مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Alefovich

کاربر سایت
Aug 30, 2019
5
سلام دوستان.
کنسول PS4 Pro کپی خور من امروز دچار یه مشکل شده.
وقتی که دکمه پاور رو میزنم، گویا میره رو حالت سیف مود و بعد پیام میده که دسته رو با کابل به کنسول متصل کن و دکمه PS دسته رو فشار بده.
اما بعد از انجام این کار پیام میده که به فایل اپدیت نیاز داره ک در نهایت هم ارور SU-41333-4 رو میده.
مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان من ۲ تا دسته مدل فت دارم
یه مدته دکمه l2 هر دو دسته اذیت می‌کنه هربار میبرم پیش تعمیرکار ریبون فلت رو عوض میکنه همه چی اوکی میشه باز بعد یه مدت کوتاه خراب میشن
من خیلی استفاده هم نمیکنم از دسته ها ولی کلافه شدم از این موضوع
یه نکته ای هم که هست وقتی l2 قاطی می‌کنه یکم دسته رو فشار میدم اوکی میشه
اگر کسی تجربه داره برای رفع این موضوع کمک کنه ممنون میشم

xmir80

کاربر سایت
Feb 2, 2019
6
سلام من وقتی ps4 روشن میکنم اول ک فن آروم میچرخه ی صدای خر خری میاد از تو ps4 ولی وقتی فن یکم سریع تر کار میکنه صدا برطرف میشه و این مشکل واس زمانیه ک وقتی فن آروم میچرخه مشکل از چیه آیا کسی این مشکلو داره؟

Alefovich

کاربر سایت
Aug 30, 2019
5
سلام دوستان.
کنسول PS4 Pro کپی خور من امروز دچار یه مشکل شده.
وقتی که دکمه پاور رو میزنم، گویا میره رو حالت سیف مود و بعد پیام میده که دسته رو با کابل به کنسول متصل کن و دکمه PS دسته رو فشار بده.
اما بعد از انجام این کار پیام میده که به فایل اپدیت نیاز داره ک در نهایت هم ارور SU-41333-4 رو میده.
مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
گویا فایل بوت کنسول پریده بود. کسی دلایل این مشکل رو می‌دونه.
اگه تجربه‌ای در این مورد دارید ممنون میشم بگید تا بقیه هم استفاده کنند.

barryallen1337

عضو جدید
Sep 5, 2019
1
شایعه شده که پلی استیشن ۴ پرو مشکلات جدی داره این طور که من جستجوی کردم چند تا شخص تو یوتوب مشکلشون رو به اشتراک گذاشتن.ولی وبلاگ سونی گفته که این کنسول هیچ مشکی مانندPS4 معمولی نداره فقط چندتا از طرفداران ایکس باکس مثل سال انشار PS4 شایعه راه انداختن که PS4 PRO مشکلاتی به همراه داره...خب بنده هم PS4 PRO دارم اما این مشکلات واسم پیش نیومده و خیلی راضیم اینا همش دروغه و پیشنهاد میکنم خریداری کنید

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شایعه شده که پلی استیشن ۴ پرو مشکلات جدی داره این طور که من جستجوی کردم چند تا شخص تو یوتوب مشکلشون رو به اشتراک گذاشتن.ولی وبلاگ سونی گفته که این کنسول هیچ مشکی مانندPS4 معمولی نداره فقط چندتا از طرفداران ایکس باکس مثل سال انشار PS4 شایعه راه انداختن که PS4 PRO مشکلاتی به همراه داره...خب بنده هم PS4 PRO دارم اما این مشکلات واسم پیش نیومده و خیلی راضیم اینا همش دروغه و پیشنهاد میکنم خریداری کنید
تنها مشکلش صدای فن زیادشه

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان کنسول بنده در gtav rdr2 در مکان های شلوغ مشکل افت فریم داره راهنمایی کنید لطفا
سلام دوست عزیز این مشکل افت فریم نمیشه کاریش کرد مال همه همینجور پس از بازی لذت ببر شاید با اپدبدت ها یکم بهتر بشه

Mahdi ps

عضو جدید
Sep 7, 2019
1
سلام ببخشید من ps4 اسلیم 500 گیگ دارم
وقتی تو بازی رددد2 و gta v به ی جای شلوغ میرسم بازی لگ میزنه خواهشا بگین مشکل از چیه وچجوری میشه رفعش کرد؟؟ سی دی هم هیچ مشکلی نداره ps4 هم تازه گرفتم فقط خواهشا سریع جواب بدید. بعضی از افراد گفتن بازیو حذف کن دوباره نصب کن این کار جواب میده؟ آگدیت هم کردم ولی مشکل حل نشد خواهشا جواب بدید.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان من ۲ تا دسته مدل فت دارم
یه مدته دکمه l2 هر دو دسته اذیت می‌کنه هربار میبرم پیش تعمیرکار ریبون فلت رو عوض میکنه همه چی اوکی میشه باز بعد یه مدت کوتاه خراب میشن
من خیلی استفاده هم نمیکنم از دسته ها ولی کلافه شدم از این موضوع
یه نکته ای هم که هست وقتی l2 قاطی می‌کنه یکم دسته رو فشار میدم اوکی میشه
اگر کسی تجربه داره برای رفع این موضوع کمک کنه ممنون میشم
اگر 2 بار عوض کردی ریبون رو و بعد از یه مدت دوباره همون مشکل رو داری ، به نظرم برای اینه که ریبون فلت اون قسمتش که مربوط به L2 هست خوب رو برد دسته قرار نمی گیره ..و مرتب بگیر نگیر داره..این مشکل رو منم داشتم البته با r2...باید با یه طرفندی مثل چسب شیشه ای به صورت لوله ( که دو طرف حالت چسب داشته باشه ) اتصال کامل رو بین برد و فلت برقرار کنی که فلت ریبون کامل رو برد قرار بگیره و تکون نخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر