Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سلام یه سوال ...

این بازی سبکش چیه !؟ یعنی چجوریه کلا ْ

بازی هست که بدون افکت های مسخره خون و زامبیو این جنگولک بازیا :d میترسونتت.

در کل یکی از برترین بازی های ترسناک و x360 هست.
بهترین نورپردازی ها هم تو بازی های x360 داره .
حتما بخر و ازش لذت ببر.;):)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازی هست که بدون افکت های مسخره خون و زامبیو این جنگولک بازیا :d میترسونتت.
کجا میترسونه این بازی ؟ اصا سبک Horror نیست که هدفش ترسوندن باشه ! بیشتر جوش سنگینه تا ترسناک !

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
کجا میترسونه این بازی ؟ اصا سبک Horror نیست که هدفش ترسوندن باشه ! بیشتر جوش سنگینه تا ترسناک !

دوست عزیز خودت داری میگی جو تاریک و ترسناک و سنگین ..... اینکه ترسناکتر و در عین حال زیباتره....

ترسش آزار دهنده نیست لذت بخشو جالبه. از شوکه شدن بیشتر استفاده کردن .

ولی همون مراحلیکه تو جنگل هست و باد می وزه و حرکات دیوانه کننده درخت ها و اومدن گله ای دشمن های سیاه حسه ترس تو وجود آدم وارد نمی کنه؟؟؟؟

خب درسته سبکش کاملا horro نیست ولی ولی سبکش الما ن هایی از اون به ارث برده دیگه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A.T.HELLBOY

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کسی DLC ها رو خریده ؟!
میخوام بخرم اگه ارزش داره بگیرم !!!
من جفتشو گرفتم.اگر می تونی بگیر جفتشونو.هم از لحاظ داستانی یکمی جلو می ره,هم گیم پلیش(به خصوص تو dlc دوم)نوآوری داره و خیلی باحال می شه.معما های پلتفورمینگ هم اضافه شده بود تو دومی!همچنین آخر صحنه ی dlc دوم یه مهر تایید گنده برای نسخه ی بعدیه...

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من جفتشو گرفتم.اگر می تونی بگیر جفتشونو.هم از لحاظ داستانی یکمی جلو می ره,هم گیم پلیش(به خصوص تو dlc دوم)نوآوری داره و خیلی باحال می شه.معما های پلتفورمینگ هم اضافه شده بود تو دومی!همچنین آخر صحنه ی dlc دوم یه مهر تایید گنده برای نسخه ی بعدیه...
امیدوارم نسخه بعدیش بیاد ...... ماکروسافت دیگه مثله قدیم رو این بازی مانور نمیده چون هم از لجاظ فروش و هم از نظر نظر منتقدین و امتیاز ها با اون هایپی که براش شده بود در حد عالی ظاهر نشد....ولی طرفداران و فن های پرشماری بدست آورد .......یکی از سه بازی انحصاری برتری بود که رو X360 بازی کردم .:x

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
امیدوارم نسخه بعدیش بیاد ...... ماکروسافت دیگه مثله قدیم رو این بازی مانور نمیده چون هم از لجاظ فروش و هم از نظر نظر منتقدین و امتیاز ها با اون هایپی که براش شده بود در حد عالی ظاهر نشد....ولی طرفداران و فن های پرشماری بدست آورد .......یکی از سه بازی انحصاری برتری بود که رو X360 بازی کردم .:x
بازی تو BC اینقدر هایپ شده بود.اتفاقا مایکرو خیلی براش تبلیغ نکرده بود(در مقایسه با تبلیغی که برای ریچ کرد)خود رمدی هم که اصلا تو این کار ها نیست.بازی یه ذره تو BC اورهایپ شد....

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دقیقا
یکی از بهترین بازی های عمرم بود . احتمال اومدن نسخه ی بعدی خیلی زیاده . خود رمدی دلش نمیاد این بازی رو به این راحتی ها ول کنه که

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من که هیچ ترسی حس نکردم تو این بازی
بعضی جاها آدمو شکه میرد
اینقدر هم واسم خسته کننده و تکراری شده بود که تموم هم نکردم
ژنراتور-نور-شلیک-ژنراتور-نور-شلیک ژنراتور-نور-شلیک
MEH....
یه معمایی چیزی که به چالش بکشونه بازیکن رو نداشت حداقل تا جایی که من رفتم جلو نداشت حدود 4 ساعت بازی کردم
رزولوشن نیتیو بازی نمیدونم چند بود ولی تار بود بازی تا حدی
اسکرین تیرینگ هم داشت
بازی خوبی بود ولی زیادی شلوغش میکنن بعضیا

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من میخوام یکی از DLC ها شو بخرم ( متاسفانه فقط پول یکیشو دارم ) ، میخواستم بدونم داستان DLCها به هم ربط داره ؟
اگه میشه سریع تر جواب بدین .

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من میخوام یکی از DLC ها شو بخرم ( متاسفانه فقط پول یکیشو دارم ) ، میخواستم بدونم داستان DLCها به هم ربط داره ؟
اگه میشه سریع تر جواب بدین .
منم نخریدم ولی بله کاملا به داستان ربط داره و میشه گفت حاکی از نسخه بعدی بازی هم هست (البته تو نسخه اصلی هم مشخص بود)
فکر کنم اولیش تو اواخر بازی اتفاق میفته ولی دومیش فکر کنم سرنوشت آلن نشون میده اگه اشتباه نکنم

• Like
Reactions: Squidward

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
منم نخریدم ولی بله کاملا به داستان ربط داره و میشه گفت حاکی از نسخه بعدی بازی هم هست (البته تو نسخه اصلی هم مشخص بود)
فکر کنم اولیش تو اواخر بازی اتفاق میفته ولی دومیش فکر کنم سرنوشت آلن نشون میده اگه اشتباه نکنم
ای بابا ! پس باید اول The Signal رو بخرم .
حیف شد !
چون گویا The Writer جالبتره !
به هر حال ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر