Alpha Protocol | PC

945402_100553_front.jpg

THE ESPIONAGE RPG

Publisher:SEGA
Developer: Obsidian
Genre: Role-Playing
Release Date: Jun 1, 2010
ESRB Rating: M​

اثری از سازندگان عنوان تحسین شده ی KOTOR که بالاخره پس از دوسال تاخیر قرار است امسال به بازار بیاید.
شرکت Obsidian را به جرات می توان یکی از خلاق ترین سازندگان عناوین نقش آفرنی وبا سابقه ای روشن نامید،ولی این بازی تا کنون به علل مختلف آنچنان مورد توجه منتقدین قرار نگرفته است.
به گفته ی Obsidian سبک بازی سبکی بدیع و ترکیبی به صورت اکشن مخفی کاری نقش آفرینی به اضافه ی مقدار زیادی مبارزه های نفر به نفر خواهد بود.

داستان بازي درباه يك مامور تازه كار CIA به نام Michael Thorton است.که توسط مافوق خود مورد خیانت قرار گرفته وتحت تعقیب سرویس اطلاعاتی ایلات متحده است.
وی قصد دارد بفهمد چرا این اتفاق برایش رخ داده ودر این بین متوسل به قرار داد آلفا می شود...

یکی از کلیدی ترین ویژگی های بازی سیتم دیالوگ های آن است که سه حالت حرفه ای،مودبانه و تهاجمی را پیش روی شما برای مواجه با هر NPC میگذارد.

تنها نکته ی نگران کننده در مورد بازی گرافیک نه چندان سطح بالای آن است که شاید باعث شکست تجاری بازی شود.

ولی هر چه که هست مطمئنا شاهد یک RPG حرفه ای از سوی Obsidian در سال 20101 خواهیم بود.

]
[ ]
[

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
مثل اینکه بازی عرضه شده و با این همه تاخیری هم که خورد، آش دهن سوزی هم نیست.
GameSpot = 6 / 10
من شجاعت ابسیدیان رو برای همچین ریسکی تحسین میکنم ! تلاش برای ارئه ی یک سبک کاملا نوآورانه که با بی استعدادی های تکنیکی همیشگی ابسیدیان به باد فنا رفت!!!
UE3 و این سطح پایین واقعا از لحاظ فنی هیچ نقطه ی قابل دفاعی براش نمیزاره ولی من مشتاقم تا داستان انعطاف پذیری که قولش رو داده بودند امتحان کنم!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من شجاعت ابسیدیان رو برای همچین ریسکی تحسین میکنم ! تلاش برای ارئه ی یک سبک کاملا نوآورانه که با بی استعدادی های تکنیکی همیشگی ابسیدیان به باد فنا رفت!!!
UE3 و این سطح پایین واقعا از لحاظ فنی هیچ نقطه ی قابل دفاعی براش نمیزاره ولی من مشتاقم تا داستان انعطاف پذیری که قولش رو داده بودند امتحان کنم!
اینو زدی تو خال.
نمونش Neverwinter Nights 2 با اون همه ابهت، گرافیکش گند زده بود به همه چیز.
تو نقد گیم اسپات هم ظاهرا نوشته شده داستان بازی انعطاف پذیره، یعنی یه چیزی تو مایه های اینکه داستان رو خودت پیش میبری.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
بچه ها این شرکت وست مخصوصا شعبه رسالت خیلی نامرده دیگه شورش در اورده نسخه روسیه ای بازی Alpha Protocolمی کنه توی پاچه مردم

بابا به خدا خجالت داره اخه 3000 تومان دیگه ارزش نداره که بازی 2 دیویدی 3 تا دیویدی کنید .

والا به این کار میگن دزدی :evil::evil::gunner::gunner::gunner::gunner::gunner::gunner:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
سلام ... من بازیو از وست گرفتم ولی متاسفانه روسی بود ... توی محلی که محتوای دی وی دی رو روی هارد من از زیپ خارج کرد یه فایلی وجود داره به نام
setup.ini . دوستانی که بازی رو دارن و زبانش انگلیسی هستش اون فایل رو باز کنن و بینن جلوی قسمت language چه عددی نوشته شده است ؟
با تشکر !!!
وست :gunner:
:ban:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
این محتویات setup.ini
Code:
[Startup]
EnableLangDlg=Y
AppName=Alpha Protocol
ProductGUID=D37FE0E3-B1A9-4E41-AB5D-DA62E04D2C42
CompanyName=SEGA Corporation
CompanyURL=http://help.sega.com
ErrorReportURL=http://www.installshield.com/isetup/ProErrorCentral.asp?ErrorCode=%d : 0x%x&ErrorInfo=%s
MediaFormat=1
LogMode=1
Resource=_Setup.dll
SmallProgress=Y
SplashTime=5
CheckMD5=Y
CmdLine=
ShowPasswordDialog=N
EngineVersion=10.1.0.238
EngineBinding=1
[Languages]
Default=0x0009
count=5
key0=0x0009
key1=0x040c
key2=0x0007
key3=0x0010
key4=0x000a

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
بنده نسخه انگلیسی را گرفتم دیروز.
3 تا دی وی دی بود!

اینم فروشگاش : ( شرمنده قصدم تبلیغ نبود اما خواستم یک فروشگاهی معتبر معرفی کنم بچه ها نرن دور شهر بچرخن برای یک بازی نسخه انگلیسی! :biggrin1:)
PERSIASTORE.COM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر