6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

بابا املاتوری که نمی تونه بازیی رو به درستی اجرا کنه بدر چی میخوره! تازه چند روز دیگه Ps2 از دور خارج میشه! پس چرا اینفدر خودتون رو خسته میکنید!
قیدش رو بزنید یکی همبیاد این تاپیکو قفل کنه درست نمیگم؟!

منم موافقم
تا 2-3 ماه دیگه پی اس 2 هم مث پلی 1 قیمتش خیلی میاد پایین
اونوقت همه میرن میخرن :cheesygri

خودمم خیلی خسته شدم از دسته این نرم افزار مضخرف
فاینال فانتزی 10 رو با 2 فریم اجرا میکردم , اه اه

دی وی دی رامم هم زد خراب کرد :(

دوستان اگه دنبال بایوس پی اس تو میگردین بهترین راه اینه که به این سایت برین www.filemirrors.com تو این سایت در قسمت بالا scph رو سرچ کنین لینک دانلود بایوس رو بهتون میده:)

دوستان اگه دنبال بایوس پی اس تو میگردین بهترین راه اینه که به این سایت برین www.filemirrors.com تو این سایت در قسمت بالا scph رو سرچ کنین لینک دانلود بایوس رو بهتون میده:)
خوبه این فروم ژاپنی نیست وگرنه باید همه چیز رو با فونت 200 مینوشتم
بابا بایوس رو که صفحه قبل گذاشتم:mad::mad::mad:

PS2 SCPH-70012 BIOS USA Version 12
اینو دیگه هیچ جا گیر نمیارین(تبلیغ)

Download

امیدوارم دیگه مشکلی نباشه

آخرین ویرایش:
آیا نیازی به مدیریت جدید در قسمت شبیه سازها دارید ؟
من حاضرم مدیریت قسمت شبیه سازها را به عهده بگریم در اینجا. برای من اسم سایتها فرقی نمیکنه مهم جایی هست که کاربران فعالی داشته باشد. حداقل به نظر میاد اینجا فعالیت بیشتری نسبت به سایتهای دیگری داشته باشد.
اگر فکر می کنید من مناسب مدیریت در اینجا هستم به من از طریق پی.ام خبر بدهید.
--------------------------------------
ضمنا" dr.xj لینک بایوس 70012 (که باید از آخرین نوع مدل های بایوس باشه) کار میکنه اما برای دانلود پسورد و لوگین می خواهد ! البته غیر از scph-10000 بقیه با هم فرقی ندارند.
البته داخل پرنتز بگویم که بایوس های PAL به نظر سریع تر از NTSC می آیند در مورد اجرای بازی ها ! علتش هم فکر کنم که این باشد که چون در NTSC نیاز به ایجاد 60 فریم در ثانیه است اما PAL ، 50 فریم در ثانیه ، به خاطر همین بار محاسباتی NTSC به نظر بیشتر از PAL می آید.
ضمنا" چندتا خبر داغ دارم که هیچ جا پیدا نمی شود (حتی در خود سایت رسمی شبیه ساز) و یکی از آنها این است که قرار هست نسخه opengl پلاگین ZeroGS هم ساخته بشود !
بقیه خبرها را هم نمی گویم تا بعد......

من حاضرم مدیریت قسمت شبیه سازها را به عهده بگریم در اینجا. برای من اسم سایتها فرقی نمیکنه مهم جایی هست که کاربران فعالی داشته باشد. حداقل به نظر میاد اینجا فعالیت بیشتری نسبت به سایتهای دیگری داشته باشد.
--------------------------------------
ضمنا" dr.xj لینک بایوس 70012 (که باید از آخرین نوع مدل های بایوس باشه) کار میکنه اما برای دانلود پسورد و لوگین می خواهد ! البته غیر از scph-10000 بقیه با هم فرقی ندارند.
البته داخل پرنتز بگویم که بایوس های PAL به نظر سریع تر از NTSC می آیند در مورد اجرای بازی ها ! علتش هم فکر کنم که این باشد که چون در NTSC نیاز به ایجاد 60 فریم در ثانیه است اما PAL ، 50 فریم در ثانیه ، به خاطر همین بار محاسباتی NTSC به نظر بیشتر از PAL می آید.
ضمنا" چندتا خبر داغ دارم که هیچ جا پیدا نمی شود (حتی در خود سایت رسمی شبیه ساز) و یکی از آنها این است که قرار هست نسخه opengl پلاگین ZeroGS هم ساخته بشود !
بقیه خبرها را هم نمی گویم تا بعد......
من همین الان دوباره چک کردم و مشکلی نداره
میتونی از میرور های دیگه استفاده کنی ;)
به هر حال این Bios ساخته سال 2004 هستش و نسخه 2 که فکر کنم دانلودش ضرری نداشته باشه ;)

سلام مجتبی جان

من که کاره ای نیستم ولی خیلی خوشحال میشم که اینجا ببینمت :love:

مدیران سایت هم که به احتمال قوی از توانایی های شما اطلاع دارن

پورنا فعلا" خبری نشده.... به احتمال زیاد به یک سایت دیگر می روم یا خودم یک سایت جدید می زنم.
dr.xj منظور من را نفهمیدی ؟ من گفتم پسورد و لوگین می خواهد. تا حالا هم یک نفر دانلود نکرده ! پسوردش را بده.

