Activision در Modern Warfare 3 با کشتن یه بچه یک رسوایی دیگر را رقم زد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

xl_CoDMW3_NoRusVid_624.jpg

SPOILER WARNING

در پی انتشار صحنه ای عجیب و بسیار منزجر کننده از بازی Modern Warfare 3 سازندگان و ناشر این بازی یعنی Activision و İnfinity Ward مورد انتقاد شدیدی قرار گرفتند . در این صحنه که قسمتی از شهر لندن را نشان میدهد خانواده Davis را به همراه مادر و کودکش در شهر لندن کشور انگستان نشان میدهد این مادر کودک که در یک پیاده رویی در حال صحبت هستند و در همین حال یک کامیون که حامل دو تروریست بود در کنار خیابان پارک کرده و در همین حال این مادر کودک به سمت این خودور میروند و در همین حین کامیون که با مواد منفجره پر شده بود منفجر میشود و این مادر و کودک نیست و نابود میشوند . این صحنه سوالهای بسیاری را در پی داشت و یکی از انها این بود سران Activision با چه قصدی همچین صحنه ای را ساخته و قصد انان از اوردن این کودک و مانور انها بر روی این صحنه بسیار عجیب چه بوده است ؟! . در بازی MW2 نیز مرحله "No Russian" موجود بود که باعث انتقادهای فراوانی شد شما میتوانید این ویدئو را در زیر مشاهده کنید .
Modern Warfare 3's Child-Killing

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
خوب اتقاقه دیگه می افته
این همه ادم تو سومالی دارن هر روز میمیرند
بعد یه مادر و بچه اش تو یه بازی میمیرند ببینید چه کار هایی می کنند

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان لطف کنن انقدر برای مدیریت تایین تکلیف نکنند :)

من نظرم اینه شما جای این حرف قانون تصویب کنید که به صورت زیره :

قوانین جدید انجمن :
اسپول جاش تو فضای آزاد هست نه اسپولر .... عنوان تاپیک را طوری اسپول کنید که لذت ببرند

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا هی شما برای این ناظمای انجمن قانون تعیین کن، یعنی چی هی با نظم ها گیر میدی. یعنی داری به ناظم های انجمن توهین میکنی ؟ ناظم،ناظم....

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من یه سوال از دوستان دارم این حرکات جزو هایپ حساب نمیشه میخوان با این صحنه ها ملت رو جذب کنند ببینن قضیه چیه یادش بخیر پسر داییم فرانسه زندگی میکرد میگفت مرحله No Russian باعث شد که بره 60 یورو بده برای بازی :D حالا اینم شده قضیه No Russian

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به نظر من خوبه که به یه سری از واقعیت ها توی بازی اشاره بشه و فقط توی اخبار نباشه....
من با بودن این چنین صحنه ها داخل بازی کاملا موافقم(البته نظر شخصی)
در ضمن بازی بالای 18 ساله دیگه و مشکلی نداره که!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب همچبن صحنه هایی برای نشون دادن کامل حوادث جنگی لازمه دیگه. کلا آروم آروم باید عادت کرد به همچین مسائلی. برای اینکه یه نفر بیاد یه صحنه رو به طور کامل درک کنه باید از همه ی ابزار استفاده کرد.

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
اینم غصه ی امشبمون !!!!
خوب بابا خودش اولش میگه این مرحله یه صحنه زننده داره ! اگه می خواین این مرحله رو می تونید رد نکنید ! هم بار اول که بازیو اجرا می کنی می پرسه هم وقتی به مرحله می رسی !!! همه منتظر یه گ(بیپ)ز هوایی هستن ، سوژه درست کنن !!!!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من نظرم اینه شما جای این حرف قانون تصویب کنید که به صورت زیره :

قوانین جدید انجمن :
اسپول جاش تو فضای آزاد هست نه اسپولر .... عنوان تاپیک را طوری اسپول کنید که لذت ببرند

این خبر تو کلی از سایت ها و فروم ها پخش شده و هیچ کس هم اعتراضی نکرده چون داستان MW3 اونقدر چیز مهم و خفنی نیست که ملت سر اسپویل شدنش شاکی بشن. فقط اینجا یه عده با شلوغ بازی و هیاهو درست کردن میخوان جو رو متشنج کنن مثلا...

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir

xl_CoDMW3_NoRusVid_624.jpg

SPOILER WARNING

در پی انتشار صحنه ای عجیب و بسیار منزجر کننده از بازی Modern Warfare 3 سازندگان و ناشر این بازی یعنی Activision و İnfinity Ward مورد انتقاد شدیدی قرار گرفتند . در این صحنه که قسمتی از شهر لندن را نشان میدهد خانواده Davis را به همراه مادر و کودکش در شهر لندن کشور انگستان نشان میدهد این مادر کودک که در یک پیاده رویی در حال صحبت هستند و در همین حال یک کامیون که حامل دو تروریست بود در کنار خیابان پارک کرده و در همین حال این مادر کودک به سمت این خودور میروند و در همین حین کامیون که با مواد منفجره پر شده بود منفجر میشود و این مادر و کودک نیست و نابود میشوند . این صحنه سوالهای بسیاری را در پی داشت و یکی از انها این بود سران Activision با چه قصدی همچین صحنه ای را ساخته و قصد انان از اوردن این کودک و مانور انها بر روی این صحنه بسیار عجیب چه بوده است ؟! . در بازی MW2 نیز مرحله "No Russian" موجود بود که باعث انتقادهای فراوانی شد شما میتوانید این ویدئو را در زیر مشاهده کنید .
Modern Warfare 3's Child-Killing
از شما یه همچین تاپیکی بعید بود! البته دفاع از حقوق کودکان خوبه. ولی بازی rate داره. تازه CoD همیشه نو آوری داشته. اگه تو جو بازی اینو ببینه آدم تأثیر گذازیش معلوم میشه. من که ویدئو رو دیدم ولی چیز خاصی نبود. حالا تو بازی ببینم، معلوم میشه. بازی رو دو روزه دارم ولی تا هشتم باید صبر کرد چون Live هم میرم.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
این خبر تو کلی از سایت ها و فروم ها پخش شده و هیچ کس هم اعتراضی نکرده چون داستان MW3 اونقدر چیز مهم و خفنی نیست که ملت سر اسپویل شدنش شاکی بشن. فقط اینجا یه عده با شلوغ بازی و هیاهو درست کردن میخوان جو رو متشنج کنن مثلا...
کسی جو را متشنج نکرده
مثلآ همین کرایسیس 2 هم داستان نداره ... چون داستان نداره من بیام آخرشو بخونم یا گذاشته بشه تو سایت ؟ نمیدونم چرا هر نظری که خوشتون نیادو میگید متشنج
نمونه زیر عکس زده اسپول ... اسپول جاش مگه تو اسپولر نیست؟؟؟؟؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سرویس کردین این فرهاد رو!
به اون گندگی به اون قرمزی نوشته SPOILER WARNING
یعنی : نمیخوای اسپویل شه نخون! حالا باز بگین جاش تو اسپوسلره!
شما که اون SPOILER WARNING رو میبینین باز میخونین ! مطمئن باشین تو اسپویلر هم بود میخوندین!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کسی جو را متشنج نکرده
مثلآ همین کرایسیس 2 هم داستان نداره ... چون داستان نداره من بیام آخرشو بخونم یا گذاشته بشه تو سایت ؟ نمیدونم چرا هر نظری که خوشتون نیادو میگید متشنج
نمونه زیر عکس زده اسپول ... اسپول جاش مگه تو اسپولر نیست؟؟؟؟؟

شما مثل اینکه دوست داری خودت رو بزنی به اون راه، اسپویل کردن پایان یه بازی با اسپویل کردن یه تیکه از کات سین که تاثیر خاصی تو داستان نداره، فرق داره. اون تیکه قرمز هم برای شما نوشتن که اگه خیلی حساسی متن رو نخونی. حالا شما توجه نکردی و خوندی من چیکار کنم؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
شما مثل اینکه دوست داری خودت رو بزنی به اون راه، اسپویل کردن پایان یه بازی با اسپویل کردن یه تیکه از کات سین که تاثیر خاصی تو داستان نداره، فرق داره. اون تیکه قرمز هم برای شما نوشتن که اگه خیلی حساسی متن رو نخونی. حالا شما توجه نکردی و خوندی من چیکار کنم؟

شما درست میگی ... مشکل از بندس که فرق اسپولر و فضای آزادو نمیدونم....
یکی از ماها همین قسمتو بدون اسپولر قرار میدادیم تو تاپیک خود بازی 1000 تا فحش میخوردیم .... عنوان تاپیک هم فلاشر داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر