Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ما هم بالاخره امتحانمونو دادیمو اینم بازی کردیم.میخوام نظرمو بدم
اول از همه بگم که بازی خیلی خوب بود
از نظر من بالاترین نمره واسه نور پردازی و همچنین صداگذاری هست.این 2 تا حرف ندارن.من خودم به شخصه در مورد نورپردازی بازی مثل این ندیدم.من به این 2 تا امتیاز 10 از 10 میدم

بعد از این 2 تا داستان بازی هستش که همه چیزش عالیه جز چند تا نقطه ضعف. اول اینکه به داستان این بازی نمیتونم 10 بدم چون اون موقع بهه نظر شما به داستان یا شماره یکشmax payn2 باید چند بدم؟!! هنوز مرگ ناگهانی اون دختره (نینا) تو maxpayn یادمه!! داستان این بازی خیلی خوب بود ولی مثلا من نفهمیدم او آدم دزده (اون جوری که خودش میگفت*) تو این بازی چه نقش اساسی داشت که ما 2 یا 3 مرحله رو فقط واسه رفتن پیش اون رد کردیم! اون اگه از بازی حذف هم میشد با یکی 2 تا تغییر کوچک داستان هیچ فرقی نمیکرد.یه ایراد دیگه ای که به داستان میگیرم اینه که اگه کسی میخواد آخر داستان رو کامل بفهمه و مطمئن بشه که همون چیزی که فهمیده درسته حتما باید منتظر شماره 2 بازی بمونه.شاید من تو ایران نبودم و 60 دلار هم پول نداشتم.اون موقع تکلیف چیه؟!! Barry هم خیییییلی نقش خاصی نداشت البته به جذاب تر شدن و دوست داشتنی تر شدن بازی خیلی کمک میکرد.اونیکی نویسنده(توماس زین) هم که آخرای بازی نقش تعیین کننده ای داره باید بیشتر مورد توضیح قرار میگرفت.منظورم اینه که اون آقا نقش اساسی تو داستان داشت ولی زمان کافی به پردازش اون شخصیت اختصاص نداده بودن.ولی درکل داستان اینقدر خوبه که با همه اینا من بهش 9.5 میدم.

گیم پلی بازی هرچند که از یه جا به بعد چیز جدید یا ابتکار خاصی نداره ولی تا آخر کماکان جذاب میمونه و واسه من که تکراری نشد فقط کاش یکم تو هر مرحله یه چیز خاصی یا دشمن خاصی یا محیط متفاوت تری خلق میکردن.البته الحق والانصاف محیط بازی اینقدر عالیه که آدم ازش خسته نمیشه. من به گیم پلی 8.5 میدم.

گرافیک بازی خیلی خوبه ولی بازی هایی با گرافیک بهتر هم هستن مثل Geow . من به گرافیک 9 میدم.

درکل باید بگم که با انجام این بازی فهمیدم که واقعا اعصاب این جور بازی هارو ندارم;) هیجانش زیادی بالا هستش. محیطش خیییلی قشنگه. بازی عالیه.شک نکنید. اینقدری خوب هست که با همین محیط و بدون کوچکترین تغییری تا 2 مرحله دیگم انجام بازی کشش داشت.امتیاز کلی من بین 9 و 9.5 هستش

آخرین ویرایش:
هیچ کمی و کسری تو بازی ندیدم
فوق العاده بود.ارزش 6 سال زحمت رو داشت
بعضی وقتا که مشغول بازی بودم یاد comix می افتادم از نظر داستانی

یک بازی متفاوت

بازی عالیه، اولا که شبا تنهایی بازی می کردم خیلی استرس داشتم:d، ولی حالا دیگه عادی شده واسم، هم محیط زیبایی داره هم داستانش آدمو دنبال خودش می کشونه

چند روز پیش برادرم داشت یکی از اپیزودارو دوباره بازی میکرد که پدرم دید اومد دسته رو از برادرم گرفت و بازی کرد.:eek: پدر من حتی سابقه یه نگاه هم به کنسول و بازی نداشت ولی کلی حال کرد با این.:x البته زیاد بلد نبود چراغ قوه رو هی بالا و پایین میگرفت. داشتم سرگیجه میگرفتم.:d

The Signal

Published by: Microsoft Game Studios

• Developed by: Remedy
  • Genre: Action
  • Number of Players: 1
  • Release Date:
    US: June 27, 2010
  • T for Teen
  • Also Available On: PC, Xbox 360
Teaser Trailer
63812439.jpg

59204617.jpg

دوستان یعنی واقعا ما طرفدارای بازی که به لایو دسترسی نداریم باید تو کف این DLC بمونیم؟!!؟

هیچ راهی نیست که ما هم بتونیم بازی کنیم!؟

تنها راهی که هست اینه که دستگاهامون g-tag (فکر مکینم همینه)باید بشن

که دیگه بعد از این کار اگه یک روزی خواستم به لایو متصل بشیم بن میشیم:((
اون دستگاه اسمش J-Tag هست !
بعدشم بعضی از DLC ها رو میشه با مموری بریزین روی هارد ولی مطمئن نیستم همشون کار کنن !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or