پورنا فعلا" خبری نشده.... به احتمال زیاد به یک سایت دیگر می روم یا خودم یک سایت جدید می زنم.
dr.xj منظور من را نفهمیدی ؟ من گفتم پسورد و لوگین می خواهد. تا حالا هم یک نفر دانلود نکرده ! پسوردش را بده.
من خودم دانلود کردم
هیچ مشکلی نداره یعنی همین دیگه یعنی نه یوزر میخواد نه پس ورد
اون پایین روی عکس
5
کلیک کن یه صفحه باز میشه
اونجا همه میرور ها هست
به هر حال من اینجا مینویسم برات;)
دانلود از دوتا بالایی توصیه میشه
RapidShare
Depositfiles
Icefile

بابا من خیال خودمو راحت کردم

رفتم یه ps2 خریدم

خود شرکت سونی گفته میخواد پی اس 2 رو زنده نگه داره و هر بازی که می آد یکی هم برای ps2 میزنن:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :cheesygri :cheesygri :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

فکر کردی چه ؟
کسی که شبیه ساز پلی استیشن 2 روی کامپیوتر دارد حتما" وقتی بایوس دارد ، باید کنسول پلی استیشن 2 را هم داشته باشد. یعنی به این می گویند قانون کپی رایت.
به هرحال از مصاحبت با شماها خوشحال شدم. من از سال 1999 روی شبیه سازها کار می کنم.

sakamoto این پلاگین جدید سرعتش از zerogs بیشتره اگه میشه کمی توضیح بده :eek:

دلم می خواهد توضیح بدم اما نمیتونم از بس که بعضی از این دوستان ، ارادت دارند و بطور مداوم
دارند برایم دری و وری پی.ام میدند.
ضمنا" زیاد هم بچه های اینجا تحویل نمی گیرند پس لابد خیلی بارشان هست.
جواب شما :
شاید سریع تر باشه تا حدودی چون از توابع opengl استفاده می کند. تازه بصورت open source هم خواهد بود. خبر زیاد دارم اما به دلایل بالا نمی گذارم.

واقعا هم راست میگی sakamoto بعضی ها هم تو این تایپیک که برای رفع مشکلات است چه چیزایی که نمی نویسن بعضی هاشونم فقط آیه یاس میخونن ومی خوان بقیه رو مثل خودشون کنن

نمونه ای از عدم آگاهی از شبیه سازها و حرفهای خنده دار :
خودمم خیلی خسته شدم از دسته این نرم افزار مضخرف
فاینال فانتزی 10 رو با 2 فریم اجرا میکردم , اه اه

دی وی دی رامم هم زد خراب کرد
ببینید چقدر دروغ. اولا" بازی فاینال فانتزی با 10 -25 فریم حتی در کامپیوترهای متوسط به راحتی اجرا می شود مگر اینکه کامپیوتر شما برای قرن بوق باشد مثل پنتیوم 3.
ثانیا" جمله دوم را نگاه کنید که جوک قرن است. dvd مگر ""تیغ"" داره که dvd drive را خراب کنه ؟
اتفاقا" چون دی وی دی رام کامپیوتر سریع تر از پلی استیشن 2 هست ، بازی ها سریع تر لود می شوند و تاخیر بارگذاری کمتر است. اگر قرار هست که دی وی دی رام خراب بشود همه شان یک سن و یک عمر مشخصی دارند. تازه این برنامه یک نرم افزار هست چه جوری ، می تونه روی dvd مثلا" خط بیندازد ؟
این بابا فکر کرده چون dvd زیاد کار میکنه احتمالا" خط رویش بیفته یا خراب بشه که اصلا" غلط هست. او می توانست یک تغییر کوچک در جزئیات پلاگین dvd در شبیه ساز انجام بده مثلا" مقدار cach مربوط به dvd را بالا ببره و یا نوع فرمت خواندن dvd را تغییر بده تا دیگر به قول خودش dvd زیاد کار نکنه.
اینها همه به دلیل عدم اطلاعات کافی است مثلا" یکی میاد می گوید چرا بازی فاینال فانتزی این قدر آهسته است. اکثر اینجور افراد فراموش می کنند گزینه های vu recopile و ee recompile را در قسمت cpu در شبیه ساز فعال بکنند به خاطر همین سرعت خیلی پایین میاد.
زیاد تایپ کردم خسته شدم. قضاوت با خودتان.

Back