هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
کسی میدونه چطوری میشه ظرفیت باتری دوال شوک ۴ رو افزایش داد؟! آخه اگه هر روز بخوام شارژش کنم فکر کنم بعد ۶ ماه به فنا بره!
ظرفیتشو که بعید بدونم بشه بالاتر برد ولی بهترین حرکت به نظرم اینه که دو تا دسته داشته باشی هر وقت تموم شد عوض کنی اون یکیرو بزنی شارژ ، خودم که همین کارو میکنم

• Like
Reactions: jack sparrows

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ظرفیتشو که بعید بدونم بشه بالاتر برد ولی بهترین حرکت به نظرم اینه که دو تا دسته داشته باشی هر وقت تموم شد عوض کنی اون یکیرو بزنی شارژ ، خودم که همین کارو میکنم

دسته به فنا نمیره؟! هی بخوام هر روز شارژش کنم؟! چند ساله که دسته هات رو خریدی؟!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دسته به فنا نمیره؟! هی بخوام هر روز شارژش کنم؟! چند ساله که دسته هات رو خریدی؟!
به فنا وقتی میره بخوای هی تو شارژ باشه بازی کنی ، جفتشو شارژ میکنی یکیش که تموم شد با اون یکی بازی میکنی دسته که باتریش خالی شده رو هم میزنی شارژ من یک سال و نیم دو ساله دارم دستگاه رو از اول هم دو دسته گرفتم.

• Like

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
الان اکثر دستگاه های الکتریکی با ضربه گیر بسته بندی میشن اما توپخونه که میری واقعا از خرید دستگاه از اونجا پشیمون میشی!

نه بابت اینکه لوازم داخل کنسول رو برمیدارن و بجاش فیکش رو میزارن!

نه بابت اینکه حتی کنترلر رو هم برمیدارن و فیکش رو میزارن!

نه حتی بابت اینکه بازی روی دستگاه رو برمیدارن و جدا میفروشن!

حداقل خود دستگاه رو که نمیتونن فیک بفروشن اما یه جوری جعبه ها رو پرت میکنن که ضربه گیر هم داشته باشه هارد و هد درایوش به ساییدن میره!

s@eed_ps4

کاربر سایت
Aug 31, 2019
8
سلام
بچه ها الان آخر نسلی خرید اسلیم منطقی تره یا پرو؟
بنظرم روی کاغذ پرو ، منتها تا امروز اونچنان بازی متناسب و متفاوت برای پرو ارائه نشده ک بشه واقعا انگشت منطق و انتخاب فاحش را روی کنسول پرو گذاشت.
به بودجه ت نگاه کن ؛ اما از جهتی ما در شرایط کنون اقتصادی تو مملکتی داریم زندگی میکنیم که سفره ۹۰درصد مردم کوچک شده همون ps4 اسلیم هم گران محسوب میشه

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
الان اکثر دستگاه های الکتریکی با ضربه گیر بسته بندی میشن اما توپخونه که میری واقعا از خرید دستگاه از اونجا پشیمون میشی!

نه بابت اینکه لوازم داخل کنسول رو برمیدارن و بجاش فیکش رو میزارن!

نه بابت اینکه حتی کنترلر رو هم برمیدارن و فیکش رو میزارن!

نه حتی بابت اینکه بازی روی دستگاه رو برمیدارن و جدا میفروشن!

حداقل خود دستگاه رو که نمیتونن فیک بفروشن اما یه جوری جعبه ها رو پرت میکنن که ضربه گیر هم داشته باشه هارد و هد درایوش به ساییدن میره!
تحت هیچ شرایطی از توپخونه خرید نکنید . چون هم زیاد میندازن هم اینکه انگار پدرکشتگی دارن با ادم .
من خودم الان 1 سالی هست که از پاساژ چارسو میگیرم . خوبیش اینه جنس هاش مطمئنا و برخوردشونم خیلی خوبه .

• Like

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
تحت هیچ شرایطی از توپخونه خرید نکنید . چون هم زیاد میندازن هم اینکه انگار پدرکشتگی دارن با ادم .
من خودم الان 1 سالی هست که از پاساژ چارسو میگیرم . خوبیش اینه جنس هاش مطمئنا و برخوردشونم خیلی خوبه .

توپخونه و پاساژ لباف دو‌ تا سوال که میپرسی ترول بازی درمیارن و خیال میکنن خیلی باحالن

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
دوستان یک عدد ps4 pro دست دو دارم میخرم طرف میگه کپی خوره.
میخواستم بدونم کنسول های کپی خور بازیهای با کیفیت 4k اجرا میشه و آپدیت های 4k هم هست روشون یا خیر؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر