6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
امير جان من ايميج گرفتم ولي اصلا بازي اجرا نميشه
مثل اينكه كنسول رو بدون سي دي روشن كردي ميره تو مموري كارت
شايد تو تنظيماتش اشتباه كردم
شايدم تو ايميج گرفتن
يه خورده بيشتر راهنمايي كن
خيلي ممنون ميشم

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
ايول رفتم تو بازي........................
ولي سرعتش پايينه اصلا حال نميده .
4-5 فريم بيشتر نميشه.:((
كسي تونسته بهتر اجرا كنه؟
اگه هست به ما هم بگين:love:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
خوب من بلاخره تونستم Resident Evil 4 رو با میانگین 11-12 فریم اجرا کنم
حداقل:9.5 فریم
حداکثر در حین بازی : 16 فریم.
حداکثر:25 فریم

تو بازی وقتی بری توی محیط های کوچیک بازی تا 25 فریم میره وقتی به آسمون نگاه کن 23 فریم هم میره
ولی در حین راه رفتن در محیط باز بین 9 تا 15 فریم در ثانیه.

سیو رو از طریق برنامه می کنم نه از طریق دستگاه های تایپ (مموری کارد شبیه ساز خرابه)
صدا ندارم.
هرچی پلاگین صدا میریزم باز هم فقط همون SP2UNull رو نشون میده

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
من راهنماي كامل شبيه ساز رو دارم (فارسي و ورژن 0.9.1)
از كسي هم گرفتم كه خودش بازي Smack down vs Raw 2006 رو با سرعت 35 حدودا فريم بازي ميكرد.
اين راهنمايي كه من دارم در يه فروم ديگه كه الان از بين رفته (خود مديران كنسلش كردن) توسط همين شخص در يه تاپيك نوشته شده بود.
حالا من بذارمش اينجا با نوشتن اسم نويسنده؟

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
pcsx2

بابا 25 تا 30 فریم که چیزی نیست :cheesygri من خودم بازی کردم توی دموی اول بازی که بین 100 تا 111 فریم اجرا کرد ولی توی خود بازی بین 70 تا 80 فریم شایدم بیشتر ولی بازم سرعت بازی کم بوده ، مثل اینکه داری 1 بازی با گرافیک 128 رو روی 64 با سرعت کم اجرا میکنی ، باید فعلاً این برنامرو بی خیال بشید تا ورژن جدیدش بیاد اونوقت برید حال کنید...:p

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط sakamoto:

لطفا" مطلب را بردارید چون شما هم نوشته را تغییر داده اید و هم اجازه نگرفته اید.
من مطلب بالا رو برداشتم چون دوست ندارم دوباره مثل قبل ... !
ولی دو تا نکته را بد نیست بهتون بگم:
1) شما خیلی به نوشته های خود علاقه دارید مثل اینکه! به نظر من بهتره مطالبتونو فقط توی ذهنتون نگاه دارید و از ترویج آن در هر جایی بپرهیزید چون هر لحظه امکان دزدین مطلب فوق سری و بسیار مهم شما وجود داره! شما سر این اخبار و آموزش pcsx چنان حرف می زنی که انگار فقط شما از این مطالب با خبر هستی و دیگران هیچی نمی دانند و همه جا باید یادی از شما برده شود!

2) طبق قانون کپی رایت خود سایت شما (پرشین گیمرز) هیچ دلیلی وجود نداره که برای نشر اطلاعات به سایت یا جای دیگر از نویسنده مطلب اجازه گرفته شود و باید فقط نام منبع و حدالمکان لینک به منبع داده شود. در صورتی که در نوشته دخل و تصرفی هم ایجاد شود تا زمانی که در منبع سایت خللی ایجاد نشود هیچ گونه اشکالی وجود ندارد بنابراین فکر نمی کنم لازم باشه شما به این مطلب اشاره کنید که از من اجازه گرفته نشده!
√ قانون كپي رایت سایت persiangamers

در صورتي كه قصد دارید از مباحث و آموزشهايي كه در اين سايت ذكر شده است در مکانی ديگر استفاده نمایید٬ ذكر نام سايت و نويسنده مطلب الزامي است. حتی المکان لينک پيام را نیز براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد. در صورت مشاهده تخلف از قانون مذکور٬ نام سایت یا وبلاگ مربوطه در لیست سیاه پرشین گیمرز قرار خواهد گرفت و کلیه ی کاربران سایت متخلف را از آن مطلع خواهیم ساخت.

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
جوابیه به شما

1) شما خیلی به نوشته های خود علاقه دارید مثل اینکه! به نظر من بهتره مطالبتونو فقط توی ذهنتون نگاه دارید و از ترویج آن در هر جایی بپرهیزید چون هر لحظه امکان دزدین مطلب فوق سری و بسیار مهم شما وجود داره! شما سر این اخبار و آموزش pcsx چنان حرف می زنی که انگار فقط شما از این مطالب با خبر هستی و دیگران هیچی نمی دانند و همه جا باید یادی از شما برده شود!
ما از ترویج مطالبمان نمی پرهیزیم بلکه از سواستفاده بعضی ها که خودشان را طوری وانمود می نمایند که مطالب دیگران را ترویج می کنند ، می پرهیزیم ( اگر نفهمیدید چی نوشتم دوباره بخوانید !)
دوم هم اینکه تا آنجا که می دانم برای ادای احترام به هر نویسنده ای همیشه در پایان نامی از وی برده می شود.

2) طبق قانون کپی رایت خود سایت شما (پرشین گیمرز) هیچ دلیلی وجود نداره که برای نشر اطلاعات به سایت یا جای دیگر از نویسنده مطلب اجازه گرفته شود و باید فقط نام منبع و حدالمکان لینک به منبع داده شود. در صورتی که در نوشته دخل و تصرفی هم ایجاد شود تا زمانی که در منبع سایت خللی ایجاد نشود هیچ گونه اشکالی وجود ندارد بنابراین فکر نمی کنم لازم باشه شما به این مطلب اشاره کنید که از من اجازه گرفته نشده!
قانون پرشین گیمرز ربط به خود پرشین گیمرز داره !
من کاری ندارم که بعضی از مدیران آنجا با بچه های اینجا رفیق هستند یا با هم عکسهای یادگاری می گیرند !
سایت مزبور یک طرف و من هم یک طرف !
قسمت شبیه سازی آنجا از پرشین گیمرز جدا هست و قوانین خودش را دارد.
و مهم تر آنکه من در پایان مقاله مزبور نوشته بودم : "استفاده از این مطلب حتی با ذکر منبع ممنوع است! "
حالا اینکه خیلی عجیب هست ربطش به خودم هست

دوم اینکه :
مفهوم دخل و تصرف را هم فهمیدیم.
دخل و تصرف یعنی سواستفاده از مطالب به نفع خود شخص !
شما که این قدر وسواس به اسم پرشین گیمرز دارید و آن قسمتهایی که در متن لینک داده شده بوده را حذف کرده اید ، می گویم که یک سانسور کننده ی لغات در سایتتان بگذارید ، این قدر فشار خونتان بالا نرود !
فکر می کنید کوچکترین چیز تبلیغ به حساب می آید !
از آن سایت بازی دات ، چنین نوادگانی انتظار می رفت !
سرت را درد نیاورم. نمی خواهم این تاپیک محل بحث و جدل باشد.
فقط این جوابیه ای بود به شما ، هرچند نباید بعضی چیزها را می گفتم اما وضعیت ایجاب می کرد (!)

بدرود

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اول اینکه بنده وسواسی به اسم سایت پرشین گیمرز و هیچ کدام از سایت های دیگه ندارم! من متنی که در بالا گذاشته شده بود را حتی یک خطشو هم نخوندم پس این موضوع که لینک از توش برداشته شده یا تغییری توش ایجاد شده به بنده ربطی نداره که شما می گی که "آن قسمتهایی که در متن لینک داده شده بوده را حذف کرده اید" ! در ضمن شما مطمئن باش که نه من و نه هیچ کدام از مدیران ایجا متنی را که اسمی توش باشه ویرایش نمی کنند و اگه صلاح ندونن کل متنو پاک می کنند! اینو قبلا هم گفته بودم به شما ولی انگار بازم باید بگم مدیران هیچ سایتی موظف نیستن که بشینن هر روز بیبنن اعضا مطالبشونو از کجا میارن و چطور توش تغییرات می دن و میزارن!
دوم هم اینکه تا آنجا که می دانم برای ادای احترام به هر نویسنده ای همیشه در پایان نامی از وی برده می شود.
خود شما داری می گی ادای احترام پس اجباری وجود ندارد ولی اگه دقت می کردی در زیر همان پست X-F گفته بود که این مطالب برای جناب sakamoto می باشد!
قانون پرشین گیمرز ربط به خود پرشین گیمرز داره !
قسمت شبیه سازی آنجا از پرشین گیمرز جدا هست و قوانین خودش را دارد.
و مهم تر آنکه من در پایان مقاله مزبور نوشته بودم : "استفاده از این مطلب حتی با ذکر منبع ممنوع است! "
حالا اینکه خیلی عجیب هست ربطش به خودم هست
به نظر من شما بهتره بری اول مشکل سایت خودتونو رفع کنی که در هر قسمتش یه حکومت برای خودش داره! من می گم این مطلب را در همین سایت هم هیچیشو نخوندم بعد بیام سایت شما رو بگردم تا ببینم که شما زیر نوشته هات نوشتی: "استفاده از این مطلب حتی با ذکر منبع ممنوع است!" یا ننوشتی؟!
دخل و تصرف یعنی سواستفاده از مطالب به نفع خود شخص !
حتما این همه کتاب و مقاله و ... که همیشه چاپ می شه و در آنها در نوشته ها و مطالب دیگران دخل و تصرف می شه و در انتهاش نوشته می شه که به فرض بهره گرفته شده از فلان موضوع و فلان شخص به تصرف فلان شخص همش سو استفاده از مطالب دیگرانه! جالبه واقعا ما هم امشب یه چیزی یاد گرفتیم!
این قدر فشار خونتان بالا نرود !
شما خیالت از بابت بنده راحت باشه من اعصابم راحته!

موفق باشید

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
دوست عزیز آقای Sakamoto من به اون دوستی این مطلب رو گذاشته بود اعلام کردم که این مطلب مطلق به کیست و سریعا" هم پست ایشون ویرایش شد و با ذکر منبع اصلی درج شد پس نگرانی شما بیهوده بوده و هست.ولی از شما انتظار نمی رفت اینگونه واکنش نشان دهی‌!؟

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
سلام خدمت همگی من یک سوال داشتم اون هم اینه که این شبیه ساز می تونه بازی های سری هری پاتر را اجرا کنه و با چه فریم ریتی این جستجوی سایت هم که هرچی می نویسم میگه بیش از حد عادی است از مدیران میخواهم یک فکری به حالش بکنن

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
اقا سلام
میشه لینک دانلود این برنامه رو بزارید
لطفا اگه میشه راهنمای اون هم بزاری
ممنون میشم
بازی رزیدنت اویل چه سیستمی میخواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند