Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
صلوات!بالاخره دانلودش تموم شد.از اون موقه که زد صاف از شانس گند ما اینترنت هی قطع و وصل می شد!اعصابم را بهم ریخته بود.سرعتم هم از یه سرعت دیال آپی پایین تر اومده بود.قطع کردم دانلودو,دیشب زد تو دو ساعت 50 درصد بای مونده را دان کرد.امروز بعد از دربی می رم بازی می کنم داستان آخین اپیزود بازی را می نویسم برای دوستان گل!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خوب من یکمی از این اپیزود جدید را رفتم!الان سردرد گرفتم داستان هی داره پیچیده تر می شه من اصلا نمی فهمم کجا هستم!باید یه بار آخر اپیزود کلا کات سینس های هر 8 اپیزود را ببینم!اما گیم پلی خیلی خوب.تقریبا همون پیم پلی signal هست.فقط یکمی بعضی جا ها بپر بپر اضافه شده که جالبه.آلن تو خواب و خیال انگار قوی تر شده!در کل این را هم تموم کردم تو تاپیک داستان بازی که داستان 7 اپیزود قبلی هست,اپیزود هشت را هم می زارم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
امروز بالاخره اچیومنت های بازی رو 1000 کردم واقعا بازی عالی هست آدم این بازی های آبکی بچه پسند رو با این مقایسه میکنه بیشتر به ارزش این بازی پی میبره.

6 اپيزود و 5 -6 ساعت گيم پلي داره

چی میگی 5 ساعت گیم پلی داره حداقل 8 ساعت تازه بخوای روی درجه سختی آخر بری که خیلی طولانی هست.

خوب من یکمی از این اپیزود جدید را رفتم!الان سردرد گرفتم داستان هی داره پیچیده تر می شه من اصلا نمی فهمم کجا هستم!باید یه بار آخر اپیزود کلا کات سینس های هر 8 اپیزود را ببینم!اما گیم پلی خیلی خوب.تقریبا همون پیم پلی signal هست.فقط یکمی بعضی جا ها بپر بپر اضافه شده که جالبه.آلن تو خواب و خیال انگار قوی تر شده!در کل این را هم تموم کردم تو تاپیک داستان بازی که داستان 7 اپیزود قبلی هست,اپیزود هشت را هم می زارم.

ارزش خرید داره.؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
امروز بالاخره اچیومنت های بازی رو 1000 کردم واقعا بازی عالی هست آدم این بازی های آبکی بچه پسند رو با این مقایسه میکنه بیشتر به ارزش این بازی پی میبره.

چی میگی 5 ساعت گیم پلی داره حداقل 8 ساعت تازه بخوای روی درجه سختی آخر بری که خیلی طولانی هست.

ارزش خرید داره.؟
ببین یه سری المان ها به گیم پلی تو سیگنال اضافه شد,مثل اینکه مثلا وسط جنگ رو آسمون یه سری کلمات مثل Bang نوشته,نور را روش بگیری یهو یه فلش بنگ می ترکه!بازی تو رویا های آلن ادامه پیدا می کنه.(داستانش را تو صفحات آخر تاپیک داستان alan wake نوشتم)
طراحی صورت هم بهتر شده.
اما دلیل اصلی خرید ادامه ها,پی گیری داستانه!داستانش خیلی مرموز پیش می ره ولی ظاهرا دیگه تو writer به بخشی از داستان که قراره تو نسخه ی اول روایت بشه پرداخته می شه و به سوالاتی که باید جواب داده بشه,داده می شه!در کل اگر از بازی خیلی خوشت اومده به خصوص از داستان,اول سیگنال را بگیر بعد رایتر را.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خوب شما که تموم کردی یه Guide درسا حسابی ازش بزار !
ما یه 5 تا دیگه داریم که جاهاش و اینجوچیزاش رو نمیدونم !
دمت گرم !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
خوب شما که تموم کردی یه Guide درسا حسابی ازش بزار !
ما یه 5 تا دیگه داریم که جاهاش و اینجوچیزاش رو نمیدونم !
دمت گرم !

متاسفانه راهنمایش به صورت ناقص تو سایت قرار گرفته وگرنه حتما کاملش رو قرار میدادم..

شما هم هر جا مشکلی داشتی بگو تا راهنمایت کنم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر