Alice: Madness Returns | XBox 360 Thread

بازی رو گرفتم واقعا خوب:) بود زیاد بازی نکردم ولی عالی بود گرافیک هم در حد خود بازی خوب بود ونباید با بازی های گرافیک بالا مقایسه کردb-) برید بگیرید پشیمون نمیشید>:d<

خب منم بالاخره گرفتمش!نمی دونم چرا mcgee اینقدر بازی رو تغییر داده!تا اینجا که برام نوستالوژیک نشده!امیدوارم محیط های تاریک در ادامه به بازی برگرده!
اما به هر حال بازیه خوبی!گرافیکش خوبه!طراحی هنریه قویی داره!طرز گفتن داستان و فضای بازی و موزیک ها همه منطبق بر افسانه ی مرمز آلیسه!

خب من هم رسیدم به آخرای چپتر دوم بازی، در کل بازی باحالیه، اتمسفرش منو خیلی گرفته؛ یک حالت مریضی داره :دی

خوبیاش به نظرم داستانشه، گرافیک هنری، در کل گیمپلی روون و خوب و راز آلود بودن بازی هست، بعلاوه ی اینکه هر آپگرید شکل سلاح هارو عوض میکنه! :دی

بدی هاش لهجه بریتیش :| گرافیک تکنیکی ضعیف و کم عمق بودن طراحی دشمنا هستش.

در کل به بازی 7.5 یا 8 از میدم از 10، پیشنهاد میشه بخرینش :دی فقط اگر گرافیک بازی هم بالا بود میتونست امتیاز های بهتری رو بگیره! :دی

خب من هم رسیدم به آخرای چپتر دوم بازی، در کل بازی باحالیه، اتمسفرش منو خیلی گرفته؛ یک حالت مریضی داره :دی

خوبیاش به نظرم داستانشه، گرافیک هنری، در کل گیمپلی روون و خوب و راز آلود بودن بازی هست، بعلاوه ی اینکه هر آپگرید شکل سلاح هارو عوض میکنه! :دی

بدی هاش لهجه بریتیش :| گرافیک تکنیکی ضعیف و کم عمق بودن طراحی دشمنا هستش.

در کل به بازی 7.5 یا 8 از میدم از 10، پیشنهاد میشه بخرینش :دی فقط اگر گرافیک بازی هم بالا بود میتونست امتیاز های بهتری رو بگیره! :دی
آلیس افسانه ی بریتیش دیگه!
پ.ن:نمی دونم چرا بعضا از لهجه ی بریتیش خیلی خوشم میاد!ایراد از منه؟

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ
آلیس افسانه ی بریتیش دیگه!
پ.ن:نمی دونم چرا بعضا از لهجه ی بریتیش خیلی خوشم میاد!ایراد از منه؟
هرکس یک سلیقه ای داره، عیب کجا بود رفیق؟ :دی

ولی من یکی احساس میکنم با این لهجه نمیشه احساسات رو اونطور که باید القا کرد، حالت خشک و بی روحی داره با امریکن بهتره میشه احساسات کرکتر رو نشون داد! :دی

هرکس یک سلیقه ای داره، عیب کجا بود رفیق؟ :دی

ولی من یکی احساس میکنم با این لهجه نمیشه احساسات رو اونطور که باید القا کرد، حالت خشک و بی روحی داره با امریکن بهتره میشه احساسات کرکتر رو نشون داد! :دی
لهجه ی مورد علاقه ی اصلیم همون آمریکن!ولی بعضی جاها(به خصوص تو همین بازی)بریتیش خیلی می چسبه بهم!

خیلی خوبه بازی من 1 ساعتی بازی کردم شاید بیشتر خیلی خوشم اومد . گرافیک خویه , گیم پلی خیلی خوبه واقعا خوشم اومد , طراحی محیط و رنگبندی و طراحی سلاح ها خیلی خوبو جالب است . محیط متنوعی هم داره . کلا خیلی چسبیده تا اینجا

خیلی خوبه بازی من 1 ساعتی بازی کردم شاید بیشتر خیلی خوشم اومد . گرافیک خویه , گیم پلی خیلی خوبه واقعا خوشم اومد , طراحی محیط و رنگبندی و طراحی سلاح ها خیلی خوبو جالب است . محیط متنوعی هم داره . کلا خیلی چسبیده تا اینجا

ببینم بعد از 3 تا چپتر بازم حال میده یا نه :| من رو که تا اینجا زجر کش کرده:|:|:(

ببینم بعد از 3 تا چپتر بازم حال میده یا نه :| من رو که تا اینجا زجر کش کرده:|:|:(

والا من زیاد نمیتونم بازی کنم هنوز همون Chapter 1 هستم برای همین گفتم فعلا حال داده :d
البته من کلا این سبک مبارزه رو دوست دارم و شاید هم تا آخر بازی خسته نشم ولی کلا سعی کن زجرکش نشی :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or