Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,872
آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,109
دیشب پلات شد واقعا شاهکار بود با اینکه با سبک ترسناک مشکل دارم ولی شدیدا باهاش حال کردم
شخصا مراحل ساگا رو خیلی بیشتر از الن دوست داشتم
سلام دوستان ی راهنمایی کنید من همون اول بازی همه جا ها رو گشتم اون کلید رو گرفتمدکه با ماشین از اون منطقه برم ولی دم ماشین که میرم هیچ گزینه ای نمیاد که سوار بشم این باگه یا کار خاصی باید انجام بدم . بازی روهم افلاین تو xbox series x ریختم ممنون میشم راهنمایی کنید.
مطمئنی کلید ماشینو گرفتی؟ ابجکتیو رو چک کن. باس رو زدی؟
بچه ها بنظرتون بازيو روى فايو بخرم يا منتظر تخفيفات بلك فرايدى باشم كه تخفيف ميخوره؟ ميخوره بنظرتون؟
ظ۲ اگر میخوای من تموم کردم میخوام بفروشمش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,437
نام
Majid
تمام عکسا با این دختره هس
خود آلن کنترل نمیکنیم؟
پس چرا فقط عکس این دختره هس :D
کمتر عکس از خود آلن دیدم
Alan و Saga دوتا دنیای جدا دارن که کلا وایب متفاوتی از هم داره، میتونی بینشون سوییچ کنی.
Saga بیشتر تو محیط جنگلی و small town ها هست و الن ویک داخل یه ورژن تاریک از نیویورک.

اینکه چرا بیشتر Saga رو میبینیم همه جا یه دلیلش شاید اکشن بیشترش باشه یا هم بخاطر شوکیس گرافیکی بودن، شهرای کوچکش تو روز و مخصوصا غروب پشم ریزانه، قسمت Watery که مه آلود هست واقع گرایانه ترین گرافیکی رو داره که تو یک بازی دیدم.
در صورتی که قسمت نیویورک هم با اینکه خیلی ویژوال خفنی داره اما بنظرم بیشتر موقعی خودشو نشون میده که Path Traced Lighting روشن باشه که اونم هر کارتی از پسش برنمیاد.

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,761
اواسط بازی هستم و پشماااااااااااام.بازی از نظر من کاملا ۱۰/۱۰ هست.یعنی فقط دوست دارم رمدی horror بسازه.معماهای عالی بازیه.اتمسفر بازی کلا به ارگاسم کامل میرسونه😍.خیلی جاها بازی منو یاد سایلنت هیل میندازه.کلا از زمان ps1 سبک مورد علاقه من همین بوده.امیدوارم فروش بازی بترکونه تا رمدی پر انگیزه تر همین راه رو ادامه بده.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,328
oceanview هتل رو تموم کردم و فقط میشه گفت الله اکبر :D تا اینجا بخش های الن رو خیلی بیشتر از ساگا دوست داشتم.حقیقتا همچین انتظاری از رمدی نداشتم. یه سری مشکلات ریز IQ و موومنت و کنترل داره ولی کیفیت کلی پکیج به شدت بالاست. به لحاظ هنری/کارگردانی/روایت استاندارد جدیدی رو وارد صنعت کردن.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,761
از دیروز ظهر تا الان یه سره پای بازی بودم و الانم به زور خستگی و چشم درد مجبورم بخوابم 😂
یادم نمیاد آخرین بازی که اینطوری میخکوبم کرده بود چی بود ولی گوتی امسال که هیچ،جزو ۱۰ بازی برتر زندگیم شد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,437
نام
Majid
یکی ویدیو های موزیک Harald of Darkness (آهنگ و اجرایی که قسمت We Sing پخش میشه) رو از فایلای بازی استخراج کرده جمع کرده تو یک ویدیو:

عجب آهنگیه، اگه بشه زنده تو TGA ـی چیزی اجراش کنن عالی میشه :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,406
نام
شیخ صدرا
یکی ویدیو های موزیک Harald of Darkness (آهنگ و اجرایی که قسمت We Sing پخش میشه) رو از فایلای بازی استخراج کرده جمع کرده تو یک ویدیو:

عجب آهنگیه، اگه بشه زنده تو TGA ـی چیزی اجراش کنن عالی میشه :D

قشنگ اين مرحله منو ياد خواباى خودم انداخت.
هنينقد بيربط
همينقد شلوغ
همينقد رو اعصاب
:D

• Like
Reactions: king of north

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,328
بازی تموم شد :D امیدوارم بعد کنترل ۲ سریع برن سراغ این تا سه گانه تموم بشه. یه پچی هم بدن برا نسخه پی اس ۵ چون پرفورمنس بازی واقعا افتضاحه. چه رو کوالیتی و چه رو پرفورمنس فریم ریت وحشتناک افت میکنه.
۹/۱۰ و‌گوتی امسال :D

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,109
بازی تموم شد :D امیدوارم بعد کنترل ۲ سریع برن سراغ این تا سه گانه تموم بشه. یه پچی هم بدن برا نسخه پی اس ۵ چون پرفورمنس بازی واقعا افتضاحه. چه رو کوالیتی و چه رو پرفورمنس فریم ریت وحشتناک افت میکنه.
۹/۱۰ و‌گوتی امسال :D
به این زودیا که سراغ نسخه بعدی نمیرن همین هم کلی مونده تا دی ال سیاش بیاد و با کلی سوال داستانو تموم کردن که تو دی ال سی ادامه بدن
ولی من اصلا مشکلی با پرفورمنسش رو فایو نداشتم رو حالت پرفورمنس رفتم تا اخر

• Like
Reactions: all4u

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,078
نام
سهند
دوستان توی محوطه بیرون Mirror's Peak که برای اولین میخواییم بریم توی Oceanview Hotel ، توی بار یه شات‌گان وجود داشت که نمیشد گرفتش . چجوری باید بدستش بیاریم ؟ من با آلن تو شهرم ولی مرحله بعدیش هستم. خود داستان شات‌گانو باید بده بهمون یا ...؟

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
236
دوستان توی محوطه بیرون Mirror's Peak که برای اولین میخواییم بریم توی Oceanview Hotel ، توی بار یه شات‌گان وجود داشت که نمیشد گرفتش . چجوری باید بدستش بیاریم ؟ من با آلن تو شهرم ولی مرحله بعدیش هستم. خود داستان شات‌گانو باید بده بهمون یا ...؟
همونجا شات گان رو باید برداری میشه گرفتش

How to find Alan's shotgun in the Dark Place for Alan Wake 2

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,761
احتمالا کیفت پر شده نمیتونی برداری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر