Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من كه در هر صورت تا همين جا هم ديوونه بازي هستم ولي خودمونيما تريلر آخر عجب باگه توپولي داره !

البته رضا هم اشاره كرد موقعي كه الن كليد ميندازه دره ويلاشون ! رو باز كنه كليد يه جورايي تو ديواره !

به هرحال اميدوارم يه شاهكار از آب در بياد و نمرات عالي هم بگيره ...

رضا جون درسته درست ديدي , البته به قوله خودت اين جلوي باگ بعضي بازي ها هيچي نيست !...

perfect
-------
دوستان بقيه قبلا گفتن من هم دوباره ميگم كساني كه پولش رو دارن ولي اوريجينال تهيه نميكن واقعا...
2 تا كفش و لباس كمتر بخريد ولي حداكثر سعيتون رو بكيند اين بازي رو به صورت اوريجينال تهيه كنيد.

کی گفته دو DVD ؟! من خبرهاش رو دنبالم میکنم فکر نکنم همچین حرفی زده باشن ها ! به گمانم 1 دی وی دی هست...
نه امین!!!
بازی در اصل 3تا دی وی دی هست که بیشتر سایتها به اشتباه این 3 دی وی دی رو به عنوان بازی اصلی عنوان میکنند!!!بعضی سایتها هم که 2تاش کردن!!!

بازی اصلی 1 دی وی دی هست...ولی در پکیج یک دی وی دی موزیکهای بازی و یک دی وی دی هم مربوط میشه به مصاحبه با سازنده ها,وجود داره!!!

چیزی که توی ویدئوها حتی از گرافیک هم برام جالبتر بود , زیبا بودن بازیه. خیلی بازیها هستن که گرافیک فنی فوق العاده دارن ولی شاید به اون صورت زیبا نباشن. AW علاوه بر اینکه جنبه فنی و تکنیکی رو عالی انجام داده , از نظر زیبایی هم میشه گفت کم نظیر یا بعضی جاها بی نظیره. صحنه ای که یه چشم انداز فوق زیبا از دریاچه و منظره و ... می بینیم جزو جالب ترین صحنه هایی هست که تا حالا دیدم.
دقیقا! همون صحنه ای که الن میره رو عرشه رو من بارها دیدم. لامذهب همه چی واقعیه... غروب خورشید، رفلکس آب، انعکاس کوه ها روی سطح آب، نورپردازی به اضافه آهنگ پس زمینه فوق العاده زیباست...
فقط یه قابلیت 3D رو کم داره که من ۱۳بدرو برم اونجاd:!‎

به به نمردیمو یکی به گرافیک بازی گیر داد!!!!:biggrin1:
عکسهای گیر دادن!!!:::

این دقیقا همون گیری هست که به splinter cell:convection دادن!!!
عکسهای جدید یا شاید هم قدیمی!!!

به به نمردیمو یکی به گرافیک بازی گیر داد!!!!:biggrin1:
عکسهای گیر دادن!!!:::

این دقیقا همون گیری هست که به splinter cell:convection دادن!!!
عکسهای جدید یا شاید هم قدیمی!!!

اونایی که گیر دادن از طرف Remedy رنگی شدن:دی بازی 720P هست!که اون ویدوئویی که بیرون اومده تغییر سایز پیدا کرده!
یکی از شاتها 720 توسط خود ریمیدی بیرون دادن رو تو سایت بچه ها گذاشتن!اونایی که گیز دادن فعلا تو خماریش بمونن:biggrin1:

دوست عزیز، این رو دوستمون صفحه قبل گفت!
یکی از یوزرهای Neogaf گیر داده بود که Remedy روشن کرد اون ویدیو ها در 960*547 کپچر شدند، وگرنه خود بازی در 720p اجرا میشه...

http://www.examiner.com/examiner/x-...-Alan-Wake-runs-at-720p--Confirmed-via-Remedy
خیلی خوب گفتی!!!:laughing:
پس الن ما این مشکل رو نداره!!!
پس فعلا منتقدها باید برن ماق بمکن!!!:biggrin1:

من تو دو تا پست در دوتا صفحه این قضیه را توضیح دادم چطور ندیدید؟!
بهترین روش برای قضاوت همین دیدن تریلره و اگه هم میخواین با تصاویر ببینید باید در سایز خودش ببینید نه UPSCALE . چون باعث میشه تصاویر بلوری و تار و دندانه دندانه دیده بشه .
برید خوداتونو شکر کنید که حالا به صورت native در 720 نشون ندادن وگرنه سرتونو میکوبید دیوار :biggrin1:

بیخودی نگران نباشید هیچ اشکالی برای بازی وارد نیست و تو همون NEOGAF معتبر مثلا خواسته بودند گیر بدند , مثلا PS3 فن ها ؟ REMEDY رسما زد تو پوزشون گفت خفه شین
:biggrin1:

خیلی خوب گفتی!!!:laughing:
پس الن ما این مشکل رو نداره!!!
پس فعلا منتقدها باید برن ماق بمکن!!!:biggrin1:

منتقدین شده به فرم دماغ النم گیر میدن کارشون همینه مسخره ها!
بیخودی نگران نباشید هیچ اشکالی برای بازی وارد نیست و تو همون NEOGAF معتبر مثلا خواسته بودند گیر بدند , مثلا PS3 فن ها ؟ REMEDY رسما زد تو پوزشون گفت خفه شین :biggrin1:

یکم ادب داشته باشید بد نیست!
زیادم با اطمینان حرف بزنید بعدا ممکنه تو پوز خودتون بخوره!

منتقدین شده به فرم دماغ النم گیر میدن کارشون همینه مسخره ها!

خدای نکرده توهینی به شما شد . من اون حرف را هم به شوخی گفتم !

حالا با اطمینان یا بی اطمینانش مهم نیست مهم اینه که کی بخواد منطقی نظر بده وگرنه اگه بخوایم به چیزی گیر بدیم راحت میشه گیر داد و بالاخره ایرادی ازش بگیری تا امتیازش را بکشی پایین . مسئله اینجاست که ما باید اون ایراد ها را بچینیم کنار محاسن بازی و ببینیم ایا این ایراد ها کنار محاسن اون به شمار میان یا دیده میشن که بخوایم از ارزش بازی کم کنیم ؟!
الان سایتهایی مثل IGN هم به بازی های به اون عظمت نمره گرافیکی 10 نداد در حالی اینکه بنظرم غیر منطقی بود . فقط خواسته بود یه ایرادی بگیره ولی ایا ببینم اون ایراد ها درست بوده ؟

من با نظر دوستمون موافقم.زياد مطمئن نباشيد كه نمره كامل خواهد گرفت.ممكنه نمرش پايين بشه اونوقته كه همه مي ميريم.اينو ميگم چون براي splinter cellهم انتظار بيشتري داشتم.اما خوب نشد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or