Alpha Protocol | PC

945402_100553_front.jpg

THE ESPIONAGE RPG

Publisher:SEGA
Developer: Obsidian
Genre: Role-Playing
Release Date: Jun 1, 2010
ESRB Rating: M​

اثری از سازندگان عنوان تحسین شده ی KOTOR که بالاخره پس از دوسال تاخیر قرار است امسال به بازار بیاید.
شرکت Obsidian را به جرات می توان یکی از خلاق ترین سازندگان عناوین نقش آفرنی وبا سابقه ای روشن نامید،ولی این بازی تا کنون به علل مختلف آنچنان مورد توجه منتقدین قرار نگرفته است.
به گفته ی Obsidian سبک بازی سبکی بدیع و ترکیبی به صورت اکشن مخفی کاری نقش آفرینی به اضافه ی مقدار زیادی مبارزه های نفر به نفر خواهد بود.

داستان بازي درباه يك مامور تازه كار CIA به نام Michael Thorton است.که توسط مافوق خود مورد خیانت قرار گرفته وتحت تعقیب سرویس اطلاعاتی ایلات متحده است.
وی قصد دارد بفهمد چرا این اتفاق برایش رخ داده ودر این بین متوسل به قرار داد آلفا می شود...

یکی از کلیدی ترین ویژگی های بازی سیتم دیالوگ های آن است که سه حالت حرفه ای،مودبانه و تهاجمی را پیش روی شما برای مواجه با هر NPC میگذارد.

تنها نکته ی نگران کننده در مورد بازی گرافیک نه چندان سطح بالای آن است که شاید باعث شکست تجاری بازی شود.

ولی هر چه که هست مطمئنا شاهد یک RPG حرفه ای از سوی Obsidian در سال 20101 خواهیم بود.

]
[ ]
[

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من که با هاش حال نکردم چه pc چه 360!کلا چیزایی که سگا میسازه با سلیقه من که جور در نمیاد حتی Bayonetta که بهش 9 دادن به نظر من خیلی هم مزخرف بود!:yawn:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
مهم

اقا من با این بازی حال میکنم بر عکس این دوستمونن کلا من با سگا حال میکنم :laughing:......
از بازی و گرافیکش خوشم اومد به نظرم بافتهای گرافیکی تمیزی داشت و اینکه میگین گرافش بد بده به نظرم اشتباه میکنید شاید نسخه روس رو دارید و گرافیکو بالا ندادین در کل هر کسی نظری داره و نظرشم قابل احترام .
انقدر نگید وست بده روسش 3تومن انگلیش 4 تا دی وی دی 4تومن روش عوض کردن زبونشم من بهتون میگم مجانی و خیلی ساده:
1.وارد این ادرس بشوید :
C:\Users\USERNAME\Documents\Alpha Protocol\APGame\Config\APEngine
APEngine.ini را باز کنید گزینه Engine.Engine را پیدا کنید بعد Language=RUS تبدیل کنید به Language=EN
2.در هر درایوی که بازی رو نصب کردید وارد این قسمت شوید:
Alpha Protocol\Engine\Config\BaseEngine
(به عنوان مثال اگر در درایو F نصب کردین و اسم فولدرشم عوض نکردین میشه:
F:\Program Files\SEGA Corporation\Alpha Protocol\Engine\Config\BaseEngine )
BaseEngine.ini را باز کنید گزینه Engine.Engine را پیدا کنید بعد Language=RUS تبدیل کنید به Language=EN
حالا بازی کنین و حالشو ببرین.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من چون بازیهای مثله Mass Effect 1,2 یا dragone age رفتم دیگه گیمایی در حده alpha بهم مزه نمیده!باور کن نمره 6ام زیادشه.:no:
قشنگ ترین بازیه سگا همون sonic ده سال پیش بود.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من چون بازیهای مثله Mass Effect 1,2 یا dragone age رفتم دیگه گیمایی در حده alpha بهم مزه نمیده!باور کن نمره 6ام زیادشه.:no:
قشنگ ترین بازیه سگا همون sonic ده سال پیش بود.
دوست من شما شاهکاری مثل mass رو نمیتوتی با این مقایسه کنی من mass 2 رو نزدیک به 15 بار تموم کردم تو همه حالتاش و هر نوع الانم رارم mass 1 رو بازی میکنم تا سیو کامل بازیو بریزم رو mass 2 میگن همه پیش فرضها عوض میشه دیالوگا و روند بازیم تغییر میکنه این رو گفتم که برنامه ریزی دقیق (EA(bioware رو بگم alpha هم سر جای خودش یا a vs p شاهکار سگا که به نظرم عالی بود 4 تا حالت کاملا مجزا این بازیم از بعضی لحاظ خیلی خوبه...اگر خواستید باز صحبت کنیم به خودم pm بدید اینجا الکی نباید شلوغ بشه.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
الان دیگه اکثرا بازی ها رو از فروشگاههای اینترنتی خریداری میکنن راحت!!
حالا مثلا خارج شدن از خانه خرید بازی مگه چه قدر طول میکشه سفر بین شهری که نمی خوان انجام بدن فوقش 20 دقیقه:biggrin1:
حالا بر فرض میگیرم کلا 1 ساعت طول بکشه یعنی یک ساعت انقدر برای شما با ارزشه ؟!

نه بابا
خواستیم خیر سرمون یه شوخی کرده باشیم!
به این همم میگن بازی ؟

مگه چشه؟
چرا جدیدا مد شده هر کی از هر بازی بدش میاد میره توی تاپیک اون بازی بهش بد و بیراه می‌گه؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
نه بابا
خواستیم خیر سرمون یه شوخی کرده باشیم!
میدونم دوست عزیز که شوخی کردید:biggrin1:
من منظورم شخص شما یا کسی دیگه نبود من کلی گفتم که بهتر به جایه این سوال های ابتدایی که الان دیگه تو تمام تاپیک های PC پرسیده میشه خود دوستان بازیها رو بگیرن و امتحان کنن چون دید هر شخص نسبت به یک بازی متفاوته!

saman2000

کاربر سایت
Nov 18, 2006
30
واقعا که .....
تو این چند وقت بازی به این سطح پائینی و مبتدی ندیده بودم .. مثل بازیهای 10 سال پیشه
فقط موندم که چطور روشون شده اینقدر تبلیغش کنند
:mad:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
کلا تو تاپیک فقط از یک بازی تعریف نمی کنند ! :D

حق با شماست ولی توی تاپیک اون بازی از بازی علاوه بر تعریف، انتقاد می‌کنن! تیکه نمی‌اندزاند (!) یا بی دلیل گیر نمی‌دن

نمی‌شه شما بیای یه پست بدی بگی اینم بازیه؟ اه اه
خب باید دلیل آورد که بهش بگن انتقاد

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام.
آقا این بازی چرا بیخود و بی جهت الکی گیر میکنه.
وقتی یه Checkpoint میگیره یا یه دری رو بازی میکنم، بازی واسه چند لحظه قفل میکنه.
همه تنظیمات رو در حالت حداقل قرار دادم ولی درست نشد.
درایور کارت گرافیکم رو هم آپدیت کردم بازم نتیجه ای نگرفتم.
خواهشا بگید چیکار کنم؟:((

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام.
وقتی یه Checkpoint میگیره یا یه دری رو بازی میکنم، بازی واسه چند لحظه قفل میکنه.

اینو دان کن شاید مشکلت حل شه!
http://gf.wiretarget.com/alpha_protocol.htm

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام.

قفل نمیکنه بلکه Load میکنه مشکلی هم نداره از خود بازیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر