Alan Wake Remastered

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
بعد از چندین سال ...من یادمه راهنمایی بودم که این بازی یکمش رو تونستم بازی کنم.
خیلی خوبه که ریمستر دادن و اشخاصی مثل من که اون زمان بچه بودن و نتونستن بازی کنن الان بتونن و البته پلیر های جدید .
اینجوری فک کنم شایعه های وجود نسخه جدید هم قوی تر میشه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
زمان خودش حس و حال خوبی بهش داشتم گرافیکش دیوانه وار بالا بود ، بنظرم رمدی بجای بازی کنترل و این اتاشغالا باید بچسبه به این بازی و یه ریمک بجای ریمستر بسازه همینطور ساخت قسمت دوم یا ساخت ریبوت برای این بازی با محیط های گسترش یافته و یا اوپن ورلد .
محیط های جنگلی و ساختمون ها که توش گشت گذار میکنیم در صورت ریبوت کردن میتونه خیلی بهتر از محیط سند باکس در بازی اویل وید این دو باشه .

• Like
Reactions: Mehdi Cage

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
هیچ وقت قسمت نشد بازیش کنم
الآن خیلی خوش‌حالم که داره برای ps4 میاد،حیف که با این قیمت ها پولی برام نمونده وگرنه حتمن پیش خریدش می‌کردم
فعلن چاره ای جز انتظار برای تخفیف خوردنش ندارم "

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: ArMaN458

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
این FAQ رو بخونید خیلی خوبه :

FAQ — Alan Wake
چقدر خوبه:
How does Alan Wake Remastered take advantage of the DualSense controller?

As Alan said, “I squeezed the flashlight like my life depended on it, willing it to stop it coming any closer. Suddenly, something gave, and the light seemed to shine brighter.”

The PlayStation 5 version of Alan Wake Remastered supports the PlayStation 5’s DualSense controller’s vibration and haptics. The left trigger aims Alan’s flashlight and the harder you press, the more intensity the flashlight will have.

The right trigger is used to shoot weapons, but there’s a clear difference in tactile feedback and resistance when using a pistol versus a rifle.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر