Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Remedy تایید کرد, رزولشن Alan Wake بین 720p و 540p متغییر خواهد بود.
http://forum.alanwake.com/showpost.php?p=69940&postcount=885
It isn't strictly 540p. But it isn't strictly 720p either.
اقا توی صفحه قبل همه چیز رو توضیح دادن دوستان.
بعضی از ابجکت ها نه چندادن مهم تو بازی 720 نیستن.توی بازیهای دیگه هم مثل کیلزون 2 استفاده شده از این تکنیک.

Remedy تایید کرد, رزولشن Alan Wake بین 720p و 540p متغییر خواهد بود.

خود REMEDY این حرف را نگفته بلکه N4G اینطور برداشت کرده و تو تیتر خبر گذاشته که پست قبلی من خودم توضیح دادم .

فری میدونی که همه این بچه ها 3D TV دارن! از این قضیه که بازی 1080 نیست و 3D ساپورت نمیکنه ناراحتا:دی
شنیدم دو نفر از شدت ناراحتی دست به اعتصاب غذا زدن و 3 نفر از اون دو نفر هم فوت کردن!
امیدوارم برای بقیه دوستان فن بوی اتفاقی نیفته:((

سلام!
من که خیلی دوست دارم بازی 720 نباشه :دی آخه تلویزیونی که من دارم، زیرنویس بازیهایی که 720 هستند را اصلا جالب نشون نمیده ولی مثلا Modern Warfare 2 و FFXIII زیرنویسهاشون را خیلی خوب نشون میده :دی ایشالا این هم 720 نباشه تا زیرنویس هاش را راحت بتونم بخونم :دی

الان دارن همه دعا مي كنن 720 باشه. مياي مي گي اميدواري نباشه.:eek::confused:
الانه كه بچه ها بيان بتوپن بهت.:gunner::gunner:
وقتی یه چیزی را به شوخی میگم که حتما نباید زیرش بنویسم "شوخی" :دی

آخرین ویرایش:
سلام!
من که خیلی دوست دارم بازی 720 نباشه :دی آخه تلویزیونی که من دارم، زیرنویس بازیهایی که 720 هستند را اصلا جالب نشون نمیده ولی مثلا Modern Warfare 2 و FFXIII زیرنویسهاشون را خیلی خوب نشون میده :دی ایشالا این هم 720 نباشه تا زیرنویس هاش را راحت بتونم بخونم :دی
الان دارن همه دعا مي كنن 720 باشه. مياي مي گي اميدواري نباشه.:eek::confused:
الانه كه بچه ها بيان بتوپن بهت.:gunner::gunner:

من که اگه میشد 100% این بازی رو اورجینال میخردیم که زحماتشون به فنا نره !
خدا کنه طولانی باشه بازی
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــدا کی میاد پس

من که اگه میشد 100% این بازی رو اورجینال میخردیم که زحماتشون به فنا نره !
خدا کنه طولانی باشه بازی
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــدا کی میاد پس
در فن کلاب Alan Wake عضو شو و پیگر موضوع باش ! چون اکثرا میخوان نسخه Original رو بخرن .

انگار این بحث رزولوشن اصلا تمومی نداره:دی

هنوز تو فروم AW و فروم تخصصی Beyond3D این بحث رزولوشن ادامه داره! از اونجایی که Remedy خیلی صریح نگفته که بازی 720p هست یا نه، اینها اینطور برداشت کردند که بافتها و تکستچرها 540 هست و افکتها 720 ! خیلی از اعضای beyond3D هم اینو تایید کردند! حالا من دقیقا نمیدونم چطور میشه، ولی اگه اینطور باشه بازی همون 540p به حساب میاد که به 720p Upscale میشه.

البته گفتم، من نمیدونم دقیقا بازی چطوریه، ولی هر کسی که تا حالا بازی رو از نزدیک امتحان کرده، کف کرده و گرافیکش رو یکی از بهترین های این نسل به حساب آورده! (یعنی اصلا نظر منفی نداشتیم تا حالا !).
یعنی دیگه روانی شدم سر این بحث رزولوشن:دی
بابک تو چند بار پست اخر در این رابطه میدی:دی
ولش کن جان من!هر چی هست دیگه،هست!تغییرم پیدا نمیکنه!بهتره به امید گیم پلی داستان و موسیقی بازی زنده بمونی:دی
بازی هم همونجور که میدونی 2 زار هم گرافیک نداره:دی پس بی خیال!3 نقطه قوت فوق العاده داره که نمیشه به راحتی از کنارشون گذشت!اصلا نمیشه گذشت:دی
بابا خودم هم قاطی کردم دیگه! شک نکن اینم پست آخر نیست:دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or