Alpha Protocol | PC

945402_100553_front.jpg

THE ESPIONAGE RPG

Publisher:SEGA
Developer: Obsidian
Genre: Role-Playing
Release Date: Jun 1, 2010
ESRB Rating: M​

اثری از سازندگان عنوان تحسین شده ی KOTOR که بالاخره پس از دوسال تاخیر قرار است امسال به بازار بیاید.
شرکت Obsidian را به جرات می توان یکی از خلاق ترین سازندگان عناوین نقش آفرنی وبا سابقه ای روشن نامید،ولی این بازی تا کنون به علل مختلف آنچنان مورد توجه منتقدین قرار نگرفته است.
به گفته ی Obsidian سبک بازی سبکی بدیع و ترکیبی به صورت اکشن مخفی کاری نقش آفرینی به اضافه ی مقدار زیادی مبارزه های نفر به نفر خواهد بود.

داستان بازي درباه يك مامور تازه كار CIA به نام Michael Thorton است.که توسط مافوق خود مورد خیانت قرار گرفته وتحت تعقیب سرویس اطلاعاتی ایلات متحده است.
وی قصد دارد بفهمد چرا این اتفاق برایش رخ داده ودر این بین متوسل به قرار داد آلفا می شود...

یکی از کلیدی ترین ویژگی های بازی سیتم دیالوگ های آن است که سه حالت حرفه ای،مودبانه و تهاجمی را پیش روی شما برای مواجه با هر NPC میگذارد.

تنها نکته ی نگران کننده در مورد بازی گرافیک نه چندان سطح بالای آن است که شاید باعث شکست تجاری بازی شود.

ولی هر چه که هست مطمئنا شاهد یک RPG حرفه ای از سوی Obsidian در سال 20101 خواهیم بود.

]
[ ]
[

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
اگه اينايي كه گفتي رو بي خيال شيم ديگه چي مي مونه از بازي دلمون رو به چي خوش كنيم آخه.=)):))
چرا كنترل بازي اينقدر بده؟؟!!!!(خيلي بده)!!
تا حالا دلتو واسه چی صابون زده بودی !؟!؟!؟!؟!
واسه همونا !
سزنده ها می خواستن یه حالی به ما بدن دیگه حسابی حال کنیم با بازی اینجوریش کردن !
ولی بدک نیست به از بیکاریست ،

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
سلام .
من بازی رو امروز خریدم ، اما NOD32 من به فایل DLL کرک ـش گیر میده و همش باید NOD32 رو خاموش کنم ، چیکار باید کرد ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام .
من بازی رو امروز خریدم ، اما NOD32 من به فایل DLL کرک ـش گیر میده و همش باید NOD32 رو خاموش کنم ، چیکار باید کرد ؟
دقیقا برای منم همینطور شد ف 6 بار بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم فکر میکنم باید هر بار که میخوای بازی رو اجرا کنی آنتی ویروس رو غیر فعال کنی ، البته اگه فلشی چیزی داری اون فایل رو روش کپی کن که اگه بازم احیانا پاک شد دیگه نخوای بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی.

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
آره ، اما من بازی رو چندین بار نصب مگردم ، وقتی فهمیدم که nod32 گیر میده غیر فعال کردم ، و کرک رو دانلود کردم و نصب کردم ، درضمن من دارم رو یک روش کار میکنم که دیگه مثلا nod روی فقط یه فایل که کرک این بازی باشه گیر نده ولی کار خودشو بکنه . نتیجه کامل رو گرفتم بهتون میگم .

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
بابا اون اولین قسمتی که باید کامپیوتر رو هک کنی و دوتا عدد یکسان رو پیدا کنی چقدر سخته من نتونستم رد ـش کنم ؟ ، چیکار کنم ؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بازی رو 2 روز پیش تموم کردم و فقط میتونم بگم یکی از بهترین بازی هایی شد که بازی کردم!
خیلی عالی بود.
اگه از جیمز باند بازی یا فیلمای جاسوسی اینا خوشتون میاد پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنید! چون اولین و تنها modern day espionage RPG هستش و از از نظر داستانی و... هم خیلی قشنگه.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
به نظر من که بازیش باحال نبود. منم همین مشکل کرک رو داشتم و nod 32 رو باید قبل از بازی کردن خاموش میکردم. یه چند مرحله ای رفتم دیگه بازی نکردم.:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر