Action figure & Model (لیست در پست اول)

beethoven ah

کاربر سایت
Sep 22, 2012
28
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
دوستان کسی میدونی به غیر از globalbrandtoys یا سایت chare که به هم مرتبط هستند کجا میشه عروسک های هات تویز رو خرید ؟

هیچ جا نیست که با اطمینان بشه گفت دارن بعضی مغازه ها به شکل بازارسیاه و محدود چند تایی میارن ولی قیمت ها سر به فلک می گذاره

بهترین راه اینه که یا برین اونور آب یا هزینه گمرک رو به جون بخرید و از سایت های اینترنتی سفارش بدهید

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
خوش به حالت بتهون جان ما که از شانسمون پول خرید این 2 محصول زیبا و کلاسیک رو نداریم

بعد از نود و بوقی پول تور جور شد ولی شانس گند زنگ زدیم و متوجه شدیم هیچ جا تور رو واسه فروش نداره

ببینیم تا عید چقدر جمع میشه و گلوبال چی میاره

اشتباه کردم جیل رو گرفتم 30 تومن می گذاشتم روش تور رو داشتم

جفتشون عالی هستن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
این هم تعدادی عکس آپدیت شده از کلکسیون هات تویز من که زیاد نیستند ولی برای تعدادی از همین مجموعه خون دل ها خوردیم و تلاش های بسیار کردیم که اگر در خارج بودیم نصف همین خرج و سختی رو به خودمون می دادیم کل هات تویز هارا داشتیم :d

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
واقعا کلکسیون زیبایی داری . خیلیاشون کمیاب هستند و دیگه پیدا نمیشن. راستی بتمن رو از کجا خریدی؟

من بتمن و وسکر رو توی یک فروم خارجی عضو بودم شانسی یک مجموعه دار که واسه فروش هم فیگور داشت رو تو دبی پیدا کردم چون اون موقع برنامه داشتم برم دبی ازش گرفتم

اون افسر نازی رو هم اضافه داشتم یک دونه فروختمش به همون فروشگاه پدرخوانده فکر کنمم الان 500 600 تومنی بدش من بهش 200 فروختم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
اینم تازه ترین هات تویز که خریدم

تور که همراه با کل سری مارول عکسش رو گرفتم البته تور یک مدل تازه برای آونجرز هم داشت که کمی زیبا تر بود ولی اضافت این یکی بهتر بود

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
مبارک باشه . دیگه فکر نکنم تور تو ایران گیر بیاد. همین یه دونه مونده بود

ممنون راستی رفته بودم اونجا جوکر نیکلسون رو از نزدیک دیدم داش خوش بحالت عجب چیز خوشگل و توپی خریده بود تا حالا عکسش رو دیده بودم عکساش ضایع بودن خودش بهتر بود همونجا می خواستم بپرم فروشنده رو گروگان بگیرم جوکرو اسکارفیس و تی هزار و سوپرمن رو بردارم ولی دیدم نمی ارزه می گیرنمون همین تور رو هم از دست می دیم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
اینم دو عکس از کل کلکسیونم (البته اون هایی که فعلا در کمد قرار داده شده اند چون تعداد زیادی از کلکسیونم که شامل لگو و جاستیس لیگ و مارول هستش رو جا نداشتم بگذارم

viewer.php
[/URL][/IMG]

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
اینم دو عکس از کل کلکسیونم (البته اون هایی که فعلا در کمد قرار داده شده اند چون تعداد زیادی از کلکسیونم که شامل لگو و جاستیس لیگ و مارول هستش رو جا نداشتم بگذارم

viewer.php
[/URL][/IMG]

من جوکرت رو خریدارم خیلی باحاله:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر