Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
The-Prodigy-2019-220x330.jpg

The Prodigy
6/10
بعد از تماشای این فیلم، پیش خودم گفتم که حاجی چقدر داستان این فیلم برام آشناست، :D و بعد از یه سرچ کوچیکی که تو دیتابیس مغزمون انجام دادیم، اسم دو تا فیلم روبه رومون نمایان شد.:D به نظرم، سازندگان این فیلم برای ساخت اثرشون، یه نیم نگاهی به فیلم های The Omen (نسخه 1976) و Orphan داشتن:D و البته باید در این میان به هنرنمایی زیبا جکسون رابرت اسکات هم اشاره کرد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
105841

Avengers: Endgame 2019
7/10

اگر "انتقام جویان: پایان بازی" را در یک کلمه توصیفش کنم، قطعا آن کلمه "کامبک" است. "جنگ ابدیت" و "پایان بازی" مثل یک مسابقه فوتبال رفت و برگشت می ماند که در مسابقه رفت، تیم حریف (تانوس) بیرحمانه، قهرمانان مارول را شکست می دهد و در مسابقه برگشت، قهرمانان در یک نبرد نسبتا حماسی، تانوس و یارانش را از پا در می آورند. نقاط قوت فیلم که دیگر در آثار مارول زبانزد شده است؛ جلوه های ویژه شگفت انگیز و طراحی صحنه آن است که احساس نمی کنم که برادران وارنر، به چنین سطحی از مارول برسند. ایرادهایی دارد که مربوط به قسمت روایت داستان می شود. شاید تنها کسی باشم که احساس می کنم که مدت زمان فیلم بسیار طولانی است و این کمی مخاطب را آزار می دهد؛ بعضی از پلان ها حشو است و می توانست در تدوین نهایی حذف گردد. دومی ایراد به پایین آمدن سطح دیالوگ ها می توان اشاره کرد که آن طراوت آثار قبلی مارول و حتی "جنگ ابدیت" را ندارند. جدا از این که همیشه با شوخی های موجود در فیلم های مارول چندان راضی نبودم، در این فیلم حتی سطح شوخی ها هم پایین آمده و تکراری شده است. (دیگر مخاطب به شوخی هایی که سر فیلم بازگشت به آینده می کنند، نمی خندند!) ایراد اصلی در بخش "سفر در زمان" است که روند فیلم را کند می کند. مبارزات و گفت و گوهایی در این بخش ها شکل می گیرد که بیشتر ارجاع به گذشته دارد تا به کمک به بهبود روند داستان. ایراد دیگر که "تانوس" است. بد منی که در "جنگ ابدیت"، جز برگ برندگان فیلم بود، در "پایان بازی" به یک بدمن کلیشه ای تبدیل شده که فقط هدفش نابودی است. آن پیچیدگی های اخلاقی و نگرش های تانوس که در "جنگ ابدیت" دیده بودیم، در این فیلم نمی بینیم. سکانس های نبرد خوب است گرچه چندان طرفدار نبرد در موقعیت شب و تاریکی نیستم، اما خوب است و دقیقا همان چیزی که مخاطب می خواهد. پایان فیلم هم راضی کننده است. تمام شخصیت ها به حال خود رها نمی شوند و همه به آن چیزی که می خواهند می رسند. انتخاب هوشمندانه برادران روسو برای سرنوشت کاراکتر "کاپیتان آمریکا" را تحسین می کنم. "پایان بازی" بی شک فیلم سرگرم کننده ای است و تماما هالیوودی. اما بهترین فیلم ابرقهرمانی نیست و صد البته "جنگ ابدیت" کمی بهتر از این فیلم به نظر می رسد.​

آخرین ویرایش:

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

اگر فن Black Metal نیستید و تابحال اسم Mayhem به گوشتون نخورده قطعا روایت فیلم شما رو شوکه خواهد کرد و براتون سرگرم کننده خواهد بود.
اگر هم فن بلک متال هستید حداقل میتونم این اطمینان رو بهتون بدم که کارگردان سعی کرده خیلی دقیق و به دور از پیاز داغ های هالییودی! فیلم رو بر اساس کتاب(که خودش بر اساس واقعیته و تخیل درش راه نداره) از آب دربیاره. اما باید بگم که با انتظارات بالا سراغ این فیلم نرید چرا که ممکنه ناامید کننده باشه. خیلی سعی شده Varg رو بصورت Antagonist نشون بده که خود وارگ هم سر این قضیه اصلا از این فیلم خوشش نمیاد. در کل یک بار دیدنش توصیه میشه.
قصه اش چیه؟ قتل یورونیموس توسط وارگ؟
واسه اینکه اف تاپیک نشه

Apocalypse Now
1979
10/9

عالی بود این فیلم و البته سنگین حداقل برای من اینطور بود باید به یه پختگی برسی که دیالوگ های مارلون براندو در مورد وحشت و ترس رو درک کنی که برای من خیلی سخت بود با خوندن چند تا نقد تا حدودی تونستم متوجه منظورش بشم
یه مطلبی میخوندم به این اشاره کرده بود سال 2000 یه نسخه دیگه از فیلم ساختن که از فیلم اصلی مدت زمانش 50 دقیقه بیشتر هست کسی دیده اون نسخه رو در موردش توضیح بده قضیه چیه؟

• Like
Reactions: TheGodfather

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
Roma-720x340.png

7.5/10

فیلمی نسبتا جذاب با روایتی کُند.
از نظر کارگردانی کم و کاستی نداره و وسواس خوبی در دکوپاژ به خرج داده شده. اما من زیاد طرفدار این سبک فیلما نیستم شاید به همین دلیل زیاد بهم نچسبید:D یکمم میشه گفت فیلم فمنیستی هست و مردها رو به شکل خائن و خودخواه و این چیزا نشون داده که قضاوت اون دیگه به عهده خود شما.

قصه اش چیه؟ قتل یورونیموس توسط وارگ؟
کل قضیه تشکیل بند و دعوت Dead از سوئد به بند تا خود قتل که آخر فیلمه و فیلم اونجا تموم میشه رو نشون داده تقریبا چیزی رو از قلم ننداخته.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

1972 last tango in paris
10/10
واقعا از دیدن فیلم لذت بردم بعد خوند چند نقد این لذت بیشتر شد و ترغیب شدم تو اولین فرصت فیلم رو دوباره ببینم و یک نقل قول از راجر ایبرت منتقد در مورد این شاهکار
درباره صحنه مرگ براندو در فیلم پدرخوانده زیاد صحبت شده است اما چه بازیگر دیگری می توانست قبل از مهم ترین لحظه زندگی اش، آدامس اش را از دهان خارج کند؟

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

1972 last tango in paris
10/10
واقعا از دیدن فیلم لذت بردم بعد خوند چند نقد این لذت بیشتر شد و ترغیب شدم تو اولین فرصت فیلم رو دوباره ببینم و یک نقل قول از راجر ایبرت منتقد در مورد این شاهکار
درباره صحنه مرگ براندو در فیلم پدرخوانده زیاد صحبت شده است اما چه بازیگر دیگری می توانست قبل از مهم ترین لحظه زندگی اش، آدامس اش را از دهان خارج کند؟
امشب این فیلم رو دوباره دیدم و لذتش چند برابر بود دفعه اول که میبینی چون تصاویر و موضوع فیلم برات اشنا نیست و حواس و انرژیت رو میذاری برای خوندن زیرنویس و داستان رو متوجه بشی ولی سریه دوم به جزئیات دقت میکنی به نماد ها و نشانه ها، بازیگری ها و مارلون براندو واقعا این بشر کی هست؟! تو چند تا سکانس دیالوگ فی البداهه میگه مثل اونجایی که از بچه گی هاش تعریف میکنهه و یا سکانس وان که پاهای ژان رو میشوره و به نظر من یکی از بهترین بازیگری هاش تو همین فیلم بوده

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
Vacation 2015
8/10

1557923596077.png

بعد از دیدن Euro trip در به در دنبال یه کمدی مشابه ش میگشتم که تلاش هام یکی پس از دیگری با شکست مواجه شد:)
یک سری فیلم هایی هم تحت عنوان National Lampoon's Vacation ، Vegas Vacation و چند دنباله دیگه رو دانلود کردم ولی زیاد جالب نبودن برام. شاید بخاطر اینکه از فیلم قدیمی خیلی خوشم نمیاد.
بلاخره چندروز قبل چشمم خورد به این فیلم و دیدمش.
فیلم خنده دار و بامزه ای بود، سر چند سکانسش حسابی خندیدم.
هرچند بنظر میرسه داستان آبکی داشته باشه ولی برای پر کردن وقت و خندیدن کافیه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
!Shazam

4/10

فیلم خردسالانه؟!
مسخره و مضحک و به غایت کلیشه ای.
از یک سوم پایانی فیلم که مبارزات شروع میشه، فیلم دیگه قابل تماشا نیست. از بس لوس و بچگانه اند مبارزات فیلم. هم قهرمان ها و هم هیولاها.
اون 4 رو هم به خاطر چند تا شوخی جالب اول فیلم آوردم.

• Like
Reactions: voldmort

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
p5090_.jpeg

US

3/10

اگر بخاطر سیاه پوست بودن کارکترها نمرات فیلمها در سالهای اخیر رشد صعودی داشته ، منم توانایی ساخت فیلم ، از این قبیل مزخرفات رو دارم و منطقم میگه نیاز به نویسنده هم ندارم ! شوخی هم نمی کنم !!

داستان خوددرگیری داره و سعی داره بگه جدی و خفنم ! ، ایشون اومده دورچین گذاشته ، بعد وسطشو با انواعو اقسام مزخرفات پر کرده که حس تعلیق فیلم مثلا حفظ بشه

یه مرد چماق به دست ، یه شیر زن ، دو تا بچه ی خر زور ! ، بزن که میزنی !!! خود Streets of Rage دوم میشه در مقابل این فیلم !

مسئله شبیه سازی انسان و آزمایشات روی خرگوش و فلان .. خیله خب تا اینجا درست ، میاد توی علم ژنتیک از بچه متولد شده تا پیرمرد فلان ساله رو عینا با همون DNA شبیه سازی میکنه بدون کمو کاستی ، حالا این انسانهای شبیه سازی شده یا همین عروسکهایی که ازشون نام برده میشه ، میتونن تصویری که انسان واقعی در دنیای واقعی رو داره شبیه سازی کنه و خودشو در قالب اون شخص ببینه و همزادپنداری کنه ، فیلم هندیه ! ، اولا کدوم آدم عاقلی میگه دو قلوی یکسان که از یک مادر متولد شدن ، طرز فکری شبیه به هم دارن ؟ کی تایید میکنه جز قانون تله پاتی ، میشه تمام وقایع رو گزارش لحظه به لحظه تصویری داشت ؟ اگر خود اینها انسانهای تکامل یافته و موفق در آزمایشگاه باشن که از هر نوع دو تا باشن و بعد به جامعه فرستاده شده باشن و و و . نباید پلات داستانی به این شکل می بود که به سخره بگیره منطق خود فیلم رو . قضیه تشکیل حکومت هم بیخودترین ایده ی ممکن بود .

آخرالزمون زامبیها رو ترجیح میدم ! ، چون بالاخره یه نفر مجبور میشه از سلاح گرم استفاده کنه !

بچه ی اصلی که بهش دستبند زد توی تخت ، وقتی آزاد میشه میتونسته مثل همون بچه ی دیگه بیاد بیرون از اونجا ، اونا محدود بودن ولی اینکه عروسک نبود که بخواد همینطور تا بزرگسالی به این شکل باقی بمونه ‌. عقلو زبونم داشته مسلما توی این سنو سال ! ،و طبق منطق فیلم فرعیها اتصال داشتن با اصلیها نه بالعکس !! . که کلاس رقصو آنلاین در ذهنش داشته !!! ، چرتوپرت تا کجا !

آیا هلیکوپتری ، ناوگانی ، کوفتی دردی در کار نبود ؟ ایرانه مگه !!

سطح دیالوگها انقدر بالا بود که ترجیحا دوس داشتم صامت ادامه فیلم رو ببینم !

پایان فیلم چنان تحت تاثیر قرار گرفتم و غیر قابل تصور بود برام که ، از عمه ی کارگردان یاد کردم :D

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
107348
Booksmart 2019
9/10

به اولیویا وایلد توصیه می کنم که بازیگری را رها کند و تمرکزش را روی ساخت چنین فیلم هایی بگذارد؛ چون فیلم اولش به شدت بامزه، پر انرژی و بدیع است که شخصیت های بامزه ای دارد که سخت است که مخاطب با آن ها همذات پنداری نکند. در نخستین فیلمش نمره قابل قبولی می گیرد.​

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Booksmart
2/10

صرفا بخاطر بعضی اهنگاش، طولانی ترین و مسخره ترین تبلیغی بود که تا حالا دیدم. فیلمای ایرج ملکی و صدا و سیما کمتر پیام داره داخلشون. اصلا و ابدا هم ریپ اف Super Bad نیست

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
65569569.jpg

خوب میریسیم به تاپیک مورد علاقمون Captain Marvel :D تمام زورم رو زدم بدون ـه اینکه بازیگرش رو بخوام تو تصمیم گیریم لحاظ کنم فیلم رو تماشا کنم باید بگم که فیلم صحنه به اصطلاح کرینج ـیی کم نداره ولی خوب جوری هم نیست که به سبک مصاحبه کردن های بری لارسون بره رو اعصاب بیننده :D در وحله اول اینکه تا 1 سوم فیلم خیلی خوب پیش میره ولی کم کم شروع میکنه چنگ زدن به کلیشه های ابر قهرمانی . نحوه ابر قهرمان شدن کارل دنورس کلیشه محض ـه و خیلی هم سریع اتفاق میوفته طرف بدون ـه مقدمه چینی دندون گیری یهو تبدیل میشه به خفن عالم و آدم اونم به کلیشه ای ترین شکل ممکن بعد جالبش اینجاست چند جا تو صحنه های نبرد به عمد نرفش میکنن تا بتونن صحنه نبرد تن به تن رو از تو کار در بیارن که اصلا جالب نمیشه ! داستان دو سه جا سوتی داره و خوب کاملا قابل پیش بینی پیش میره پایانش هم اصلا خوب نیست و کاملا سر هم کردنیه شخصیت های منفیش هم عملا جک هستن و همونجور که اشاره کردم باید کاپتان مارول رو نرفش میکردن تا بالانس بشه نبرد ها ! در کل یـ سورپرایز خوب بیشتر نداره ! جلوه های ویژش اصلا خوب نیست و مصنوعی در اوردنش و قشنگ میشه CGI بودنش رو متوجه شد ! در کل بخوام بگم یـ فیلم به شدت مارولی در سطح متوسط که برا یـ بار سر گرم کردن خوبه فقط
6.0/10

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
happy death day 2 2019
6/10

نسخه اول برای من خیلی جذاب تر بود و بیشتر لذت بردم اما این قسمت انسجام داستانی نداره و یکجورایی ساخته شده برای پول بیشتر
همون نسخه اول اگر ببینید کافیه
داستان کلی هم این جوری هست یک قاتل دختری را میکشه ولی هربار پس از مردن، از خواب بیدار میشه و روز تکرار میشه .. حالا باید اون بفهمه چه کسی قاتل هست و چرا میخواد این کار انجام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر