Activision در Modern Warfare 3 با کشتن یه بچه یک رسوایی دیگر را رقم زد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

xl_CoDMW3_NoRusVid_624.jpg

SPOILER WARNING

در پی انتشار صحنه ای عجیب و بسیار منزجر کننده از بازی Modern Warfare 3 سازندگان و ناشر این بازی یعنی Activision و İnfinity Ward مورد انتقاد شدیدی قرار گرفتند . در این صحنه که قسمتی از شهر لندن را نشان میدهد خانواده Davis را به همراه مادر و کودکش در شهر لندن کشور انگستان نشان میدهد این مادر کودک که در یک پیاده رویی در حال صحبت هستند و در همین حال یک کامیون که حامل دو تروریست بود در کنار خیابان پارک کرده و در همین حال این مادر کودک به سمت این خودور میروند و در همین حین کامیون که با مواد منفجره پر شده بود منفجر میشود و این مادر و کودک نیست و نابود میشوند . این صحنه سوالهای بسیاری را در پی داشت و یکی از انها این بود سران Activision با چه قصدی همچین صحنه ای را ساخته و قصد انان از اوردن این کودک و مانور انها بر روی این صحنه بسیار عجیب چه بوده است ؟! . در بازی MW2 نیز مرحله "No Russian" موجود بود که باعث انتقادهای فراوانی شد شما میتوانید این ویدئو را در زیر مشاهده کنید .
Modern Warfare 3's Child-Killing

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
كسي جواب منو نمي ده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )x

دوست عزیز ویدئو چیز خاصی رو نشون نمیشه

یه دختر بچه 7 ساله داره از مدرسشون تعطیل میشه و BF ـش میاد دنبالش که ببرتش گردش
یهو در همین هین که دختره داره از خیاباون اول رد میشه یه کامیون پر از مواد منفرجه از کنارش رد میشه ولی هیچ اتفاق خاصی نمیفته
دوباره دختره باید یه اتوبان رو رد کنه تا برسه به پسره که دیگه ایندفعه یه تانک از روی دختره رد میشه و دختره رو با کاردک جمعش میکنن
از اونور پسره میاد که ببینه چه خبره یهو اون کامیونه که توی MW1 از جلوی دختره رد شده یهو پیش پای پسره منفجر میشه و پسره تکه تکه میشه

کلا خیلی جالب نیس به نظرم این صحنه ها

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
حالا فکر کنم به جریمه درست حسابی اکتیوژن رو بکنن چند وقت دیگه خبرش اومد تعجب نکنید...

به نظرم که گیر بی خودیه اتفاقی نیوفتاده بازی دیگه جنگ رو به تصویر چجوری باید بکشن!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
بابا جنگ همینه دیگه ... از بس فیلمای سوپر هیرویی دیدم اینجوری شدیما...! به قول دوستمون شکلات که نمیدن وسط چنگ...! از همه قشری قربانی میگیره...!
پ.ن : همچین گفته رسوایی گفتیم حتما شیث و نصرتی زدن تو کار بین المللی...!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

xl_CoDMW3_NoRusVid_624.jpg

SPOILER WARNING

در پی انتشار صحنه ای عجیب و بسیار منزجر کننده از بازی Modern Warfare 3 سازندگان و ناشر این بازی یعنی Activision و İnfinity Ward مورد انتقاد شدیدی قرار گرفتند . در این صحنه که قسمتی از شهر لندن را نشان میدهد خانواده Davis را به همراه مادر و کودکش در شهر لندن کشور انگستان نشان میدهد این مادر کودک که در یک پیاده رویی در حال صحبت هستند و در همین حال یک کامیون که حامل دو تروریست بود در کنار خیابان پارک کرده و در همین حال این مادر کودک به سمت این خودور میروند و در همین حین کامیون که با مواد منفجره پر شده بود منفجر میشود و این مادر و کودک نیست و نابود میشوند . این صحنه سوالهای بسیاری را در پی داشت و یکی از انها این بود سران Activision با چه قصدی همچین صحنه ای را ساخته و قصد انان از اوردن این کودک و مانور انها بر روی این صحنه بسیار عجیب چه بوده است ؟! . در بازی MW2 نیز مرحله "No Russian" موجود بود که باعث انتقادهای فراوانی شد شما میتوانید این ویدئو را در زیر مشاهده کنید .
Modern Warfare 3's Child-Killing
واقعا براشون متاسفم همینه دیگه حوادث تروریستی رخ میده

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
وسط جنگ میخواید بگیم واسه حمایت از کودکان عمو قناد بیاد فیتیله اجرا کنه که یوقت روحیات کسی اوف نشه؟
ببین عزیزه من،
هر چیزی یه محدودیتی داره؛
اگه این جوری که شما میگی بود الآن خودم داشتم تو GTA بچه سوخاری میفرستادم هوا!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اولا بازی درجه بندی سنی داره دوما قبلش بهتون اخطار میده میتونید ردش کنید مجبورتون نکردن که برید ببینید.
تو GTA میزنیم مردم رو زیر ماشین له میکنیم و میبندیمشون به رگبار مشکلی نداره حالا یه همچین صحنه ای درست شده اینقد دارن مسخره بازی درمیارن...

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
این فقط یه بازیه .... شماها ناراحت نشین
اگه دلتون میسوزه در دنیای واقعی هم همین ها هستند دیگه ! مگه نیستند ؟
پس یه جورایی خواستند که بازی رو به روز بکنند ...

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خیلی به نظر من صحنه زیبایی بود،چون واقعا صحنه رو ادم حس میکرد، خیلی خوب کاری کردن، من بودم یه دو قلو رو میترکوندم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نه اینکه EA واسه سر زبون افتادن هیچ کار نکرد وحید. فقط اکتی از این کارا میکنه :d
EA کار درست کرد نه مثل اکتی هر غلطی داره می کنه.
بازی Prey هم تو یکی از مراحلش یه پسر بچه رو نشون میداد که کشته میشه ولی بعدا سازنده ها اون صحنه رو اصلاح کردن و به جاش روح یه پسر بچه رو گذاشتن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر