Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
397
نام
فرنود
من به یه باگی خوردم در چپتر ۵ ( خانه سالمندان) ساگا و بدبختی اینه اخرین سیو دستیمم برای چهار ساعت قبله :((‌ . یه سرچی هم که کردم کلا مثل اینکه این چپتر پر از باگه پس حواستون باشه.
من قبل اینکه برقا بره و Ahti بهم بگه برم به انبار برای وصل کردن برق، خیلی قبلش رفته بودم و اونجارو گشتم و فیوز رو برداشتم. ولی از بازی خارج شدم و وقتی برگشتم دیدم هنوز مپ داره بهش اشاره میکنه و از اونور فیوزی هم ندارم! بعد اینکه Ahti هم گفت وقتی اونجا برمیگردم نمیتونم فیوز رو بردارم. 8-| کسی راه حلی برای این مشکل داره؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,644
من به یه باگی خوردم در چپتر ۵ ( خانه سالمندان) ساگا و بدبختی اینه اخرین سیو دستیمم برای چهار ساعت قبله :((‌ . یه سرچی هم که کردم کلا مثل اینکه این چپتر پر از باگه پس حواستون باشه.
من قبل اینکه برقا بره و Ahti بهم بگه برم به انبار برای وصل کردن برق، خیلی قبلش رفته بودم و اونجارو گشتم و فیوز رو برداشتم. ولی از بازی خارج شدم و وقتی برگشتم دیدم هنوز مپ داره بهش اشاره میکنه و از اونور فیوزی هم ندارم! بعد اینکه Ahti هم گفت وقتی اونجا برمیگردم نمیتونم فیوز رو بردارم. 8-| کسی راه حلی برای این مشکل داره؟
منم همین مرحله اولش basement رو گشتم و فیوز رو هم براشتم و بعد رفتم پیش اتی و دوباره برگشتم basement و مشکلی برام پیش نیومد. تو همون موقع فیوز رو وصل کردی؟ و اینکه بازی رو اپدیت کردی؟

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
397
نام
فرنود
منم همین مرحله اولش basement رو گشتم و فیوز رو هم براشتم و بعد رفتم پیش اتی و دوباره برگشتم basement و مشکلی برام پیش نیومد. تو همون موقع فیوز رو وصل کردی؟ و اینکه بازی رو اپدیت کردی؟
من فیوز رو برداشتم ولی رفتم سیو کردم و بازی رو با خیال راحت بستم ولی وقتی دوباره شروع کردمش دیدم رو نقشه همچنان نشون میده فیوز رو و دیگ تو لیست ایتمام نیست. رو هوا معلقه فیوز
View attachment 1000010366.mp4

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
415
نام
Ara$h
رفیق چک کن ببین یوقت تو Inventory نیست ؟ منم تو مرحله هتل الن کلید رو نشون میداد تو مپ ولی دیدم تو Inventory هستش

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,644
من فیوز رو برداشتم ولی رفتم سیو کردم و بازی رو با خیال راحت بستم ولی وقتی دوباره شروع کردمش دیدم رو نقشه همچنان نشون میده فیوز رو و دیگ تو لیست ایتمام نیست. رو هوا معلقه فیوز
View attachment 319648
خیلی عجیبه! منم گاهی به یه باگهایی بر میخوردم مثلا تو همین قسمت نمیتونستم فیلمی که از توی پروژکتور پخش میشه ببینم و باگ زده بود ولی خب مثل شما گیم بریکر نبود.

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
397
نام
فرنود
خیلی عجیبه! منم گاهی به یه باگهایی بر میخوردم مثلا تو همین قسمت نمیتونستم فیلمی که از توی پروژکتور پخش میشه ببینم و باگ زده بود ولی خب مثل شما گیم بریکر نبود.
اتفاقا این هم یکی از اون باگایی هست که برای من و خیلیا پیش اومده . دقیقا از شانس من این داستان بعدش پیش اومد
https://www.google.com/url?sa=t&sou...Qjjh6BAgREAE&usg=AOvVaw3SOzEVJVKTLcXfrSxCB2fA

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,644
ندیدم کسی زیاد راجع به داستان بازی صحبت کنه :D البته داستان اونقدر پیچیده شروع میشه و ادامه پیدا میکنه و درنهایت چنان با یک پایان باز مواجه میشیم که دست اصغر فرهادی هم از پشت میبنده!:D اما نتیجه ای که از پایان بازی گرفتم این بود
-بنظرم میرسه پایانی که الن ویک با کمک ساگا مینویسن در نهایت باعث میشه جلوی اسکرچ برای احاطه کردن برایت فالز و گسترشش رو بگیرن و از طرفی دختر ساگا لوگان هم زنده میشه
-خود ساگا توی دارک پلیس گیر میکنه بهمین خاطر تلفن که میزنه لوگان رو نمیتونه بگیره چون اون اصلا توی این ریالیتی نیست
-الکس کیسی اینطور که مشخص شد اون هم افتاد توی دارک پلیس ولی با اینحال مقصود این بود که اون رو هم نجات بدن اما مثل اینکه درنهایت فقط تونستن دارک پرزنس رو از تو وجودش تخلیه کنن
-الن ویک هم باز توی دارک پلیس هست با اینحال از اونجایی که اتفاقات بازی مثل یک مخروط پیچشی یا بقول خودشون Spiral میمونه ، تمام کارهای الن ویک باعث شده یک قدم به انتهای این مخروط پیچشی نزدیک تر بشه، انتهایی که هیچکس نمیدونه قراره در اخر به کجا ختم بشه
و اما نکته بسیار مهم شخصیت الیس هست.اینطور که مشخص شد الیس متوجه شده که الن نمرده و توی دارک پلیس گیر افتاده و حالا اون داره سعی میکنه که الن رو نجات بده. و اتفاقی که در پایان بازی افتاده بنظر میرسه سناریویی از پیش طراحی شده ی خود الیس باشه.
یک نکته ی بسیار جالب دیگه. اخر مرحله ی تئاتر سینما ، یک فیلمی از توماس زین پخش میشه. توی اون فیلم توماس زین برای اینکه از دارک پلیس نجات پیدا کنه شخصیت الکس کیسی رو "قربانی" میکنه. حالا این سوال پیش میاد ایا برای نجات دادن الن ویک نیازه که یکی رو قربانی کرد. یا اصلا برای نجات کسی از دارک پلیس نیاز به قربانی کردن کسی داره؟ و مهم تر اینکه ایا الیس تمام این سناریو رو چیده تا ساگا رو قربانی کنه که الن ویک رو نجات بده؟
پ.ن:
mind place ساگا
IMG_0997.jpeg
Mind place الن ویک
IMG_0998.jpeg
Mind place من که میخوام از داستان بازی سر در بیارم
IMG_0995.jpeg

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,200
دوستان چقدر از بازی مونده
پلیس استیشن رسیدم و اسکچر رو زدم و رفتم لیک برای در اثردن الن ویک کنارش یک جا بود نور هلیکوپرت اومد رفتم قفل در رو شکستم و سیو اما مزاشت به الن سویچ کنم ، با الان هم قبل این به خمون مرحله که هی زنش رو تو خونه تو تی وی میدید رسیده بودم
الان اخرای بازی هست و چیزی رو از دست ندادم؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,644
دوستان چقدر از بازی مونده
پلیس استیشن رسیدم و اسکچر رو زدم و رفتم لیک برای در اثردن الن ویک کنارش یک جا بود نور هلیکوپرت اومد رفتم قفل در رو شکستم و سیو اما مزاشت به الن سویچ کنم ، با الان هم قبل این به خمون مرحله که هی زنش رو تو خونه تو تی وی میدید رسیده بودم
الان اخرای بازی هست و چیزی رو از دست ندادم؟
اخر بازی هستی. و اینکه قبل از مرحله اخر بازی بهت پیشنهاد میکنه سیو کنی که وقتی بازی رو تموم کردی دوباره بتونی برگردی تا چیزی رو از دست ندی.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,200
اخر بازی هستی. و اینکه قبل از مرحله اخر بازی بهت پیشنهاد میکنه سیو کنی که وقتی بازی رو تموم کردی دوباره بتونی برگردی تا چیزی رو از دست ندی.
ممنونم فقط اینکه تا اینجا رسیدم مرحله ای ممکنه از دست رفته باشه در قسمتهای الن ویک یا همچین چیزی نداره بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر