Alan Wake American Nightmare

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوستان سلام...
یه سوال دارم که نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی اگه راهنمایی کنین ممنون میشم...
من اکانت گلدم تموم شده... اگه پوینت تهیه کنم میتونم با همون اکانت سیلور بازی رو از لایو دانلود کنم یا حتما باید گلد داشته باشم...؟
قیمت MSPoint رو هم اگه حدودی بگید ممنون میشم...
موفق باشید...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خب منم بالاخره بازی رو تجربه کردم...تا اینجاش که از لحاظ گیم پلی خیلی پیشرفت کرده...این ow شدن هم خیلی جالبش گرده...گرافیک فرقی نکرده ولی CG ها خیلی بهتر شدن.داستان opening جالبی نداشت مثل قبلی ولی خوب داره پیش می ره...فقط من یه سوال راجع به داستان داشتم فقط بگم همون اولشم اگه بعدا می فهمم نگید:
آخرین dlc آلن ویک قبلی دیدم که آلن ویک داشت تو کلبه یه داستان دید شروع می کرد.بعد یهو چی شد آلن از نایت اسپرینگز سر دراورد؟بعد اول داستان می گه که اسکرچ نماینده ی دید تاریکیه,اون تاریکیه قبلی دیگه کامل نابود شده بود؟

نه عیز بازی کامله....یه Spin off هست با حجم 1.33 گیگ ولی فقط روی لایو عرضه شده...

ادامه ی قبلی نیست.به قوله خودتون spin off.فقط از شخصیتهای قبلی استفاده کردن.ادامه ی اون رو ان شاالله تو 2 میبینیم.
حالا من که بازیش نکردم نمیدونم داستانش چی میشه ولی فکر کنم اینطوریه.

---------- نوشته در 01:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:26 PM ارسال شده بود ----------

دوستان سلام...
من اکانت گلدم تموم شده... اگه پوینت تهیه کنم میتونم با همون اکانت سیلور بازی رو از لایو دانلود کنم یا حتما باید گلد داشته باشم...؟
موفق باشید...
اره میتونید.از قیمت پوینت هم خبری ندارم ولی الان باید قیمتش خیلی بالا باشه.
اگه بتونید با کردیت کارد از خود مایکروسافت بخرید خیلی خیلی ارزونتره.اینجا کسی کردیت کارد نداره ما هم به نوایی برسیم؟:(

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ادامه ی قبلی نیست.به قوله خودتون spin off.فقط از شخصیتهای قبلی استفاده کردن.ادامه ی اون رو ان شاالله تو 2 میبینیم.
حالا من که بازیش نکردم نمیدونم داستانش چی میشه ولی فکر کنم اینطوریه.

---------- نوشته در 01:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:26 PM ارسال شده بود ----------

اگه بتونید با کردیت کارد از خود مایکروسافت بخرید خیلی خیلی ارزونتره.اینجا کسی کردیت کارد نداره ما هم به نوایی برسیم؟:(
به هر حال نمی شه تایم لاین رو به هم ریخت که...یه وری از لحاظ زمانی به نسخه یقبل ربط داره...ولی اینکه چجوری با توه به آخرین Dlc از اونجا بازی شروع شد....

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان سلام...
موفق باشید...
پس چرا کسی جوابتو نداد:D
اره میشه دانلودش کنی ربطی به گلد بودن نداره
پوینتم قیمتش 4000 90 تومنه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اين سايته گذاشته ، كسي دانلود كرده ؟ بازي كرده؟ البته ادمين و يكي ديگه ميگه ما بازي كرديم ولي بقيه ميگن نميشه. اصلا مگه ميشه اينطوري بازي دانلود كرد و بازي كردي؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
پس چرا کسی جوابتو نداد
اره میشه دانلودش کنی ربطی به گلد بودن نداره
پوینتم قیمتش 4000 90 تومنه

اینجا که جواب داده بودم.

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

من دانلودش کردم اما فرمت ISO است اگر کسی میداند که چگونه اجرا میشود لطفا PM بدهد

چی شد رایت کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر