Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
احتمالا مثل بازیای دیگه در مواقعی که درگیر اکشن بازی نمیشویم HUD محو میشه.
نمونه همین GOW III خودمون.
مشکل اینجاست این عکس رو از موقعی از تریلر گرفتم که 3 نفر از دشمنان دورشن و داره میکشدشون(یکی یکی)!!
شاید مربوط میشه به اون خبری که میگفتن مزر بین تلویزیون و بازی رو از بین میبرن!!!
ولی اگه این طور هم باشه پس از کجا بفهمیم کجا باید بریم؟؟!!اخه مینی مپ هم نداشت دیگه!!!

تاپیک کم کم داشت میرفت زیر میرها....:-"
یه چیزی که کمتر کسی تو روند تکامل بازی بهش توجه خاصی نکرد درجه HUD بازی بود!:-"
من سیر تکاملی این قسمت از بازی یا بهتر بگیم از گیم پلی بازی رو با عکس نشون دادم که میشه گفت بهتر شده...:cool:
تو عکس اول اگه دقت کنید HUD نیست!!!... چرا؟یعنی میشه HUD رو برداشت؟؟!!خدا میدونه!
خوب به عکسها توجه کنید...:eek:

البته اون عکس سمت راست که نوشتی After X10 در واقع یک ماه قبل از X10 منتشر شد. تریلر X10 که HUD نداشت آخرین تریلر بود.

ولی اگه این طور هم باشه پس از کجا بفهمیم کجا باید بریم؟؟!!اخه مینی مپ هم نداشت دیگه!!!
هنوز که چیزی تایید نکرده Remedy ولی اگر هم این قابلیت اضافه شده باشه، 100 درصد اختیاریه. یعنی میتونی به دلخواه خودت On/Off ـش کنی.

این روند تکامل بازی را نشون میده :biggrin1:
به نظر من هر چی صفحه بازی خلوت تر باشه بهتره اینجوری گرافیک واقعی بازی بیشتر خودشو نشون میده
به هر حال فکر کنم با یک شاهکار طرف باشیم که شاید عنوان بهترین بازی اختصاصی 360 هم بگیره !!!:eek:

خُب اون تریلر آخری GOW3 هم اصلا HUD نداشت. نظرت درباره اون هم همینه؟!:biggrin1:
باو اون تریلر فرق میکرد،چون گیم پلی دست خودت باشه میفهمی.:biggrin1:
نمیدونم چجوری منظورم رو بگم.....آهان!:biggrin1:
همین الان مثلا برو GOW III E3 DEMO رو بازی کن،دقیق میفهمی چی میگم.

همه توجه داشته باشین:
ویرایش شد... نتیجه جالب تری بدست اومد!!!!

دقیقا همون توضیحی که به بابک درباره گاو دادم در مورد همین صدق میکنه.
عجیب نیست ولی تو اون 3 عکس شما دقیقا گیم پلی رو کنترل میکنید.
ولی آخری دقیقا نه،که یجورایی از قبل درست شده هست.
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه!:biggrin1:

توجهم به یه نکته‌ای جلب شد:

این همون کتابیه که قراره توی نسخه Limited Edition بازی باشه. اگه روی جلدش نگاه کنید نوشته: " مولف: Clay Stward" .
1772065.jpg

توی تریلر اخیر وقتی Alan از روی پل چوبی رد میشه اونطرف یکی وایساده میگه:" هی، منو یادت میاد، Clay Stward هستم". دقیقه 1:47 تریلر.

حالا Alan از کجا باید یادش بیاد؟ توی همون تریلر، یا جایی هست که نمایی از روی قایق را نشون میده. اگه توجه کنید Clay Stward با همون کاپشن زرد رنگش کنار میله‌های قابق ایستاده.( ثانیه 53 تریلر) یعنی با Alan توی قایق بوده.

پ.ن: باید فرد مهمی باشه و اینکه چطوری اون اطلاعات را در مورد Alan بدست آورده؟!

ببخشید اگه هنگ کردید:دی

توجهم به یه نکته‌ای جلب شد:

این همون کتابیه که قراره توی نسخه Limited Edition بازی باشه. اگه روی جلدش نگاه کنید نوشته: " مولف: Clay Stward" .
1772065.jpg

توی تریلر اخیر وقتی Alan از روی پل چوبی رد میشه اونطرف یکی وایساده میگه:" هی، منو یادت میاد، Clay Stward هستم". دقیقه 1:47 تریلر.

حالا Alan از کجا باید یادش بیاد؟ توی همون تریلر، یا جایی هست که نمایی از روی قایق را نشون میده. اگه توجه کنید Clay Stward با همون کاپشن زرد رنگش کنار میله‌های قابق ایستاده.( ثانیه 53 تریلر) یعنی با Alan توی قایق بوده.

پ.ن: باید فرد مهمی باشه و اینکه چطوری اون اطلاعات را در مورد Alan بدست آورده؟!

ببخشید اگه هنگ کردید:دی
نکته اولت خیلی جالب بود ولی نکنته دومت کمی تردید امیز بود!!!
اونی که رو کشتی ایستاده هیچ شباهتی به اونی که تو تریلر خراب شدن پل بود نداره!!!
اینی که رو کشتی ایستاده یه جلیقه سبز تنشه و زیر با توجه به چروکهاش یه پیرهن زرد تنشه!!!اونی که تو تریلر پل بود یه کاپشن تنش بود!!
اگه دقت کنی اونی که رو کشتی قایق هست یه چکمه پاش هست که تو اون تریلر نیست!!
در کل هیچ شباهتی من بین این دو تا ندیدم!!!

^ تریلر من کیفیتش زیاد خوب نبست. شاید هم اون نباشه ولی یه جای دیگه پیداش کردم.
توی عکس‌های اولیه بازی، Clay Stward توی کتابخونه بود:

1772132.jpg

پوستر‌های Alan هم به در و دیواره. شاید این فرد هم یکی از فن‌های Alanـه که به نوشته‌های Alan علاقمند شده و بعد یه سری اطلاعاتی از Alan جمع‌آوری کرده و توی اون کتاب نوشته!

^ تریلر من کیفیتش زیاد خوب نبست. شاید هم اون نباشه ولی یه جای دیگه پیداش کردم.
توی عکس‌های اولیه بازی، Clay Stward توی کتابخونه بود:

1772132.jpg

پوستر‌های Alan هم به در و دیواره. شاید این فرد هم یکی از فن‌های Alanـه که به نوشته‌های Alan علاقمند شده و بعد یه سری اطلاعاتی از Alan جمع‌آوری کرده و توی اون کتاب نوشته!
حالا شد...این یکی دیگه حرفی درش نیست!!!تو اش ماست معلومه...

سلام دوستان...
امروز به قول مهدی (GENE) براتون یه ارتورک اماده کردم که با هماهنگی مهدی اینجا میذارمش!!

عکس براتون اشنا نیست؟؟؟! درسته...اولین عکسی هست که سال 2010 با مضمون گیم پلی روز پخش شده بود...
حالایه مقداری تغییر درش ایجاد کردم و خودم و مهدی ورود شما را به bright falls خوش امد میگیم!!!!جالب شده...
alan wake هم اونجا گرد و خاکی به پا کرده!!!!

اینم کاور پک ultimate edition که خیلی خیلی قشنگه...

awlimitedbox.jpg

یا علی...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or