6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حاجی شما با ایمج اجرا کردی یا از رو دی وی دی ؟؟؟؟اگه از رو دی وی دی اجرا کردی اسم فایلی رو که اجرا کردی بگو کف کردم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اینم عکس. من هر کدوم از فایل های روی دی وی دی رو اجرا می کنم همین صفحه میاد چی کار کنم؟؟؟؟؟

Attachments

• ssx.jpg
    ssx.jpg
    33.8 KB · مشاهده: 95

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
سلام بر dj_mj عزیز
ببین
هیچ فایلی رو نباید از دی وی دی اجرا کنی
در شبیه ساز طبق این فرمول برو
file<run cd
اگه نشد باید پلاگین سی دی رو عوض کنی
برو تو کانفیگ و p.e.op.s cdvd driver رو انتخاب کن
در اونجا درایو دی وی دی رو بهش آدرس بده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام به همه من رزیدنت اویل 4 رو تست ردم بازی با سرعت کاملا قابل قبولی اجرا میشه!!!!:eek:
الان میگید یعنی چند فریم؟؟؟؟ به خدمتتون عرض کنم که با سرعتی بین 20 تا 35 فریم بر ثانیه!
ولی مشکل اصلی جای دیگه است وقتی وارد بازی میشم تو همون دموی اول بازی هنوز 5 ثانیه نگذشته برنامه هنگ میکنه ولی بالای برنامه سرعت فریم بین 20 تا 50 متغیره ولی تصویر تکون نمیخوره!!!
اینم بگم قبل از این که برنامه هنگ کنه چند نویز رو تصویر میوفته مثل اینکه داری فیلم نگاه میکنی و سی دی خش داره اینم اونجوری میشه و بعد هنگ میکنه!!!!
ولی واقعا بگم که کف کردم واقعا نسبت به شماره قبل پیشرفت قابل توجهی داشته یعنی عالی بوده حالا اون موقع است که سازندگانش به فکر کامل کردن برنامه باشن من به شخصه اصلا فکر نمیکردم اصلا بازی تا منو هم بره چون رزیدنت رو نسخ 0.8 هم تست کرده بودم ولی اصلا آرم کپکام هم نیومد!!!ولی الان حتی وارد بازی هم شدم ولی هنگ کرد
اینم عکس منو:(

Attachments

• re4.jpg
    re4.jpg
    94.4 KB · مشاهده: 88
آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
و حالا بازی رو اجرا کردم و توی بازی هم رفتم ولی نتیجه خیلی ضعیف تر بود بازی با 4 فریم اجرا شد ما اول دیدیم 20 فریم کف کردیم ولی حتما برنامه بهتر میشه

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلاااااااااااااااام

]جناب dj mj بالاخره ميگي چطوري تنظيماتو انجام دادي يا ما همچنان اندر كف بازي بمونيم؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من که گفتم وقتی گیم پلی رو واگذار کردن به من تو بازی بازی کلا با 4 فریم بر ثانیه اجرا میشد
دیگه چه تنظیماتی می خای بگو تا بگم؟؟؟من با تنظیمات دیفالت اجرا کردم با پلاگین زیرو جی اس

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
pcsx2 0.9.1

مثل اینکه آقای dj-mj هیچ علاقه ای به توضیح دادن نداره ، خوب عزیزم واسش توضیح بده دیگه چرا عذابش میدی.... برو winning eleven 7 رو تست کن کامل اجرا میشه ، من 5 تا بازی دیگه هم اجرا کردم..
جوراب جون الان خودم واست توضیح میدم ، خیلی آسونه تو قبل از هر کاری نیاز به چند تا پلاگین و بایوس داری که می تونی با مراجعه به تاپیک آموزش برنامه pcsx2 اونارو دانلود کنی و در جایگاه تایین شده قرار بدی در ذمن در همین تاپیکی که الان اسم بردم میتونی آموزش کامل این برنامرو ببینی... خوب بعد از اینکه این کار رو انجام دادی واسه بهتر و با سرعتتر اجرا شدن بازی باید از بازی image بگیری ، میتونی این کار رو با برنامه alcohol یا nero یا iso buster انجام بدی که من iso buster رو پیشنهاد می کنم ، بعد از اینکه از بازی image گرفتی وارد قسمت config میشی و از اونجا گزینه cdvdrom رو انتخاب میکنی بعد از وارد شدن به محیط cdvdrom با کلیک روی گزینه select iso ایمیجی که از بازی گرفتی رو انتخاب می کنی ، بعد از این کار با انتخاب گزینه
BZ - Comperess better ایمیجت رو به 1 فایل با پسوند bz تبدیل میکنی ، این فایل کنار ایمیجی که از بازی گرفتی ساخته میشه ، بعد از انجام کارا ok میکنی و با رفتن به گزینه file و Run CD بازی رو اجرا میکنی....

وسلااااام....

:) اگه بازم سوالی بود در خدمتم.....

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
سلام
من راهنمای کامل شبیه ساز رو ترجمه کردم
ولی چون حجمش زیاده نمیتونم اینجا بذارم
لطفا یه سایت خوب با راهنمای کامل آپلود معرفی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