6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
میشه کسی راهنمای خط به خط رو با عکس بزاره؟:blushing::blushing:
ارزش این کارو نداره که کسی بیاد برای این راهنمای فارسی اونم خط به خط بزاره. این برنامه فقط به درد افراد professional در این زمینه می خوره فعلا. استفاده از این برنامه برای اجرای بازی مورد علاقه رو هم بزارید کنار! (مخصوصا با این سیستم های بسیار قدرتمند (!) ما که بازی های خود PC رو هم با دعا و صلوات اجرا می کنه) به امید نسخه نهایی و کامل برنامه باشیم!!!
البته می دونم الان جناب sakamoto عزیز باز می یاد از من ایراد می گیره که این برنامه می تونه یه سری بازی ها اجرا و خیلی هم خوبه.:)
پس نتیجه اخلاقی اینکه اگه در این برنامه و این جور کارا وارد نیستید بیخیالش شید فعلا!!!

من برنامه ورژن 0.9 رو دانلود كردم ولي فقط يك فايل اجرايي tlb داره در حالي كه تو فايل help گفته شده دو فايل اجرايي وجود داره كه نسخه سريع ان vm مي باشد مشكل از كجاست

سلام دوست من ببين تو مگه نسخه ي نهايي رو لازم نداري خوب نسخه ي tlb آخرين نسخه ي شبيه ساز هست نسخه ي vm كه ميگي سرعتش زياده درست نيست در وتقع تو نسخه ي Tlb مشكلات نسخه ي vm رو رفع كردن در ضمن اگه اطلاعات بيشتري ميخواي بيا به www.kamsoftpc.mihanblog.com اينجا بيشتر ميتوني در مورد اين مطلب صحبت كنيم چون من زياد نميتونم وقتم رو تو BaziCenter بگذرونم !!!!!!

من یکی که بهتون پیشنهاد میکنم فعلا بیخیال بشید
به قول اشکان ما که بازی های کامپیوتر با دعا و صلوات بالا میاریم دیگه پلی استیشن پیش کشمون
اقا کسی از اقای ساکاموتو خبری نداره؟:confused:

نوشته شده توسط Miesam:
اقا من یک امروز داشتم نخسه 09 رو که دانلود میکردم دیدم سر در سایت زدهpcsx3 برام جالب بود
چه جالب هنوز یه شبیه ساز تمام عیار برای پلی استیشن یک نیومده اونوقت این هکرا...

resident evil 4

من اویل 4 رو اجرا کردم
اینم چند عکس

Attachments

• resident evil 4-2.JPG
    resident evil 4-2.JPG
    66.7 KB · مشاهده: 43
  • resident evil 4-1.JPG
    resident evil 4-1.JPG
    81 KB · مشاهده: 29
  • resident evil 4-3.JPG
    resident evil 4-3.JPG