Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ا ها :biggrin1:
MGS4 حتی در رزولیشن 720نبود و UPSCALE میشد روی 720 و رزولیشن واقعیش همون 576Pp بود فکر کنم . وتا 1080p هم میتونست upscale بشه .

چرا الکی میگی؟؟؟؟؟ بازی تا 1080 جواب میداد!

میخوام بپرسم شما معنیه upscale را میدونید ؟
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriot = 1024x768 2xAA, temporal
تو فروم خود ps3 که دوستمون بالا لینکش را داد .
یعنی hd نیست و upscale میشه یعنی تصویر را بزرگ میکنه و در اندازه 720 و 1080 در میاره و تفاوتش با native که به صورت واقعی هست خیلی فرق میکنه چون شما در حالت native میتونید جزئیات را بیشتر و بسیار شفاف تر ببینید.

بچه ها خدا عوضتون بده یکی لینک HD دوتا تریلر جدید بازیو بده یدونه گیم پلی تو روز و یکی هم 9 دقیقه اول بازی بدجوری تو خماریشم یه دونه 200 مگی صفحه های قبل بود تا 96 % رفت گیر کرد رفت تو پاچم یه لینک سالم بدین:(

بچه ها خدا عوضتون بده یکی لینک HD دوتا تریلر جدید بازیو بده یدونه گیم پلی تو روز و یکی هم 9 دقیقه اول بازی بدجوری تو خماریشم یه دونه 200 مگی صفحه های قبل بود تا 96 % رفت گیر کرد رفت تو پاچم یه لینک سالم بدین
اون 200 مگيه بهترين راهش اينه كه با 360 دان كني خيلي هم عاليه ! 10 دقيقه اول باز هم از نظر من نبين (اسپويل و ...) (حالا كي نظر منو خواست)

اقا یه خبر بد !
it's 960x540, no doubt. video resolution don't change the result of the native resolution
http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1421736&postcount=1595
هنوز جوابی تو فروم remedy از مدیران انجمن داده نشده بعد از دو صفحه یعنی تا اینجا تائید شدست !
http://forum.alanwake.com/showthread.php?t=3336&page=3

من فقط تعجب میکنم که چطور ممکنه بعد از نمایش e3 رزولیشن بازی بیاد پایینتر ؟!

دوما این که سوال مهمه اگه قرار بود بازی در 960x540 باشه خب چرا remedy خودش upcale نکرده ( یعنی روی 720 درش بیاره و بعد بده دست سایتها )؟ و تریلر ها در همون اندازه تصویر 960x540 هست ؟

واقعا بعد 5 سال این رزولیشن باشه من یکی اصلا نمیتونم قبول کنم هرچند بازی گرافیک واقعا بالایی داره .

نه اين نيست اين خبر را خودشون گفتن ولي تو لينك بالا بعد اين خبر گفتن كه بازي upscale نشده و در 960x540 هستش و هنور در فروم رمدي جوابي ندادند به هميم خاطر دوباره خبر ها پر شده تو سايتها واقعا بزن بكوب شديدي بين فنها افتاده كه حد و حدود نداره !

واين تيكه از حرفها هم همه را بشك انداخته توسط rmd :

But we really don't and can't control the resolutions in Alan Wake. We're just pushing 16:9 720p out and the Xbox360 OS handles the rest. The game doesn't even know whether you're connected with HDMI, VGA, Component, Composite and whatever
rez you set your 360 to.

The setup you describe is not one I've tested but if 360 games typically work on it, I'd expect Wake to work too

http://forum.alanwake.com/showpost.php?p=67334&postcount=595

واقعا من تعجب ميكنم كه وhاقعيت داشته باشه چون تا الان تمام تريلر ها و تصاوير در 720p بودند و تا حالا هيچ خبري از رزوليشن پايينتر نبوده مخصوصا نمايش tgs كه يادتونه در 720p كامل اجرا ميشد ولي حالا نميدونم چه خبره واقعا كاهش رزوليشن بعد اين همه مدت و اين نمايش ها بشدت غير منطقي مياد .

آخرین ویرایش:
اقا سريعتر خبر درست بودن يا نبودن رزوليشن رو بديد.ديگه دارم ديوونه ميشم.
دیووو نه میشی؟مگه چنتا بازی HD تو این نسل دیدیم؟البته درست و حسابی !

ولی واقعا دوست دارم صحت نداشته باشه!

اخر شبی -یه خبر دادید اعصابمون رو ریختید بهم!
فقط امید وارم فردا صبح اومدم -تکذیب شده باشه! وگرنه جفپا میرم تو صورت سم لیک:دی(برای تفریح:دی)

اخر شبی -یه خبر دادید اعصابمون رو ریختید بهم!
فقط امید وارم فردا صبح اومدم -تکذیب شده باشه! وگرنه جفپا میرم تو صورت سم لیک:دی(برای تفریح:دی)

نکنی این کارو. اونوقت الن ویک 2 نداریم:biggrin1:

خدا کنه خبر کاهش رزولوشن دروغ باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or