داره.
جای ناراحتی هم نداره. هرکی که یذره منطقی باشه میدونه اوضاع از چه قراره.;)

خیلی جالب و خیلی تاسف باره که وقتی چیزی درباره کسی نمیدونی دربارش اظهار نظر میکنی! جالب ترش اینه که چون من نظر شخصی خودم و گفتم ، شدم بی منطق!:))
شما از کجا میدونی من از محصولات اپل استفاده کردم یا خیر ؟!

مارک های معتبر asus و eizo !! و ... از کی تا حالا شدن تولید کننده کارت گرافیک که مانمیدونستیم!!!! اینا مونتاژ میکنن! همین! تولید کننده یعنی nvidia و amd که چیپ مرجع و میسازن و میدن دست asus و اونا هم با قطعات مختلف مونتاژش میکنن!
از نظر کارایی هم محصولات اپل از نظر من مزخرفی بیش نیستن! اپل هم مثل انویدیا فقط پول اضافی از مشتریاش بابت یه جنس بنجل و لوکس میگیره! جنسی که مثلا قیمتش 500 هزار تومن هست و 900 تومن میفروشه! بعد یکی مصل شما بلند میشه ادعا میکنه محصولاتش با کیفیته!!! لابد چون قیمتش بالاست!

هر کی یه ذره منطقی باشه میگه ، قیمت بالا دلیل بر باکیفیت بودن محصول نیست.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
تو خودت از AMD دفاع میکنی و میدونی چرا نمیتونه پیشرفت کنه! و اومدی شفاف سازی کردی! حالا به AMD میگی درپیت !!! اگر درپیست بود که کل بازار سیستم های معمولی و پایین تر و تو دستش نداشت! درسته و بازار HIGH-END به انویدیا نمیرسه که البته دلایل خاص خودش و داره. اما عمرا محصولاتش درپیت نیست.

- - -ویرایش - - -

خیلی جالب و خیلی تاسف باره که وقتی چیزی درباره کسی نمیدونی دربارش اظهار نظر میکنی! جالب ترش اینه که چون من نظر شخصی خودم و گفتم ، شدم بی منطق!:))
شما از کجا میدونی من از محصولات اپل استفاده کردم یا خیر ؟!

مارک های معتبر asus و eizo !! و ... از کی تا حالا شدن تولید کننده کارت گرافیک که مانمیدونستیم!!!! اینا مونتاژ میکنن! همین! تولید کننده یعنی nvidia و amd که چیپ مرجع و میسازن و میدن دست asus و اونا هم با قطعات مختلف مونتاژش میکنن!
از نظر کارایی هم محصولات اپل از نظر من مزخرفی بیش نیستن! اپل هم مثل انویدیا فقط پول اضافی از مشتریاش بابت یه جنس بنجل و لوکس میگیره! جنسی که مثلا قیمتش 500 هزار تومن هست و 900 تومن میفروشه! بعد یکی مصل شما بلند میشه ادعا میکنه محصولاتش با کیفیته!!! لابد چون قیمتش بالاست!

هر کی یه ذره منطقی باشه میگه ، قیمت بالا دلیل بر باکیفیت بودن محصول نیست.

آقای باهوش ! منظورم از مارکهایی مثل ایسوس و ایزو و... مربوط به لپ تاپ ها و سایر وسایلی هست که اینا تولید میکنن نه کارت گرافیک.ایزو هم کارت گرافیک مونتاژ نمیکنه (جهت به روز رسانی اطلاعات!)در بحث کیفیت مثل شما از روی غریزه حرف نمیزنم. چون مارک های معتبر رو امتحان کردم و میدونم کیفیت هرکدوم چطوریه. بهترین لپ تاپ ایسوس و سونی و اپل رو هرکدوم که بگی امتحان کردم و از نظر کلی کیفیت اپل واقعا بالاتر از تمام مارکها بود. در زمینه تبلت هم همچنین.باور نداشتی بگو عکساشونو بندازم بفرستم برات.
در ضمن شما اولین نفری هستی که میگی محصولات اپل کیفیت نداره.:| کار شما از این بحث ها گذشته.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
قبول دارم محصولات اپل زیادی گرون تشریف دارن، ولی اینکه بگیم محصولاتش بی کیفیته یه شعریه که نظامی گنجوی هم نمیتونه بسرایه!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
آقای باهوش ! منظورم از مارکهایی مثل ایسوس و ایزو و... مربوط به لپ تاپ ها و سایر وسایلی هست که اینا تولید میکنن نه کارت گرافیک.ایزو هم کارت گرافیک مونتاژ نمیکنه (جهت به روز رسانی اطلاعات!)در بحث کیفیت مثل شما از روی غریزه حرف نمیزنم. چون مارک های معتبر رو امتحان کردم و میدونم کیفیت هرکدوم چطوریه. بهترین لپ تاپ ایسوس و سونی و اپل رو هرکدوم که بگی امتحان کردم و از نظر کلی کیفیت اپل واقعا بالاتر از تمام مارکها بود. در زمینه تبلت هم همچنین.باور نداشتی بگو عکساشونو بندازم بفرستم برات.
در ضمن شما اولین نفری هستی که میگی محصولات اپل کیفیت نداره.:| کار شما از این بحث ها گذشته.
محز اطلاع شما حرف خودت و اول میذارم تا ببینی چی نوشتی!

quote_icon.png
نوشته شده توسط castlevania

مارک های معتبر از asusو apple و nvidia و amd و .... گرفته تا مارکهای تخصصی مثل eizo همشون رو توی این 12 سالی که pc جمع میکردم همشونو تست کردم

یا درست منظورت و برسون! یا نمیتونی چرندیات ننویس! اون ایزو رو هم قرمز کردم که ببینی کجای جملت نوشتی و چه معنایی داره تو جمله کلی!

مثل شما از روی غریزه حرف نمیزنم.
احترام خودت و حفظ کن! وگرنه مثل خودت باهات صحبت میکنم! این ادبیات سخیف شخصیت شما رو نشون میده!
چون مارک های معتبر رو امتحان کردم و میدونم کیفیت هرکدوم چطوریه. بهترین لپ تاپ ایسوس و سونی و اپل رو هرکدوم که بگی امتحان کردم
شاید شما یه مایه دار بی درد باشی که پولت از پارو بالا میره و دم دقیقه مارک عوض میکنی! اما دلیل بر این که شما کارشناس سخت افزاری باشی نیست! چیزی که میگی نظر شخصی خودته. نه دیگران. پس تحمیلش نکن.
اپل واقعا بالاتر از تمام مارکها بود.
از اون جوک هایی بود که فقط از چند تا آدمی مثل شما میشه شنید!
در زمینه تبلت هم همچنین
تا حالا تبلت ها رو تست نکردم ، تو این زمینه هم هیچ نظری نمیدم
در ضمن شما اولین نفری هستی که میگی محصولات اپل کیفیت نداره
متاسفانه تو ایران خیلی ها از جمله شما فقر فرهنگی و کلامی دارید و تحمل نظر مخالف و ندارید! به خاطر یه جنس خارجی ، هم وطن خودتون و زیر سوال میبرید! اینجاست که مشخص میشه کار کی از کار گذشته!
شما هم مثال همون دسته بی سوادای بازار کامپیوتر رضا تو چهار راه ولی عصر هستید که همشون فکر میکنن غیر از مارک اینتل و انویدیا چیزی تو بازار وجود نداره!! طوریکه حتی از اهنمایی برای انتخاب هارد برای شما هم عاجزن!

موفق باشی!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
از اون جوک هایی بود که فقط از چند تا آدمی مثل شما میشه شنید!
عجب! اینکه کیفیت اپل بالاست جوکه !!! به به... خودتو ناراحت نکن. یه روز بالاخره میفهمی چی به چیه.;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
عجب! اینکه کیفیت اپل بالاست جوکه !!! به به... خودتو ناراحت نکن. یه روز بالاخره میفهمی چی به چیه.;)

بهتره بحث همینجا تموم بشه. من همون اولم گفتم ، از نظر من محصولات اپل مزخرفن! نظر بقیه هم برای خودشون محترمه و کاری به بقیه دوستان ندارم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
احترام خودت و حفظ کن! وگرنه مثل خودت باهات صحبت میکنم! این ادبیات سخیف شخصیت شما رو نشون میده!
متاسفانه تو ایران خیلی ها از جمله شما فقر فرهنگی و کلامی دارید و تحمل نظر مخالف و ندارید! به خاطر یه جنس خارجی ، هم وطن خودتون و زیر سوال میبرید! اینجاست که مشخص میشه کار کی از کار گذشته!
شما هم مثال همون دسته بی سوادای بازار کامپیوتر رضا تو چهار راه ولی عصر هستید که همشون فکر میکنن غیر از مارک اینتل و انویدیا چیزی تو بازار وجود نداره!! طوریکه حتی از اهنمایی برای انتخاب هارد برای شما هم عاجزن!
اَی بابا، مارو بگو فکر میکردیم "فقر فرهنگی" و "بی سوادی" کمتر از "غریزه" فوشن، برعکسه یعنی؟
شاید شما یه مایه دار بی درد باشی که پولت از پارو بالا میره و دم دقیقه مارک عوض میکنی! اما دلیل بر این که شما کارشناس سخت افزاری باشی نیست! چیزی که میگی نظر شخصی خودته. نه دیگران. پس تحمیلش نکن.
ببین حسین جان، وقتی یکی تمام مارک ها رو امتحان کرده و میگی فلان مارک بهتره، یعنی واقعا بهتره، حالا یکی مثل من که فقط با مارک Dell و Asus و MSI کار کردم هر چقدر هم که "کارشناس سخت افزار" باشم دلیل نمیشه که بیام در مورد یه چیزی که اطلاع کافی ندارم نظر بدم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی فار کرای 3 و بازی های دیگه حدود 1 سال و بیشتر میشه که منتشر شدن و همشون هم مخصوص پردازنده های 4 هسته ای ( با 2 رشته پردازش همزمان ) طراحی و ساخته شدن! فکر کنم باید اطلاعاتتون رو به روز کنید!

من نگفتم نساختن در این زمینه بازم بازی هست من اطلاع هم دارم اما تعدادشون کم هست و کم کم دارن زیاد می شن فکر کنم پست من رو درست نخوندید یا سعی در تخریب دارید به هر حال

سهم بیشتر بازار دست اینتل هست که cpu های گیمش با پر فروش ترین هاش 4 هسته ای هستن پس خیلی بعیده بازی 8 هسته ای به این زودی ها بیاد(به صورت فراگیر) مگر اینکه amd حامیش بشه از این گذشته حرف من سر 16 هسته هست شاید تعداد خیلی خیلی کمی از بازی ها یا برنامه ها رو شامل می شه.
مسلما تعداد هسته یا کش یا چیزهای دیگه برای افراد عامی و بی اطلاع از این صنعت هست و نوع معماری و طراحی ساختش هم برای افراد حرفه ای

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من خودم اکثر برندهای گوشی‌های همراه و تبلت‌ها رو تست کردم و مدت زیادی باهاشون کار کردم. اپل با اختلاف زیادی از هر نظر کیفیت ساختش بهتر از باقی برندها بود. به قدری توی دو سال گذشته از محصولات اپل راضی بودم که اگه قیمت محصولاتش از اینی که هست هم گرون‌تر بود بازم به باقی برندها ترجیح می‌دادم.
اصلاً هم قصد ندارم نظر بقیه رو تغییر بدم، نظر خودم هست و با توجه به تجربه شخصیم به این نتیجه رسیدم.
یه عده هم فکر کردن اگه بیان بگن "فلان چیز به خاطر اسمش گرونه" حتماً و حتماً حرفشون درسته! خیر! بعضی چیزا واقعاً به حق گرون هستن.
ولی مثلاً من خودم تجربه کار با دو برند کارت گرافیک رو داشتم و به نظرم Nvidia نسبت به AMD برتری خاصی نداشته و کاملاً از محصولات AMD راضی بودم، گرچه اختلاف قیمت هم آنچنان نیست و تقریباً توی کارت‌های میدرنج یه قیمت هستم.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
مطلب من ربطی به تاپیک نداره منتها چون دیدم داره بحث میشه منم نظر خودمو میگم.
من قصد توهین به کسی رو ندارم.
فقط نظر خودمو میگم.
محصولات اپل ساخته شده برای ملت ساده لوح و بی بخار آمریکا که واقعا هیچ کاری هم از دستشون بر نمیاد.
محصولات اپل برای کسایی هستش که نمیخوان تلاش کنن.
نمیخوان سعی و خطا کنن.
میخوان همه چیز بشه هلو بیا برو تو گلو.
دوست بنده بلد نیست تو کامپیوتر Copy/Paste کنه ولی هم آیپد داره و هم آیفون. تازه آیپوود (سطح سواد ایشون) هم داره.
کیفیت محصولات اپل واقعا بالا است. تو این هیچ شکی نیست ولی محصولات اپل وسیله نیستن، اسباب بازی هستن.
ولی اینی که با داشتن محصولات اپل احساس بزرگی به کسی دست بده دقیقا حس اون دهاتی هستش که گاوش رو فروخته و ب ام و سوار شده.
من که دارم این حرفو میزنم در حال حاضر هم آیفون دارم و هم آیپد 3. آیپد جدید رو هم انشالله خواهم گرفت.
ولی باور کنین بیشتر از اسباب بازی بهشون نگاه نمیکنم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
شما هر چی دلت خواست بار ملت کردی بعد می‌گی قصد توهین ندارم :d
به نظر من هیچ کدوم از حرفاتون هم درست نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر