Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
گرافیک بازی فوق العاده ی
تو هیچ بازی ندیدم دود و مه به این خوبی شبیه سازی شده باشه :bash:
لباس افراد بر خلاف دیگر بازی ها به بدنشون نچسبیده
انگار یک بدن را طراحی کردن بعد لباسش را پوشیدن
سایه ها هم که در آخرین کیفیت کار شده
من نمی دونم درخت ها را چه طوری اینقدر واقعی طراحی کردن :shocked:
گالری عکس در گیم اسپات

آخرین ویرایش:
شاید با اومدن این بازی دوباره بحث این پیش بیاد که قدرت سخت افزاری دستگاه مهم نیست و بازیهایه یه کنسوله که مهمه .
یه جورایی خاطرات RE4 PS2 رو داره زنده میکنه که هیچ کس انتظار اون گرافیک رو نداشت .

بابا كي مياد ما كه مرديم . اي بابا !؟ خداييش يه بازي هست كه خفن منتظرش هستم اين هم Alan Wake هست ! ميدونم همتون همين طور هستيد!؟

بابا كي مياد ما كه مرديم . اي بابا !؟ خداييش يه بازي هست كه خفن منتظرش هستم اين هم Alan Wake هست ! ميدونم همتون همين طور هستيد!؟
ظاهرا هر چند روز یه بار باید تاریخ انتشار این بازی رو در معرض دید همگان قرار بدیم...:((

تاریخ عرضه ی بازی: روز 18 می ماه 2010 میلادی مصادف با 28 اردیبهشت ماه سال 1389 هجری شمسی...:smile:

آخرین ویرایش:
لذتشو ببرید...یه ارت جدید زدم....
امیدوارم خوشتون بیاد...

alan.....-_500x313.jpg

http://la.gg/upl/alan...._1280x1024.jpg

این هم یه طرح ساده ویل جالب...

alan....-2-_500x313.jpg

هر دو برای دسکتاپ....###پروژه دستاپ من####

بهر حال این بازی حاصل 5 سال زحمت Remedy هست!اگر شما هم خواهان اورجینال خریدن بازی هستید -خواهشا از امضایی مثل مال من استفاده کنید تا چندین نفر دیگه رو هم به فکر کپی اصل بازی بندازه!شاید همین هم تشکر و قدردانی از MS و Remedy باشه!ما که زیاد خیر به XBOX و صاحباش نرسوندیم !

-البته هرکی درتوانشه،هرکی نمیتونه هم حد اقل دعاشون کنه:دی خدا خیرشون بده:دی!

با خرید نسخه اورجینال آیا امکان بن شدن هم هست موقع آنلاین بازی کردن ؟؟؟؟
کلا با تغییر فریم ویر در درایو دستگاه ها رو شناسایی میکنن!روش شناسایی از روی دیسک کپی خیلی برای MS جوابگو نیست!

خرید نسخه اورجینال تنها به خاطر حمایت هست از این شرکت Remedy و MS !نه چیز دیگه!!!

آخرین ویرایش:
یه سوال جالب cvg در مصاحبه با alan wake پرسیده :biggrin1:
Can the game compete with the look of games likes Halo: Reach or God Of War III - are the effects and engine you have strong enough?

We're happy with our tech and our engine. It has been custom made to work with what Alan Wake is about We're able to do quite large locations and the specific North West setting We have concentrated on the elements of light and dark and the effects on how the enemy have been developed by the dark presence. We are constantly working on the tech - and you need to be, taking it forward

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or