Alan Wake برای PC تایید شد !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
wake-pc.jpg

سرانجام Remedy تایید کرد که Alan Wake اوایل Q1 2012 برای PC نیز خواهد آمد.این زمان تقریبا مصادف میشه با زمان عرضه ی American Nightmare بر روی XBLA.

نسخه ی PC حاوی دو DLC ــی The Signal و The Writer که قبلا برای 360 عرضه شدند نیز خواهد بود.

اولین تصویر از نسخه ی PC :
http://www.sandboxstrat.com/Alan_Wake_PC_Screen.zip

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
تو رو خدا یکی بازی ما رو بخره!!! :(( :(( :((
اگه بخریدا این شماره جدیدم بهتون میدم! قول میدم مثه 2سال پیش نشه، باور کنید! حالا اون 2سال پیش من یه غلطی کردم! ببخشیدم! تو رو خدا به من عاجز بدبخت کمک کنید!!! جوونم! ثواب داره! غریبم :((
همش از قول مایکروسافت بود... :|
بره گم شه این مایکرو! داره گرو کشی میکنه!!!! خدا رو شکر ما تو ایرانیم با 1000 تومن بازیشو میخریم... واسه همین چیزاست که مخالف هک PS 3 هستم ولی موافق شدید کپی 360!!!!!
الان شما با این کار رسما ماکروسافت رو ورشکست کردی و سونی رو از شر ضرر های مالی کاملا آزاد ساختی.
خوب حالا کدوم یکی از عنوان های ps3 رو که pc بازی کردی خیلی بهت حال داده؟
اصلا سونی تاحالا واسه pc بازی هم ساخته؟
الآن ماکروسافت تو این وضع خراب کپی رایت واسه pc بازی میزنه بد شده اما سونی که جراعت همچین کاری رو نداره یا شایدم میترسه پولی چیزی دستش نگیره که رو pc بازی نمیده شده فرشته آسمانی؟
بزار خیال شما و ps3 فن های مثه شما رو راحت کنم؛
به عنوان یه پی سی گیمر یه تار موی مایکروسافت رو با هزار تا سونی عوض نمیکنم.

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
الان شما با این کار رسما ماکروسافت رو ورشکست کردی و سونی رو از شر ضرر های مالی کاملا آزاد ساختی.
خوب حالا کدوم یکی از عنوان های ps3 رو که pc بازی کردی خیلی بهت حال داده؟
اصلا سونی تاحالا واسه pc بازی هم ساخته؟
الآن ماکروسافت تو این وضع خراب کپی رایت واسه pc بازی میزنه بد شده اما سونی که جراعت همچین کاری رو نداره یا شایدم میترسه پولی چیزی دستش نگیره که رو pc بازی نمیده شده فرشته آسمانی؟
بزار خیال شما و ps3 فن های مثه شما رو راحت کنم؛
به عنوان یه پی سی گیمر یه تار موی مایکروسافت رو با هزار تا سونی عوض نمیکنم.
تصمیم داشتم دیگه پست نزنم اینجا... ولی الان لازمه!
PC پلتفرم مایکرو ست ولی پلتفرم سونی نیست، یک! دو: آره خب! مسلماً اگه متالگیر واسه PC زده بشه، سونی شکست تجاری میخوره و کما اینکه ورشکست هم بشه! پس حق با شماست و سونی میترسه! سه: سونی واقعا به فناش احترام میزاره و بقول خودمون بازیاشو خز نمیکنه (واسه همین میگم نامردی که PS 3 هک بشه!!!!!!!) این پر واضحه و صحبت فن بازی نیست!!! چهار: من از شما خیلی خیلی بیشتر فن PC هستم و همه جا هم ازش دفاع کردم، حتی جلو فنای PS3 (تو پستای قبلیم کاملا واضحه) ولی تو این مورد، اینکار مایکرو واقعا مسخرست! به همون دلیلی که تو امضام هست و این حرف آخرشونم که...
مایکرو باید بره از بلیزارد یاد بگیره که چطور فنا رو دنبال بازیش بکشونه نه با گرو کشی... اینه که حال منو بهم میزنه!!!!!
بازم شعار معروفمو تکرار میکنم که: هم 360 عالیه هم 3 ، منتها جفتشون زیر سایه PC ;)

در پناه حق...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
عوض این همه تو سر و کله هم زدن بروید و خداتون رو شکر کنید که بعد از سال ها یه بازی درست و حسابی برای پلتفرم محبوبتون داره میاد!... بازی بسیار با ارزش و خوش ساخته ... امیدوارم خوب بفروشه تا آمریکن دریم رو هم روی پی سی بدن چون با وضعیت کنونی نمیشه به لایو وصل شد.. کسی هم بخیل نیست کاشکی این بازی رو روی پلی 3 هم میدادن تا شاهکار کامل میشد ....
فقط امیدوارم از نظر گرافیکی کامل تر و بهتر باشه و برای اجراش به 2 تا رادئون 6990 احتیاجی نشه!...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
الان داستان چیه؟ هر بازی که روی 360 عرضه بشه 10 دلارش برای ماکروسافت هست اما برای pc اینطور نیست پس پلتفرمش نیست همین قدرم که داره به pc بازا حال می ده دمش گرم کلا ماها عادت کردیم متوقع باشیم با یه نگاه به مملکت خودمون می تونیم درکش کنیم

ماکروسافت اینقدر از بخش های دیگه pc در میاره که احتیاجی به بخش گیم نداره با این حال با dx یا تبلیغات یا سری از بازی ها از این بخش پشتیبانی کرده نمی گم ازش درنیاورده اما همه می دونیم اکثر pc بازا با پایرت کردن سودی باقی نذاشتن

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,283
نام
محمدرضا
من که شک دارم پورت باشه :D
از همون اولم انجینشون با PC هماهنگ بود یهو پول دیدن به حالت تعلیق بردن وضعیت نسخه PC رو :D
البته اگه اینجوری باشه خیلی به نفع PC بازهاست :D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
چقدر من از خوشحالی PC فن ها خوشحال میشم :D
خز شده دیگه

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
عوض این همه تو سر و کله هم زدن بروید و خداتون رو شکر کنید که بعد از سال ها یه بازی درست و حسابی برای پلتفرم محبوبتون داره میاد!... بازی بسیار با ارزش و خوش ساخته ... امیدوارم خوب بفروشه تا آمریکن دریم رو هم روی پی سی بدن چون با وضعیت کنونی نمیشه به لایو وصل شد.. کسی هم بخیل نیست کاشکی این بازی رو روی پلی 3 هم میدادن تا شاهکار کامل میشد ....
فقط امیدوارم از نظر گرافیکی کامل تر و بهتر باشه و برای اجراش به 2 تا رادئون 6990 احتیاجی نشه!...
واقعا حرفهای خنده داری تو این تایپیک میزنن ، معلوم نیست چقدر فکر میکنن که اینجوری جواب میدن
PC بازی درست و حسابی نداره هاها ،تعریف شما از بازی درست وحسابی فقط به Alan Wake محدود میشه ؟ من یه دقیقه آنلاین SC2 را با صدتا Alan wake عوض نمیکنم ،مشکل اینجا اینه همه فکر میکنن PC فقط به خاطر بازیهای کنسولی زنده است در صورتی که این سبک بازیها فروششون روی PC فوق العاده پایینه وبود نبودشون هم زیاد فرقی نداره ،یه بازی مثل Skyrim زمان عرضه اش حدود 300000 نفر تو استیم بازیش میکردن که اگه استیم امار فروش را میداد شاید روز اول فروش میلیونی داشته اما مثلا Assassin Creed جدید حتی نتونست تو بهترین فروش واسه یه روز قرار بگیره ،این قضیه کامل نشون میده چه سبک بازیهای تو PC موفق هستن ،
بود و نبود Alan Wake نه چیزی به اعتبار مایکروسافت اضافه میکنه نه چیزی از PC Gaming کم میکنه ،مشخصه اگه بازی فروش خیلی زیادی داشت هیچ وقت روی PC عرضه نمیشد چون عرضه بازی روی Steam خودش نشون میده که مایکروسافت فقط بدنبال فروش بیشتر واسه بازیه .
شاید جالب باشه که مثلا PC گیمرهایی که حاضر نمیشن یه بازی مثل Alan Wake را بخرن واسه Invite شدن به Dota 2 حتی حاضرن 100$ پول بدن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and F4T4L1TY

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
alan-wake-american-nightmare-screenshot.jpg

طبق آخرین خبر اگر استقبال از نسخه ی pc بازی alan wake خوب باشه نسخه Alan Wake: American Nightmare که قراره برای xbox live بیاد هم برای pc پورت خواهد شد .

According to us, publisher first want to see how Alan Wake performs on PC commercially, and if sales result are good, the publisher will port American Nightmare to PC.
اینم منبع :

خبر تایید شدن alan wake برای pc مثل بمب صدا کرده به طوری که حزب جدیدی در حال تشکیل هست و از باد گذشته به طوفان رسیده :d

جان ن ن ن ن ن . چه شود.:x

عزیز PC هم مطلق به ماکروسافت هست !!!! سونی بیاد رو پلتفرم ماکرو بازی بده !!!!!؟
سونی رو پلتفرم مایکرو بازی داده، شما خوابی:
Payday
DC Universe Online
Ever Quest

abbas_dante2008

کاربر سایت
Jul 3, 2008
132
نام
AbbAs
ماشاالله ماشاالله Remedy . ماشاالله با بازیش . ماشاالله به نسخه PC .... >:d< :d :x

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
جان ن ن ن ن ن . چه شود.:x

سونی رو پلتفرم مایکرو بازی داده، شما خوابی:
Payday
DC Universe Online
Ever Quest

نخیر نگرفتی !! منظورم غیر از آنلاین بود !!!!! من همیشه بیدارم ;)

خبر خوبی بود استقبال میشه !!!

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
واقعا حرفهای خنده داری تو این تایپیک میزنن ، معلوم نیست چقدر فکر میکنن که اینجوری جواب میدن
PC بازی درست و حسابی نداره هاها ،تعریف شما از بازی درست وحسابی فقط به Alan Wake محدود میشه ؟ من یه دقیقه آنلاین SC2 را با صدتا Alan wake عوض نمیکنم ،مشکل اینجا اینه همه فکر میکنن PC فقط به خاطر بازیهای کنسولی زنده است در صورتی که این سبک بازیها فروششون روی PC فوق العاده پایینه وبود نبودشون هم زیاد فرقی نداره ،یه بازی مثل Skyrim زمان عرضه اش حدود 300000 نفر تو استیم بازیش میکردن که اگه استیم امار فروش را میداد شاید روز اول فروش میلیونی داشته اما مثلا Assassin Creed جدید حتی نتونست تو بهترین فروش واسه یه روز قرار بگیره ،این قضیه کامل نشون میده چه سبک بازیهای تو PC موفق هستن ،
بود و نبود Alan Wake نه چیزی به اعتبار مایکروسافت اضافه میکنه نه چیزی از PC Gaming کم میکنه ،مشخصه اگه بازی فروش خیلی زیادی داشت هیچ وقت روی PC عرضه نمیشد چون عرضه بازی روی Steam خودش نشون میده که مایکروسافت فقط بدنبال فروش بیشتر واسه بازیه .
شاید جالب باشه که مثلا PC گیمرهایی که حاضر نمیشن یه بازی مثل Alan Wake را بخرن واسه Invite شدن به Dota 2 حتی حاضرن 100$ پول بدن
واقعا لذت بردم! عــــــــالی!!!!! تک تک جملات رو من تأیید میکنم!!!!!
اون تیکه بولد شده هم، نمونش خودمم (و خیلیای دیگه) که اگه پولایی که واسه اکانت World Of Warcraft دادمو جمع میکردم میتونستم الان 360 بخرم! منتها من این بازی رو با کنسولتونم عوض نمیکنم!!!! جدا از مسائل مالی، میرسیم به امضای یکی از اعضا که نوشته بود: با غیر از PC بازی کردن خداییش وقت تلف کردنه!!!!!
یا یه چی تو همین مایه ها... حالا غلط املایی نگیرید ازمون...

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
فروش کم که دلیل نمیشه؛
مگه GTA IV که واسه pc اومد رو کنسول کم فروش داشت؟
-----------------------------
بعدشم مگه ماکروسافت موسسه خیره هست که واسه رضای خدا بیاد بازی بسازه.
همینی که ویندوز 300 دلاریش رو با 1000 تومان فیتیله پیچ میکنیم باید اون دنیا جواب پس بدیم.o:-)

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من به بازی های آنلاین یا ... و یا هر چیز دیگه ای که رو PC اومده . کاری ندارم . ولی بی شک این بازی از لحاظ داستان و روایت و نحوه بیان حرف نداره و یه شاهکار تو این زمینه هستش . حالا اگه از بازی خوشتون نمیاد میتونید بازی نکنید و احتیاج نیست هی اعلام کنید PC به الن ویک و امثال اون احتیاج نداره. من واقعا خوشحالم اون دسته از دوستانی که نتوتسند این عنوان رو بازی کنند حالا میتوند یه عنوان خوب رو میون این همه بازی متوسط بی سر وته که هرروز میاد تجربه کنند و لذت ببرند.
واقعا بعضی از جملات رو آدم میخونه از این استدلال های بی سر و ته فقط خنده اش می گیره !!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hesam_1994

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
من به بازی های آنلاین یا ... و یا هر چیز دیگه ای که رو PC اومده . کاری ندارم . ولی بی شک این بازی از لحاظ داستان و روایت و نحوه بیان حرف نداره و یه شاهکار تو این زمینه هستش . حالا اگه از بازی خوشتون نمیاد میتونید بازی نکنید و احتیاج نیست هی اعلام کنید PC به الن ویک و امثال اون احتیاج نداره. من واقعا خوشحالم اون دسته از دوستانی که نتوتسند این عنوان رو بازی کنند حالا میتوند یه عنوان خوب رو میون این همه بازی متوسط بی سر وته که هرروز میاد تجربه کنند و لذت ببرند.
واقعا بعضی از جملات رو آدم میخونه از این استدلال های بی سر و ته فقط خنده اش می گیره !!!

نیما تو خودت میدونی اون موقع که من میگفتم هروقت pc شد بازی می کنم ی عده می گفتن محاله !!!!
الان وقتشه . هرچند چیز زیادی نداره همش تاریکیه و ی چراغ قوه ولی یک مو از ماکرو کندن هم غنیمته !
ولی خداییش بازی آنلاین ی چیز دیگس !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر