Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ديدم بابا به نظر کند ميومد.کارکتر هم که رفته سمت راست صفحه.
برو تریلر رو یکبار دیگه با دقت نگاه کن مثل کاری که من الان کردم;) اصلا این چیزایی که شما میگی نیست!!!
ایراد بنی اسرئیلی دیگه نگیرید! کارکتر سمت راسته؟!! بازی Thirs Persion هست چطور کارکتر سمت راست هست؟؟!!
در مورد اینکه میگین بازی کند هست نمیدونم چی بگم همین گیم پلی که چندین بار دیدمش رو دیدم بازم کلی هیجان واسم داشت...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ديدم بابا به نظر کند ميومد.کارکتر هم که رفته سمت راست صفحه.
کند؟ خوب اصولا این بازی با سونیک تفاوت‌هایی داره:D

ولی پسر خوب، روی مکانیزم بازی الان 5 ساله که دارن کار می‌کنند.( به گفته خود Remedy از E3 به بعد روزی 12 ساعت کامل روی بازی کار می‌کنند).
دوربین سه حالت اصلی داره:
Alan دقیقا در وسط صفحه نمایش قرار داره. نور چراغ قوه در حالت عادی به سمت چپ میتابه. بدن Alan به سمت راست متمایله. این بهترین حالت برای دیدن فضای روبرو هست.( در مقابل ما RE5 را هم دیدم که کریس نصف صفحه را به طرز عذاب‌آوری اشغال کرده بود).
در هنگام نشانه گیری نور و نشانه هر دو به سمت راست میاد و بدن Alan به سمت گوشه چپ میره و فضا را برای هدف‌گیری باز می‌کنه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
واقعا به قول امین آقا ایراد بنی اسرائیلی میگیری....
شما تمام نکات مثبت و زیبای این باز رو ول کردید چیا رو میچسبید؟...
...

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
what are you talking about?!

برادر من ایراد بنی اسرائیلی چیه دیگه؟؟خوب هر کسی نمای دید خودش رو به بازی داره!!!!(ایراد های مختلف)!!!خب مطمنا این الن ما هم با کریس تفاوت هایی داره:biggrin1:!!!الن از زور و بازو استفاده نمیکنه ولی کریس باید این کارو میکرد برا همین هیکلی ساخته بودنش که طبیعی تر بشه!!!در ضمن resident evil رو با این بازی مقایسه نمیکنن!!!دو تا بازی ژانر مشترک رو با هم مقایسه میکنن!!!!RE5 اصلا ترسناک نبود !!!!!!که بخوای با این بازی خفن مقایسش کنی!!!!(به طرز فجیح منتظر ALAN WAKE هستیم:biggrin1:))!!!!BB

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
برادر من ایراد بنی اسرائیلی چیه دیگه؟؟خوب هر کسی نمای دید خودش رو به بازی داره!!!!(ایراد های مختلف)!!!خب مطمنا این الن ما هم با کریس تفاوت هایی داره:biggrin1:!!!الن از زور و بازو استفاده نمیکنه ولی کریس باید این کارو میکرد برا همین هیکلی ساخته بودنش که طبیعی تر بشه!!!در ضمن resident evil رو با این بازی مقایسه نمیکنن!!!دو تا بازی ژانر مشترک رو با هم مقایسه میکنن!!!!RE5 اصلا ترسناک نبود !!!!!!که بخوای با این بازی خفن مقایسش کنی!!!!(به طرز فجیح منتظر ALAN WAKE هستیم:biggrin1:))!!!!BB
خوب این درست ولی دیگه آدم که نباید عقاید غلط داشته باشه ... :biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یک Art جدید از Alan wake. ساختهٔ خودم :D

Alan May Cry

بخدا بی کاری تو مهدییی
crying.gif

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
یک Art جدید از Alan wake. ساختهٔ خودم :D

Alan May Cry

مشخصه شما از اون Fan هاي دو آتيشه بازي هستي كه وقتتو پاي درست كردن اين Art گذاشتي خسته نباشي باحال شده فقط اون شمشير مال بازي نيست وقتي ديدمش ياد يكي از Art هاي بازي Dead Rising افتادم كه همين حالت گرفته بود فقط به جاي شمشير چوب گلف و به جاي چراغ قوه دوربين عكاسي بود.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
Phsychological Action Thriller
ما هم نمیدونیم دقیقا چیه.:biggrin1:
دوربینشم سوم شخصه.
فکر کنم بشه یه چیزی تو مایه های فیلم Grudge طبقه بندیش کرد...
ترسناک هست ولی ترس روحی روانی،با RE و Alone In The Dark که یه سری جک و جونور میریزن سر آدمه فرق داره...

*البته من پست شما رو نقل قول کردم به منظور ادامه دادن صحبت بود نه اینکه مخاطبم شما بودی،شما جزء اساتید(حداقل من)هستی...

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
به نظرم این بازی یکی از بزرگترین بازیهای تاریخ و بازی ای بزرگتر از مکس پین میشه ایشالا نمره 10 از گیم اسپات رو میگیره :cheesygri
همونجور که انچارتد رو روی ps3 بهترین بازی میدونم نسبت به الن ویک رو 360 هم همین حس رو دارم البته Alan May Cry نه Alan Wake :evil::laughing:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یه سوال داشتم خواهشا نذارید رو حساب ایراد گیری نه من این بازی و روی pc بازی خواهم کرد اما سواله :)

من تریلری از بازی و دیدم که وقتی آلن میخواست برگرده چند ثانیه مکس داشت یا یکبار که تیر میزد چند ثانیه گیر کرد ( برای اطلاع و بالا بردن بار علمی میپرسم , چون این مشکل به مرور حل خواهد شد ) میخواستم بدونم علت اینگونه مشکلات از چی هستش :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر