Activision در Modern Warfare 3 با کشتن یه بچه یک رسوایی دیگر را رقم زد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

xl_CoDMW3_NoRusVid_624.jpg

SPOILER WARNING

در پی انتشار صحنه ای عجیب و بسیار منزجر کننده از بازی Modern Warfare 3 سازندگان و ناشر این بازی یعنی Activision و İnfinity Ward مورد انتقاد شدیدی قرار گرفتند . در این صحنه که قسمتی از شهر لندن را نشان میدهد خانواده Davis را به همراه مادر و کودکش در شهر لندن کشور انگستان نشان میدهد این مادر کودک که در یک پیاده رویی در حال صحبت هستند و در همین حال یک کامیون که حامل دو تروریست بود در کنار خیابان پارک کرده و در همین حال این مادر کودک به سمت این خودور میروند و در همین حین کامیون که با مواد منفجره پر شده بود منفجر میشود و این مادر و کودک نیست و نابود میشوند . این صحنه سوالهای بسیاری را در پی داشت و یکی از انها این بود سران Activision با چه قصدی همچین صحنه ای را ساخته و قصد انان از اوردن این کودک و مانور انها بر روی این صحنه بسیار عجیب چه بوده است ؟! . در بازی MW2 نیز مرحله "No Russian" موجود بود که باعث انتقادهای فراوانی شد شما میتوانید این ویدئو را در زیر مشاهده کنید .
Modern Warfare 3's Child-Killing

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مسئله این صحنه نیست ! :D مسئله اینه که اسمشو نبر 3 توش از این کارا نمیشد و مرحله ی دوم اگه دقت کنید مردم عادی رو نمیشد با تیر زد ولی دشمن خونی از این چیزا داره :D خبر داغ تر از این برای پخش شدن :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اکتیویژن باید با CoD سر زبونها بیفته. همین کارهارو می کنه که خبر ساز میشن. :|
برن گمشن مرتیکه های عوضی.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
ایران هم در اقدامی انسان دوستانه به خاطر این صحنه فجیع و دردناک از فروش بازی در فروشگاه ها جلوگیری کرده و هرکس که اقدام به فروش بازی بکنه چند میلیون جریمه میشه و هرکس هم که بازی رو تهیه کنه چندین هزار تومن جریمه میشه...:d

• Like
Reactions: .:Melkor:.

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
«یک رسوایی دیگر را رقم زد!»:))
بابا جنگه، دارند نشون میدند که این یارو کافارو چطور همه زمین و زمان رو بهم زده;)

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
نه که COD قبل از این صحنه و صحنه-ی No Russian توی MW2 شناخته نشده بود ! با این صحنه-ها میخواد شناخته بشه !
صحنه خیلی تاثیر گذار بود خیلی بیشتر از نسخه-ی قبل . بنظرم مشکلی نداره از این صحنه-ها بصورت محدود و کنترل شده تو بازی باشه . که بدی ها و کثیفی ها و ضرر و زیانهای جنگ رو به بازیباز نشون بده

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
میگم به این نویسنده مقاله یاداوری باید بشه که یادش رفته که کج بودن زمین/گوشه نداشتن کاور بازی و.....رو ذکر کنه!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نه که COD قبل از این صحنه و صحنه-ی No Russian توی MW2 شناخته نشده بود ! با این صحنه-ها میخواد شناخته بشه !
صحنه خیلی تاثیر گذار بود خیلی بیشتر از نسخه-ی قبل . بنظرم مشکلی نداره از این صحنه-ها بصورت محدود و کنترل شده تو بازی باشه . که بدی ها و کثیفی ها و ضرر و زیانهای جنگ رو به بازیباز نشون بده
یعنی mw1 به قبل کسی cod رو نمیشناخت؟

--------
ببخشید بد متوجه شدم

آخرین ویرایش:

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
خیلی جالبه؛
تو همون صفحه همه نظرش اینه که این کار درست نبوده اما اینجا همه دارن میگن این که عیبی نداره!
همین کارا رو میکنید میگن تروریستیم:))

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
یعنی mw1 به قبل کسی cod رو نمیشناخت؟
فکر میکنم منظور ایشون این بود که با طعنه به کسانی که میگفتن اکتیویژن با این کارا میخواد بازیش رو بشناسونه گفت این بازی قبل از اون مرحله No Russia هم به اندازه ی کافی شناخته شده بود و احتیاجی به این چیزا نداشته.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
به نظر منهم صحنه تأسف برانگیزی بود، هرچند با این صحنه ها لا اقل درجه سنی فکر کنم باید بالای 28 سال باشه.
اون دسته از دوستانی که میگن مگه چی میشه این صحنه باشه توجه ندارن به نکته روانشناسیش که این بازی رو احتمالا یک بچه کوچولو هم بازی کنه و ببینه یک بچه کوچولو که گرم بازی کردنه یهو منفجر میشه و بعد ادامه بازی هم اسلحه میگیره دستش و کشت و کشتار.
واقعا متأسفم برای چنین بازیسازهایی

Pouria0

کاربر سایت
Oct 13, 2011
40
من نمیدونم این اکتیویژن چه اصراری به ساختن صحنه هایی به این شدت زننده داره که تو یه بازی تروریست بشیم مردم بی گناه رو بکشیم و تو یه شماره دیگه شاهد کشته شدن یه بچه باشیم. این جور صحنه ها واقعا تاثیر روانی ناجوری روی عموم مردم میذاره. من تعجب میکنم که چه طور خیلی ها سعی در توجیه اون دارند. در این که در جنگ تروریست ها ممکنه به چنین اعمالی دست بزنند شکی نیست ولی این جور صحنه ها مناسب نشان داده شدن در بازی ها نیستند.

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
سرویس کردین این فرهاد رو!
به اون گندگی به اون قرمزی نوشته SPOILER WARNING
یعنی : نمیخوای اسپویل شه نخون! حالا باز بگین جاش تو اسپوسلره!
شما که اون SPOILER WARNING رو میبینین باز میخونین ! مطمئن باشین تو اسپویلر هم بود میخوندین!

همون یه عکس کافی بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر