Action figure & Model (لیست در پست اول)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من جوکرت رو خریدارم خیلی باحاله:d

داش اولا بگم 13 اینچه از هات تویز بزرگ تره

بعد هم والله خودم یک دوره می خواستم بفروشمش ولی از شانس بدم آسیب دبد از ناحیه ی شکم شکست و الان دیگه لباس هاشو برای ست جوکر جدید که وارد بازار شده و کله اضافه داره لازم دارم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پس من رفتم دنبال پایه واسه دوربین و خلاصه ردیفش کنیم :D البته من خیلی ندارم اما فکر کنم بشه یه 3 4 تا ویدئو 10 دقیقه از توشون در آورد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فیگورهای اساسینز کرید 3 بیرون درز کردن

شرکت مک فارلن که مدت ها بود قائله رو به شرکت نکا باخته بود پس از این که نکا ساخت اساسینز رو متوقف کرد به سراغ ساخت فیگور هایی بر اساس قسمت سوم این بازی محبوب رفته است و در نمایشگاه toyfaire که جندین روز پیش انجام شد تعدادی از آن هارو به نمایش گذاشت

نکته متفاوت این شرکت نسبت به نکا تو این بود که نکا فقط کاراکتر اصلی بازی های قبلی (اتزیو و آلتایر) رو ساخت و با وجود کاراکتر های جذاب دیگه آن هارا تولید نکرد ولی مک فارلن این بار فقط به کاراکتر اصلی راضی نشد و کاراکتر های دیگه ای رو هم ساخت

تا به حال کاراکتر های هیتم (پدر کاراکتر اصلی)-کانر-کانر سرخپوست و کاراکتر زن نسخه ی ویتا تایید شدن

DSCN2412.JPG

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
کسی اکشن فیگور "Dante" یا "Vergil" رو داره؟ اگه می‌شه یک عکس بذاره:D.
تازه خریدار هم هستم:D.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کسی اکشن فیگور "Dante" یا "Vergil" رو داره؟ اگه می‌شه یک عکس بذاره:D.
تازه خریدار هم هستم:D.

Playarts یه جفت از دانته و ورجیل زده به اضافه دانته و نیرو از4 که خیلی نایابه. قیمت جدید ها حدود 70 دلار هستش که خب خیلیه. من خودم ورجیلش رو شاید بگیرم وقتی ارزون تر شدن.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب دوستان من برگشتم!! کامپیوتر نداشتم یه مدت...

حالا بحث اینه که این ویدئو ریویو رو میخوام عملی کنم. 2 3 تا فیگور جدید هم خریدم. فقط نیاز به جواب شماها به این سوال ها دارم و ایده هاتون.

1 . بیشتر چه چیزی راجب فیگور هارو میخواین بدونین؟ قیمت، کیفیت، تولیدی، در مورد خود ِ شخصیت، محصولات مشابه و...

2 . چجوری به ویدئو دسترسی پیدا کنید؟ کانال یوتیوب مدِ نظر خودمه البته باید قول بدین که Subscribe کنید :D و همچنین میتونم لینک دانلود رو از چند جا براتون بذارم.

3 . امکاناتم محدوده. خیلی محدود یعنی هنوز با ادیت دقیق ویدئو آشنا نیستم. ترجیح میدید که ویدئو هارو تا چند هفته دیگه بگیرید یا اینکه بذارید واسه چند ماه دیگه؟

4 . مدت زمان هر ویدئو چقدر باشه؟ نظر من خود من اینه که روی 10 دقیقه ببندمشون.

5 . اصلا میارزه همچین کاری رو بکنیم؟ از اونجایی که خیلی سخت میشه این فیگور هارو خریداری کرد یا توی ویترین دید.

6 . مهم تر از همه زبان ویدئو هاست. من شخصا خودم میگم فارسی. به دلیل اینکه یک هیچ کس تا حالا اینکار رو انجام نداده، 2 اختصاصی تره، 3 به هر حال یخورده راحت تر واسه من و بقیه دوستان هستش. البته اگر انگلیسی باشه، اونوقت شاید بشه گفت که ممکنه دوستان انگلیسی زبان هم بتونن کانال رو دنبال کنن.

همینا فعلا. خواهش میکنم اگه مایلید که همچین کاری رو ببینید نظراتون رو بگیم. حتی اگه بشه یه تاپیک اختصاصی براش میزنم. خیلی ممنون.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اکشن فیگور از مسترچیف میخواستم ، دارید ؟

من زیاد به این تاپیک وارد نیستم
ولی چون یه دفعه یه مشت @#$% ما رو به هیلو هیتر، سوزش و فشار و و و و و این ها متهم کردن گفتم این عکس رو نیشانشان بدم شاید بیخیال بشن که بدتر شد :| :D
البته که جهندم >:d<

30 سانتی متر قدشه ، 22 سانتی متر طول و 18 سانت هم بیشترین عرضشه
تولید 2007!!!
سایر اطلاعات هم یادم نیست :D
به دلایلی هر 2 چیزی رو هم که در تصویر میبینید قصد فروششون رو دارم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان کسی فیگور تازه نخریده ؟؟

تاپیک دیگه خیلی داره خاک می خوره

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

خب دوستان من برگشتم!! کامپیوتر نداشتم یه مدت...

حالا بحث اینه که این ویدئو ریویو رو میخوام عملی کنم. 2 3 تا فیگور جدید هم خریدم. فقط نیاز به جواب شماها به این سوال ها دارم و ایده هاتون.

1 . بیشتر چه چیزی راجب فیگور هارو میخواین بدونین؟ قیمت، کیفیت، تولیدی، در مورد خود ِ شخصیت، محصولات مشابه و...

2 . چجوری به ویدئو دسترسی پیدا کنید؟ کانال یوتیوب مدِ نظر خودمه البته باید قول بدین که Subscribe کنید :D و همچنین میتونم لینک دانلود رو از چند جا براتون بذارم.

3 . امکاناتم محدوده. خیلی محدود یعنی هنوز با ادیت دقیق ویدئو آشنا نیستم. ترجیح میدید که ویدئو هارو تا چند هفته دیگه بگیرید یا اینکه بذارید واسه چند ماه دیگه؟

4 . مدت زمان هر ویدئو چقدر باشه؟ نظر من خود من اینه که روی 10 دقیقه ببندمشون.

5 . اصلا میارزه همچین کاری رو بکنیم؟ از اونجایی که خیلی سخت میشه این فیگور هارو خریداری کرد یا توی ویترین دید.

6 . مهم تر از همه زبان ویدئو هاست. من شخصا خودم میگم فارسی. به دلیل اینکه یک هیچ کس تا حالا اینکار رو انجام نداده، 2 اختصاصی تره، 3 به هر حال یخورده راحت تر واسه من و بقیه دوستان هستش. البته اگر انگلیسی باشه، اونوقت شاید بشه گفت که ممکنه دوستان انگلیسی زبان هم بتونن کانال رو دنبال کنن.

همینا فعلا. خواهش میکنم اگه مایلید که همچین کاری رو ببینید نظراتون رو بگیم. حتی اگه بشه یه تاپیک اختصاصی براش میزنم. خیلی ممنون.

خب باید گفت باریکالله به غیرتت که همچین تصمیمی رو می خوای عملی کنی و نشون دادی کالکتور فیگور واقعی هم پیدا می شه تو ایران

1.من به شخصه فکر می کنم بیشتر قیمت مهمه و همین طور محصولات مشابه یعنی در واقع مهم ترین نکته خصوصیاتیه که فیگور رو از نمونه های تقلبی اش مشخص می کنه

2.خب کانال یوتیوب راخت تره ولی دسترسی بهش در حال حاظر کمی مشکل داره (هیتلرشکن ها یکی در میون کار می کنن)

3.فکر نکنم ادیت بخواد شما رویو های خارجی رو اگه دیده باشین اکثرشون ادیت ندارن فیگور رو جلوی دوربین می گیرن بعد جعبشو ولی فکر نکنم دوستان آن چنان عجله ای داشته باشن چون اکثرا یا بهش دسترسی ندارن که بگیرن و یا اکه هم بخوان بگیرن از جاهای دیگه برای تسریع اطلاع می گیرن لازم نیست شما خودتو به دردسر بندازی

4.بستگی داره مثلا فیگور های هات تویز و اینتربی و ... که خیلی مخلفات دارن بهتره کمی بیشتر به وسایلشون پرداخته شه ولی نکا و پلی آرتز این ها همون 10 دقیقه خوبه

5.خب بستگی داره منظورتون از ارزیدن چیه سودی که نداره فقط عده ای که نمی تونن ببینن می بینن بیشتر جنبه ی افتخاری داره برای کسانی که دارن اون هارو

6.به نظر من فازسی بهتره چراکه متفاوته از این ویدیو انگلیسی ها زیاد ریخته تو سایت ها ولی مال شما میشه اولین ویدیوی پارسی درباره کلکسیون فیگور این می تونه حرکت جالبی باشه چرا که عده ای کالکتور هم هستن که تو این فروم حضور ندارن و می تونن در اون جا ارتباط بر قرار کنند

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
بیشتر چه چیزی راجب فیگور هارو میخواین بدونین؟ قیمت، کیفیت، تولیدی، در مورد خود ِ شخصیت، محصولات مشابه و...
همه مواردی که اشاره کردی رو مطرح کن اما بیشتر به طراحی کارکتر، کیفیت ساخت و دقت در رنگ آمیزی بپرداز
میتونی برای آشنایی ببینده یه توضیح خیلی مختصر هم در مورد شخصیت بدی ولی خیلی طولانیش نکن چون هدف چیز دیگه است

چجوری به ویدئو دسترسی پیدا کنید؟ کانال یوتیوب مدِ نظر خودمه البته باید قول بدین که Subscribe کنید :D و همچنین میتونم لینک دانلود رو از چند جا براتون بذارم.
برای این مورد باید نظرسنجی بذاری چون ممکنه هر کی یه جور راحت باشه ولی برای من هم یوتیوب خوبه هم لینک دانلود از سایت های اشتراک گذاری

امکاناتم محدوده. خیلی محدود یعنی هنوز با ادیت دقیق ویدئو آشنا نیستم. ترجیح میدید که ویدئو هارو تا چند هفته دیگه بگیرید یا اینکه بذارید واسه چند ماه دیگه؟
به شخصه برای من زمان مهم نیست همین که زحمت میکشی فیلم رو آماده میکنی ( چه با ویرایش چه بی ویرایش ) کافیه

مدت زمان هر ویدئو چقدر باشه؟ نظر من خود من اینه که روی 10 دقیقه ببندمشون.
10 دقیقه !!! نصفشم زیاده مگه میخوای آموزش ساخت فیگور رو بذاری :d
فیگور رو بخوای کامل نمایش بدی، تمام نقاط قوت و ضعف رو هم بگی، مقایسه هم بخوای بکنی با نمونه های مشابه و ... باز فکر نکنم بیش از 5 دقیقه لازم باشه ( یه دور برای خودت تستی برو زمانش دستت میاد )

اصلا میارزه همچین کاری رو بکنیم؟ از اونجایی که خیلی سخت میشه این فیگور ها رو خریداری کرد یا توی ویترین دید.
آره میارزه، زحمت و خرجش با توئه ولی نتیجه اش به خیلی ها کمک میکنه، بخصوص تو ایران که اکثریت به این فیگورها دسترسی ندارن یا اگر هم دارن میخوان بفهمن چی خوبه که بخرن
ممکنه خریدار بره در مورد فیگوری که میخواد جاهای مختلف رو جستجو کنه و کلی مطلب بخونه ولی شاید خوندن نقد سایت های خارجی به اندازه دیدن نقد تصویری توسط یه همزبان بهش کمک نکنه

مهم تر از همه زبان ویدئو هاست. من شخصا خودم میگم فارسی. به دلیل اینکه یک هیچ کس تا حالا اینکار رو انجام نداده، 2 اختصاصی تره، 3 به هر حال یخورده راحت تر واسه من و بقیه دوستان هستش. البته اگر انگلیسی باشه، اونوقت شاید بشه گفت که ممکنه دوستان انگلیسی زبان هم بتونن کانال رو دنبال کنن.
دوستانِ انگلیسی زبان منبع زیاد دارند چیزی که نیست همین نقد ویدیویی فارسی فیگورها برای فارسی زبان هاست ( اگرم باشه من تا حالا ندیدم )
نهایت خیلی میخوای حال بدی زیرنویس انگلیسی هم بذار

شهاب حال داریا ! من الان شش ماهه میخوام دوتا فیگور رو نقد کنم بذارم تو سایت ... حوصلم نمیگیره :d ( الان میلاد میاد میکشتم :d )
دمت گرم خلاصه :thumbup:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بسیار ممنون از بارنی و امیر عزیز :D.

در مورد زبان دقیقا خودم هم به همین مورد فکر کردم دیگه جذابیتی نداره از یه طرفم ریویو های دیگه ریخته.

ما از فردا ساخت رو شروع میکنیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر