Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چیزی که توی ویدئوها حتی از گرافیک هم برام جالبتر بود , زیبا بودن بازیه. خیلی بازیها هستن که گرافیک فنی فوق العاده دارن ولی شاید به اون صورت زیبا نباشن. AW علاوه بر اینکه جنبه فنی و تکنیکی رو عالی انجام داده , از نظر زیبایی هم میشه گفت کم نظیر یا بعضی جاها بی نظیره. صحنه ای که یه چشم انداز فوق زیبا از دریاچه و منظره و ... می بینیم جزو جالب ترین صحنه هایی هست که تا حالا دیدم.

به شدت تایید میشه! هنوزم حرفای اون یارو یادم نرفته که اومد گفت فلان بازی روی فلان کنسول "غیر ممکن" ـه...
حرفهای Epic در مورد اجرا نشدن Gears of War 1 روی PS3 رو میگی ؟! :دی

نه آریا، اگه میخواستم اونو بگم که لفظ "یارو" رو به کار نمیبردم که!:دی
والا میخواستم تو حرفم اسم بازی و کنسول رو بیارم، ولی ترسیدم به بعضی دوستان حمله ی قلبی دست بده و نتونن تحمل کنن، برای همین گفتم "فلان".
فقط میخواستم از ارزش کار Remedy صحبت کنم که هیچوقت نیومد از این حرفا بزنه.
من اگه منظور شما رو نفهمم که دیگه ... :دی
از همون اول هم فهمیدم که تیکه انداختی...:دی
شما کج برداشت کردید. فکر کنم منظور اینا از لحاظ حجم دیسک هست. حالا باز سازنده های U2 اینو گفتن حداقل یه مدرک هست براش و اونم حجم دیسک بازی هست که برای 360 فقط 8 گیگ هست. حالا سازندگان GeoW1 چنین حرفی زدن، خدا میدونه دلیلش چی بوده!
منم تا چند وقت پیش فکر می کردم که قدرت سخت افزاری پایین مانع ساخت این جور بازی ها (مثل U2) روی 360 میشه، ولی Alan Wake از بیخ و بن این فرضیه رو رد کرد. فقط حجم دیسک یه کم مشکل ایجاد میکنه.
Right....
حجم دیسک رو میشه تقسیم کرد!البته اون قسمت رو هم به شوخی گفتم!و گفتیم دیگه ادامه ندیم!برای اخرین جواب میگم!
FF هم اومد! ولی میتونست توی 4 تا دیسک عرضه بشه و کیفیت بازی افت نکنه!منتها کمبود اقتضای زمانی و مالی نزاشت!پس یعنی بکل از بیخ و بن رده!مگه PS1 و PS2 نبود بازی چند دیسکی کلی داشت؟اینم روش!
Right....;)

آخرین ویرایش:
چیزی که توی ویدئوها حتی از گرافیک هم برام جالبتر بود , زیبا بودن بازیه. خیلی بازیها هستن که گرافیک فنی فوق العاده دارن ولی شاید به اون صورت زیبا نباشن. AW علاوه بر اینکه جنبه فنی و تکنیکی رو عالی انجام داده , از نظر زیبایی هم میشه گفت کم نظیر یا بعضی جاها بی نظیره. صحنه ای که یه چشم انداز فوق زیبا از دریاچه و منظره و ... می بینیم جزو جالب ترین صحنه هایی هست که تا حالا دیدم.

اره دقیقا حرف های N D در مورد اجرا نشدن U1 رو XBOX رو میگه!البته برای همه بازیها!حتی ارکید PSN هم از این حرف های مفت زدن(نزدن ولی قصدش رو داشتند!دیدن ضایعست:دی) همشون:biggrin1:

پ.ن:به شوخی گفتما!نزنید حالا!(بی جنبه زیاده اخه)

آخرین ویرایش:
اره دقیقا حرف های N D در مورد اجرا نشدن U1 رو XBOX رو میگه!البته برای همه بازیها!حتی ارکید PSN هم از این حرف های مفت زدن(نزدن ولی ...:دی) همشون:laughing::biggrin1:
من اگه منظور شما رو نفهمم که دیگه ... :دی
فقط خواستم بگم این جریانات یه طرفه نیست و در مورد بازیهای مایکروسافت هم وجود داشته !
بحث رو میشه توی پروفایلها ادامه داد چون ربطی به تاپیک نداره.

والا میخواستم تو حرفم اسم بازی و کنسول رو بیارم، ولی ترسیدم به بعضی دوستان حمله ی قلبی دست بده و نتونن تحمل کنن، برای همین گفتم "فلان".
فقط میخواستم از ارزش کار Remedy صحبت کنم که هیچوقت نیومد از این حرفا بزنه.

اره دقیقا حرف های N D در مورد اجرا نشدن U1 رو XBOX رو میگه!البته برای همه بازیها!حتی ارکید PSN هم از این حرف های مفت زدن(نزدن ولی قصدش رو داشتند!دیدن ضایعست:دی) همشون:biggrin1:

پ.ن:به شوخی گفتما!نزنید حالا!(بی جنبه زیاده اخه)
شما کج برداشت کردید. فکر کنم منظور اینا از لحاظ حجم دیسک هست. حالا باز سازنده های U2 اینو گفتن حداقل یه مدرک هست براش و اونم حجم دیسک بازی هست که برای 360 فقط 8 گیگ هست. حالا سازندگان GeoW1 چنین حرفی زدن، خدا میدونه دلیلش چی بوده!
منم تا چند وقت پیش فکر می کردم که قدرت سخت افزاری پایین مانع ساخت این جور بازی ها (مثل U2) روی 360 میشه، ولی Alan Wake از بیخ و بن این فرضیه رو رد کرد. فقط حجم دیسک یه کم مشکل ایجاد میکنه.
حجم دیسک رو میشه تقسیم کرد!البته اون قسمت رو هم به شوخی گفتم!و گفتیم دیگه ادامه ندیم!برای اخرین جواب میگم!
FF هم اومد! ولی میتونست توی 4 تا دیسک عرضه بشه و کیفیت بازی افت نکنه!منتها کمبود اقتضای زمانی و مالی نزاشت!پس یعنی بکل از بیخ و بن رده!مگه PS1 و PS2 نبود بازی چند دیسکی کلی داشت؟اینم روش!
البت یکسری شایعه هست امید وارم تو E3 رو نمایی بشه و دهن اخرین موانع رو ببنده!:smile:
FF قضیه اش فرق میکنه! ناشر بازی خود SE بود! (ظاهرا نمی دونی!)، ولی هر شرکتی بخواد روی هر کنسولی بازی بفروشه، باید یه درصدی به شرکت سازنده ی کنسول بده! این وسط هر چی تعداد دیسک بیشتر باشه، باید درصد بیشتری بده! مثلا بازی ای مثل Lost Odyssey روی چهار تا دیسک میاد، چون ناشر بازی خود مایکروسافت هست و نیازی نیست به کسی پول بده. ولی FFXIII اینطور نبود. چی از بیخ و بن رده؟! :دی ضعف سخت افزاری 360!؟! منم گفتم که! AW کلا همه رو مالید رفت! :دی
به قول خودت، خدایی ادبیاتت خیلی ضعیفه! :دی
دهن اخرین موانع رو ببنده!:smile:
یعنی چی؟! :دی
در مورد GOW1 هم،همونطور که ND حرف خنده دار زده!اینا هم گفتن!حتما چیزی توش بوده:دی وگرنه اگه PS3 قدرتش رو داشت .........:دی(کلا باید قبول کرد هردو چیز شعر=گل واژه گفتن)
نه قبول نمی کنم! :دی همون طور که گفتم، از نظر من قدرت سخت افزاری دو کنسول تقریبا برابر هست. ولی این وسط اگه یه بازی بخواد از PS3 به 360 پورت بشه (مثال واضح و زیبا FFXIII :دی) مشکل حجم دیسک ها پیش میاد! ND هم روی همین حساب این رو گفته! ولی از 360 به PS3 نه تنها هیچ مانعی نیست، بلکه حجم بیشتر BD اجازه ی قرار دادن Extra Content رو هم به سازنده میده. حالا Epic اومده اینطوری گفته... دسته کمی از جوک توی امضای من نداره! :دی

آخرین ویرایش:

البت یکسری شایعه هست امید وارم تو E3 رو نمایی بشه و دهن اخرین موانع رو ببنده!:smile:

در مورد GOW1 هم،همونطور که ND حرف خنده دار زده!اینا هم گفتن!حتما چیزی توش بوده:دی وگرنه اگه PS3 قدرتش رو داشت .........:دی(کلا باید قبول کرد هردو چیز شعر=گل واژه گفتن)

اینم از الان ویک.دیگه حرفی برای زدن باقی نزاشته این بازی. حالا خوبه رمدی بیاد درصد بده:
الان ویک از 50% قدرت کنسول استفاده کرده.........:biggrin1:
این بازی از همه لحاظ کامله.

برای کسانی که تریلرها رو ندیدن:

این عکسها مشکل داره ! و اینا هیچ کدوم به صورت nativeدر 720 نیست و همگی upscale شدند . تریلر ها همگی 960*547p کپچر شدند و سایتها برداشتند اونا را upscale و در سایز 720 در اوردند به همین خاطر در تصاویر به شدت بلوری و تاری احساس میشه و حتی دندانه دندانه نمایش داده میشه که برای قضاوت اصلا درست نیست !
اینا را تو خود انجمن REMEDY توضیح داده شده که این تصاویر هیچ کدوم صحیح نیستند و توضیحات بالایی را دادند .

من پست صفحات قبل خودم به صورت 960*547p گرفتم و گذاشتم که اونا خیلی بهترند .

ولی REMEDY در عوض این یکی تصویر را گذاشته که در رزولیشن native از گیم پلی بازی هست که بالا سمت چپ HUD هم دیده میشه واقعا بینظیره:

2132412619_full.jpg

یکی از نکاتی هم که تو فروم REMEDY این چند وقته خوندم اینجاست که میگن بازی تماما OPEN WORLD اجرا میشه و اینا هر زمان اراده کنند میتونن دوربین را در هر قسمت از محیط که دلشون خواست تغیر بدند منظورشون تمامی اون تصایر محیطی که از بازی هست همگی مال گیم پلی بازی و داخل بازی یعنی اون دور دست ها که کیلومتر فاصله داره همگی به صورت REAL TIME و زنده رندر میشه و اون دوردورها برخلاف خیلی بازی ها نقش عکس را بازی نمیکنه! و این یکی از نکات برتری این عنوان محسوب میشه که از تمایی بازی های کنسولی پیش میندازه فقط در این زمینه کرایسیس چنین حالتی را داره .

آخرین ویرایش:
2 تا DVD هستش
چی میگید واسه خودتون؟:دی
بازی رو یک DVD است.
میدونم چرا به دلم افتاده EDGE به این بازی نمره 8.5 یا 9 میده.
Edge نمره اعشاری (0.5) نداره! صحیح نمره میده، مثلا 8 یا 9.
من یه جا دیدم نوشته بود 2 تا دیسک
اشتباه بوده عزیز. بازی روی یک DVD عرضه میشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or