Alan Wake Remastered

آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
یه سئوال
این بازی به بازی Control ربط داره؟
کلا داستانش مربوط به کدوم بازی میشه که تقریبا همه میگن بازی قدیمی هست؟ یه عنوان جدا هست یا یه شخصیت خاص تو یه بازی هست؟

• Like
Reactions: ArMaN458

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
امروز صبح رفتم سراغ DLC اول و چیزی جز عذاب برام نداشت. سختی شدید، غیر منطقی و آزار دهنده.
من پریروز اومدم DLC ها رو بازی کنم و یاد این حرف شما افتادم و روی easy رفتم :D دقیقا خیلی مضحک سخته. دیگه ولی روی easy تموم شد. اما از لحاظ داستانی من همچنان دوسش داشتم :D
اون کتابا نویسندشون الکس کیسی نیست نویسندش خود الن ویک که کاراکتر اصلی اون کتابا که 5 جلدن فردیه به نام الکس کیسی که یه پلیس توی نیویورک
کاملا درست میگی. من نمیدونستم. بازی رو که تموم کردم، اون وسطا از دیالوگا فهمیدم اینو.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یه سئوال
کلا داستانش مربوط به کدوم بازی میشه که تقریبا همه میگن بازی قدیمی هست؟ یه عنوان جدا هست یا یه شخصیت خاص تو یه بازی هست؟
این بازی قبل از Control ساخته شده. اما توی بازی Control به خاطر موضوعیت کلی بازی، یه پدیده ای معرفی میشه که ربط مستقیم به هم پیدا میکنن. خود بازی Control هم که یه DLC داره اصلا مخصوص همین Alan Wake که اسمش AWE ـه :D
بازی Alan Wake خیلی قدیمی تر از Control هستش و یه جورایی Stand Aloneـه!

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
یه سئوال
جفت این بازیها تو یه دنیا هستن، تو کنترل داستان از نگاه رئیس سازمانی هست که اتفاقات ماورایی رو بررسی می کنه (اسم سازمان رو یادم نمیاد الان)، تو آلن ویک یکی از همون اتفاقات ماورایی رو از نگاه اون فردی که براش اتفاق افتاده میبینی

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
یکی از بهترین بازی هایی که امسال بازی کردم control بود که خیلی خیلی خوشم امد سر همین بعد از تموم کردنش سریع Alan wake خریدم :D
از نظر داستانی بازی فوقالعاده مثل یه سریاله خفنه که دوست داری بشینی پاش هی بری جلوتری ببینی چی میشه
من نسخه اورجینال بازی نکردم ولی ریمستر از نظر کیفیت برای این نسل قابل قبوله
انیمیشن ها بازی مشخصه روش کار نکردن و مال همون 2010 عه
دوستان که بازی تجربه نکردن حتما تجربش کنند که عالیه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چقدر دی‌ال‌سی سیگنال خوب بود، اینو زمان خودش نتونسته بودم بازی کنم الان واقعا حال کردم باهاش، خیلی مشکل‌تر از بازی اصلی بود و همین جذابش کرده بود، سطح استرس و ترس چند لول بالاتر از بازی اصلی بود که روی نرمال به‌قدری مهمات و باتری داشتی که هیشکی زورش بهت نمی‌رسید و قلع و قمع می‌کردی ولی این‌جا این‌جوری نبود، مکانیزم‌های جالبی هم بهش اضافه کرده بودن که خیلی مناسب بود و تنوع خوبی می‌داد بهش، درکل به نظرم بعد از بازی اصلی حتما بازیش کنین، امیدوارم رایتر هم همینجور باشه.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
چقدر دی‌ال‌سی سیگنال خوب بود، اینو زمان خودش نتونسته بودم بازی کنم الان واقعا حال کردم باهاش، خیلی مشکل‌تر از بازی اصلی بود و همین جذابش کرده بود، سطح استرس و ترس چند لول بالاتر از بازی اصلی بود که روی نرمال به‌قدری مهمات و باتری داشتی که هیشکی زورش بهت نمی‌رسید و قلع و قمع می‌کردی ولی این‌جا این‌جوری نبود، مکانیزم‌های جالبی هم بهش اضافه کرده بودن که خیلی مناسب بود و تنوع خوبی می‌داد بهش، درکل به نظرم بعد از بازی اصلی حتما بازیش کنین، امیدوارم رایتر هم همینجور باشه.
Writer هم دقیقا همونجوریه. فیکس از ادامه Signal شروع میشه و به نظرم خیلی هم خوب جمع بندی میکنه!

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام
کلا چندتا دی ال سی داره ؟ دی ال سی ها باید قبل تموم کردن بازی اصلی رفت ؟
2 تا! Signal و Writer. هر دو تا DLC رو باید بعد از تموم شدن بازی بری چون دقیقا ادامه داستانن.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
خب تخفیف خرده بود هرچند رو xbox360 بازیش کردم بعد ۱۰ سال الان رو سریز اکس با تخفیف خریدمش
Dlc هاشم بازی نکردم امشب بزنم دانلود و شروعش کنم
امیدوارم موارد اضافیه بیشتری داشته باشه
راستی اون زمان ۳۰ فریم بود این نسخه ۶۰ شده ؟
تنظیمات خاصی داره واسه گرافیک ؟

• Like
Reactions: blak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر