سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد

دوستان اینو ببینید . جالبه خیلی از اتفاقایی که افتاد از سیزن های قبل نشونه هاش رو گذاشته بودن . جالب بود . من فکر میکردم همه چیو سر هم بندی کردن ولی نه . بیشتر اتفاقات اصلی از اول مشخص بوده و خب اون جوری هست که مارتین میخواسته ظاهرا فقط اینا به نظرم چون 4 قسمت از سر و تهش زدن خیلی نچسب جلو رفت این سیزن .

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
این قسمت خوب بود و بالاخره رنگ و بویی از GoT به خودش گرفت! میمردن کلش رو همینجوری میساختن؟

با این تفاسیر پیشبینی من کم کم داره درست میشه و جان اسنو دنریس رو میکشه:D
اتفاقا بنظرم دنریس زود تر عمل کنه و جانو بکشه :D الان بزرگترین تهدید برای سلطنت دنریس جان هست و بنظرت کسی که کل شهرو به آتیش کشید از جون یه نفر میگذره؟
فقط این آریا بد کینه‌ای از دنریس گرفته اما فکر نکنم بتونه دنریس رو بکشه( اگه نایت گینگ رو نمیکشت احتمالش بود)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
چقدر دلم گرفت سر این قسمت ، دیگه نمیدونم تا آخر عمر شخصیتی مثل سرسی رو جایی ببینیم یا نه ، یاد اون دیالوگ معروفش با بیلیش بخیر "قدرت ، قدرته" وقتی بهش فکر میکنم و میبینم نزدیک 9 سال باهاشون زندگی کردم و گذر عمرو میبینم بیشتر غصم میگیره ... بگذریم
دلم میخواد قسمت آخر این کرم خاکستری به بدترین شکل کشته بشه حالم ازش بهم می خوره
من دیگه از اینطرف (ماجراهای دنی و تخت عزیزش) ناامید شدم فقط دلم میخواد قسمت آخر حداقلش تکلیف برن رو روشن کنن یه دلخوشی برامون بمونه که دار و دسته ی شب دوباره بر میگردن
سندور کلگین ، واریس ، تیان گریجوی و سرسی شخصیت های مورد علاقم بودن ، امیدوارم توی آخرین کتاب (اگه زمانی بیاد) حداقل یکیشون زنده بمونن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حالا میساندی رو کشتن که کشتن به جهنم چرا برای یه دستیار کل مردمو به کشتن میدی آخه؟
از اون طرف کرم خاکستری چه رو اعصابه، این سربازا قاعدتا نباید احساسی داشته باشن و خواجه هم هستن پس این فاز لاو گرفته و میخواد همه رو شتک کنه چیه :|
تو سریال میساندی رو در حد یه مترجم پایین کشیدن ولی تو چیزایی که من خوندم میساندی و جوراه برای دنریس تنها اعضای خانواده ای بودن که داشت و حتی قضیه با میساندی فراتر از این حرفا بود! اهم اهم !

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
106459

آقا یکی این سکانسو توضیح بده. الان دروگون از اونور داره میاد و همه این اسکوپینا یه طرف دیگه رو هدف گرفتن؟ بعد نگاه کنین افراد اصلا پشت اسلحه نیستن واستادن دارن افقو نگاه میکنن :|
یعنی حتی یه تیرم رو کینگزلندینگ به سمت دروگون شلیک نشد؟ بابا قسمت قبلی من گفتم دور تا دور شهر 50 تا اسکورپیون هست عمرا بتونه نزدیک شه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
View attachment 106459

آقا یکی این سکانسو توضیح بده. الان دروگون از اونور داره میاد و همه این اسکوپینا یه طرف دیگه رو هدف گرفتن؟ بعد نگاه کنین افراد اصلا پشت اسلحه نیستن واستادن دارن افقو نگاه میکنن :|
یعنی حتی یه تیرم رو کینگزلندینگ به سمت دروگون شلیک نشد؟ بابا قسمت قبلی من گفتم دور تا دور شهر 50 تا اسکورپیون هست عمرا بتونه نزدیک شه
بیخیال خدایی!! تو فصلای اول هم دنبال همچین چیزایی بودید؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

آقا جدا بسه دیگه خیلی داری حمایت میکنی! مشخصه دیگه مشکل داره فیلم، حداقل قبول کنم یکمیشو :| بخدا فقط 10 20 نفر اینجا نیستن که دارن انتقاد میکنن از این فصل، کل دنیا همین وضعیتِ و حتی بدتر، یه نگاه به یوتوب، ردیت، توویتر و ... بندازی میبینی دیگه دارن ایراد میگیرن و خیلی هاشم درسته!

مطمعنن فصل های قبلی هم مشکل داشته ولی نه دیگه در این حد! به خاطر همین به اون صورت بُلد نشدن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
آقا اون Iron Throne چی به سرش اومد؟ وسط آتیش‌سوزی ذوب شد و دیگه چیزی ازش باقی نمونده یا یه جای دیگه هست و هنوز سالمه؟
اون قضیه برن که وسط نبرد با وایت‌واکرها رفت تو جلد کلاغ‌ها هم معلوم نشد جریانش چی بود. ایشالا توی قسمت آخر بهش اشاره میشه دیگه؟ :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا چیو بیخیال خدایی؟ قسمت قبل که اینهمه Scorpion دیدیم تو همین تاپیک وقتی بحث میکردیم تقریبا همه کار دنریس رو تموم شده میدونستن مگر اینکه مثلا یه حرکت یا استراتژی خفنی بزنن و یه توییست خیلی خوب داشته باشیم. میشه الان شما بگی توییست این قسمت چی بود؟ اصلا چه اتفاقی افتاد که انتظارشو نداشتین؟ :))
من نمیدونم چرا سطح توقعتونو از این سریال در سطح ستایش و مختارنامه آوردین پایین و دوست دارین هر چی به خوردتون میدن رو به به چه چه کنین ولی یادتون نره 90% دلیلی که مردم GoT رو دوست داشتن نه صحنه های فلانش بوده نه صحنه های اکشنش. داستان و کاراکتر پردازی بسیار زیبا بوده و کلا GoT سریالی داستان محور هست نه بازیگر محور (برخلاف خیلی سریالای دیگه مثل پیکی بلایندرز مثلا) و وقتی عنصر اصلی یعنی داستانو از دست میده، انتظار فروپاشی بقیه چیزام داشته باشین. در اثبات حرفمم بگم یکی از بهترین بازیگرای کل سریال Sean Bean فقید بود که تو همون فصل اول زدن دخل خودش و کاراکترشو آوردن! این سریال اگه کاراکتر/بازیگر محور بود 100 سال جرئت همچین کاریو نمیداد ! ;)

یادتون رفته این سریال با رد ودینگ یا مرگ ابرین یا حتی اون قسمت نبرد کسل بلک که آخراش یهو Scythe میاد و دیوارو جارو میکنه میتونست مخاطبو میخکوب کنه و ذهنشو تا مدت ها درگیر کنه که wtf did just happen؟
در جواب سوالتم بله! اگه از فصل 1م همچین چیزایی میدیدم مطمئن باش تا الان یکی از پر مخاطب ترین سریال های تاریخ تلویزیون نبود. :)

خلاصه حرفام این که این فصل فرق زیادی با جاستیس لیگ نداشت. جلوه های ویژه خفن و صحنه های مبارزه زیبا و هنری، بدون پشتوانه منطقی و داستانی که شاید واسه برخی از مخاطبا جذاب باشه. اما موندگار نیست! (اثبات این حرفمم بمونه برای چند سال بعد که خودتون ببینین از گات رد ودینگ و Lights of the Seven یادتون هست یا The Bells)

آقا اون Iron Throne چی به سرش اومد؟ وسط آتیش‌سوزی ذوب شد و دیگه چیزی ازش باقی نمونده یا یه جای دیگه هست و هنوز سالمه؟
اون قضیه برن که وسط نبرد با وایت‌واکرها رفت تو جلد کلاغ‌ها هم معلوم نشد جریانش چی بود. ایشالا توی قسمت آخر بهش اشاره میشه دیگه؟ :D

آیرون ترون فعلا معلوم نیست اما به طور حتم کل رد کیپ رو نابود نکرد و یه قسمتیشو ترکوند. البته خسارتی که این شاسکول به شهر زده فک نکنم قابل بازسازی باشه :|
راجع به برن هم به نظرم حس میکنم آخرین سکانس فصل و حتی سریال به این موضوع بپردازه. یعنی امیدوارم. حس شاعرانه قشنگیم داره سریال با وایت واکر شروع شد و با وایت واکر هم تموم شه :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
میخواست نبرد رو از بالا و نمای ایزومتریک ببینه کیف کنه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
برن چشماش خاکستری میشه، کلاغا میرن تو هوا، میرن بالای بالا، میرن دور اژدهای نایت کینگ. دوربین نایت کینگ رو نشون میده، خیلی واضح نیست، ولی چشمای نایت کینگ آبی نیست، خاکستریه. نایت کینگ دستش رو میاره بالا، واکرها از روی آتیش رد میشن.
برن تو فصل ۸ تو رویاهاش پرواز اژدها بر فراز کینگز لندینگ و سایه‌اش رو شهر رو میبینه، تو قسمت ۵ فصل ۸، دقیقا اتفاق میفته. برن خنجر والریایی رو تو فصل ۷ به آریا میده و تو قسمت ۳ فصل ۷، نایت کینگ میاد جلو و برن ریلکس نشسته اونجا.
بزن علاوه بر گذشته، آینده رو هم میتونه ببینه؟
آیا برن رو نایت کینگ هم تسلط داره؟

تو قسمت ۱۰ فصل ۲، دنریس میره تو خونه نامیراها و رویایی میبینه که وارد رد کیپ تخریب شده میشه و داره برف میاد و کف زمین سفید پوش برفه و تخت آهنین هم سالمه.
تو قسمت ۵ فصل ۸، رد کیپ تخریب میشه و تو پروموی قسمت ۶ فصل ۸، نشون داده میشه که داره تو کینگز لندینگ برف میاد.
Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
برن چشماش خاکستری میشه، کلاغا میرن تو هوا، میرن بالای بالا، میرن دور اژدهای نایت کینگ. دوربین نایت کینگ رو نشون میده، خیلی واضح نیست، ولی چشمای نایت کینگ آبی نیست، خاکستریه. نایت کینگ دستش رو میاره بالا، واکرها از روی آتیش رد میشن.
برن تو فصل ۸ تو رویاهاش پرواز اژدها بر فراز کینگز لندینگ و سایه‌اش رو شهر رو میبینه، تو قسمت ۵ فصل ۸، دقیقا اتفاق میفته. برن خنجر والریایی رو تو فصل ۷ به آریا میده و تو قسمت ۳ فصل ۷، نایت کینگ میاد جلو و برن ریلکس نشسته اونجا.
بزن علاوه بر گذشته، آینده رو هم میتونه ببینه؟
آیا برن رو نایت کینگ هم تسلط داره؟

تو قسمت ۱۰ فصل ۲، دنریس میره تو خونه نامیراها و رویایی میبینه که وارد رد کیپ تخریب شده میشه و داره برف میاد و کف زمین سفید پوش برفه و تخت آهنین هم سالمه.
تو قسمت ۵ فصل ۸، رد کیپ تخریب میشه و تو پروموی قسمت ۶ فصل ۸، نشون داده میشه که داره تو کینگز لندینگ برف میاد.
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
برف نیست آقا خاکستره. برف چیه وسط کینگز لندینگ؟ اون واسه وقتی بود که وایت واکرا میومدن پایین و چیزی که همه انتظارشو داشتیم (با توجه به همون سکانس)
ولی اگه دقت کنی خاکستر هستش.
اون قسمت house of immortals هم تا جایی که میدونم تو کتاب به اینصورت نیست و ویژن دیگه ای هست. ولی اینکه تو سریال اونزمان اینطوری در آوردن دو تا دلیل داره یا میدونستن قراره شهر با خاک یکسان شه و خاکستره، یا مثلا میدونستن وایت واکرا قراره بیان جنوب و برفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر