6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

تو جاهاي خيلي وسيع كه فريم مياد روي 15-16 . ولي بيشتر بازي روي 24-28 هست. تو محيط هاي بسته هم كه بالاي 40.:confused:

اين بازي براي روون اجرا شدن بايد حداقل 35 فريم داشته باشي.

میشه مشخصات سیستمت رو بدی؟
در ضمن resident evil 4 رو اجرا کردی اگه کردی با چند فریم؟
خوب الان که re4 روی pc اومده دیگه چه نیازی هست آدم این کار رو بکنه.....
من اجرا کردم در محیط های بسته تا 17 فریم و در محیط های باز 5 فریم

این برنامه از نظر سرعت مشکلی نداره فقط یه سی پی یو 64بیتی یا دو هسته ای میخواد اون وقت می فهمین عجب شبیه ساز با حالیه به نظرمن انتقاد کردن از این برنامه سر مساله سرعت بازی زیاد جالب نباشه چون اکثرا سی پی هامون 32 بیتی هستش و توقع داریم بازی ها رو با فریم خوب اجرا کنیم

این برنامه از نظر سرعت مشکلی نداره فقط یه سی پی یو 64بیتی یا دو هسته ای میخواد اون وقت می فهمین عجب شبیه ساز با حالیه به نظرمن انتقاد کردن از این برنامه سر مساله سرعت بازی زیاد جالب نباشه چون اکثرا سی پی هامون 32 بیتی هستش و توقع داریم بازی ها رو با فریم خوب اجرا کنیم
عزیزم..من 64 بیت دارم نسبت به 32 بیت هیچ تفاوتی احساس نمیکنم

عزیز من اگه قرار باشه که بازی ها روی سی پی یو دو هسته ای اجرا بشه که کلی خرج میزاره روی دستمون بجز cpu باید چیزای دیگه مثل مین و ... رو عوض کنیم در حالی که قدرت ps2 اینقدرا نیست که به cpu دو هسته ای احتیاج باشه و در اینصورت بهتره که یه ps2 بخریم
در ضمن مشکل این شبیه ساز تنها سرعت نیست مشکل اینه که با بازیهای زیادی سازگار نیست

عزیز من اگه قرار باشه که بازی ها روی سی پی یو دو هسته ای اجرا بشه که کلی خرج میزاره روی دستمون بجز cpu باید چیزای دیگه مثل مین و ... رو عوض کنیم در حالی که قدرت ps2 اینقدرا نیست که به cpu دو هسته ای احتیاج باشه و در اینصورت بهتره که یه ps2 بخریم
در ضمن مشکل این شبیه ساز تنها سرعت نیست مشکل اینه که با بازیهای زیادی سازگار نیست

من منظورم این بود که اگه میخواین از این شبیه ساز استفاده مفید ببریم باید همچین سی پی یو هایی داشته باشیم بعدشم مگه یه سی پی یو دو هسته ای داشته باشی مگه بده حتما که نباید برای این شبیه ساز باشه بعدشم سی پی یو های جدید اینتل قیمتهای مناسبی نسبت به ای ام دی دارن

عزیزم..من 64 بیت دارم نسبت به 32 بیت هیچ تفاوتی احساس نمیکنم
عزیزم اینی که شما اجرا می کنی ورزن 32 بیتی رو ویندوز 32 بیتی هست
تا چند ماه دیگه ورزن 64 بیتی این شبیه ساز میاد اونوقت 20-40 در صد به سرعت اجرای شبیه ساز اضافه میشه البته شما اون موقع نیاز به یک سیستم عامل 64 بیتی هم دارین

من خودم الان Resident Evil Code رو دارم بازی می کنم
در محیط های خیلی باز 15-25
در حالت عادی 35-50 فریم
در محیط های بسته هم 50-70 فریم به بالا

CPU : Core Due 1.86
Ram : 2048 Mb
Graphics : X1300Pro Giga

آخرین ویرایش:
در محیط های بسته هم 50-70 فریم به بال
بعد یه چیزی!!! سرعت بازی که بالای 60 بره غیر قابل بازی کردن میشه!!!یعنی سرعت بازی افتضاحا میره بالا!!! بعد چهجوری شما توی محیط های بسته با این سرعت بازی میکنید
244.gif

دوستان اگه میشه یکی لطف کنه و بگه Okami رو میشه بازی کرد یا نه
سیستم من
xfx 6200
cpu 2.8 intel
ram 512
:biggrin1:

ورژن آمریکایی یا همون U/C که اصلا اجرا نمیشه اما ورژن ژاپنی یا J اجرا میشه داخل بازی هم میره اما چند دقیقه بعد یا چند لحظه بعد از بازی میپره بیرون یا به اصطلاح Crash میکنه

در ضمن یه سوال از کسانی که Final Fantasy X رو اجرا کردن من وقتی بازی رو اجرا میکنم شخصیت ها مشکلی از لحاظ ظاهری ندارند اما محیط بازی مثل محیط برنامه های سه بعدی (3D) هست شما هم این مشکلو دارید؟؟؟

در ضمن یه سوال از کسانی که Final Fantasy X رو اجرا کردن من وقتی بازی رو اجرا میکنم شخصیت ها مشکلی از لحاظ ظاهری ندارند اما محیط بازی مثل محیط برنامه های سه بعدی (3D) هست شما هم این مشکلو دارید؟؟؟

براي من كه كاملا عادي اجرا ميشه. البته افت فريم كه زياد دارم بعضي مواقع.:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or