6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

چی کار کنم؟

مشکل فریم دارم خیلی سرعت پایینه من با ورژن قبلی (pcsx2 9.1) بازی evil 4 را اجرا کردم سرعتش بین 4 تا 5 فریم بود ولی با این جدیده (pcsx2 9.2) بازی evil4 با سرعته 2 تا 3 فریم اجرا میکنم

چی کار کنم؟

راستی اگه بخوام بازی رو ایمیج بگیرم با چه فرمتی باید باشه؟

جواب بدید

چی کار کنم؟

مشکل فریم دارم خیلی سرعت پایینه من با ورژن قبلی (pcsx2 9.1) بازی evil 4 را اجرا کردم سرعتش بین 4 تا 5 فریم بود ولی با این جدیده (pcsx2 9.2) بازی evil4 با سرعته 2 تا 3 فریم اجرا میکنم

چی کار کنم؟

راستی اگه بخوام بازی رو ایمیج بگیرم با چه فرمتی باید باشه؟

جواب بدید

جواب بدید[/QUOTE]

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

فقط جواب فرمت ایمیج رو بلدم.اگه با نرم افزار الکل %120 ایمیج بگیری توی صفحه تعیین فرمت خودش به صورت پیش فرض روی گزینه زیر قرار داره که برنامه شبیه سازمون با همون فرمت سازگاره.اگه خودش بهصورت پیش فرض نبود خودت انتخابش کن
media descriptor image file(*.mds

من خودم بالاخره بایوس 10000 و 39001 رو با هزار بدبختی داونلودش کردم.اگه کسی خواست لینکش رو میدم.آقا یکی بگه این بایوس 39001 هم مثه همون 10000 قدیمیه و به درد نخوره یا نه؟من اویل 4 رو باهاش با فریم ریت میانگین 7تا 8 اجرا کردم.اما فکر کنم پلاگین گرافیکیم با پیکسل شیدر 2 مشکل داره.کسی میدونه که آیا کارت جی فورس 5500 با 256 مگ رم گرافیکی پیکسل شیدر 2 رو داره و اگه داره چیکار کنم که ارور نده یعنی لینک جدیدترین پلاگین گرافیکی رو بده.خودم یه چند تایی داونلود کردم اما بی فایده بود.ضمنا نه ورژن9.1و ن 9.2هیچکدوم تعریف دستشون درست نبود.آخه چرا؟..

هیچی عزیزم هیچ راهی نداره.... ایمیج گیری هم فقط شاید بهت 2 تا فریم دیگه بده....
قبلا گفتم الان هم میگم.. این نرم افزار کامل نیست.. یعنی شما نمیتونی باهاش بازی کنی!!!
مثلا همین re4 علاوه بر فریم ریت افتضاح (که البته بعضی موقع ها تا 17 یا 18 هم بالا میره ولی بازم بازی لگ میزنه) صدا هم نداره
تا اومدن نسخه نهایی صبر کنید

اگه میشه بهم بگو چه جوری بازی با سرعت 17 تا 18 فرم اجرا کنم Dj_mj ?

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :blushing: :blushing: :blushing: :blushing: :blushing: :blushing: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

واقعا خسته نباشن این pcsx9.2 با pcsx9.1 هیچ فرقی نکنه اویل 4 که با همون فریم ریت اجرا شد.

حرف شما درسته حتی سرعت بازی در pcsx2 0.9.2 کمتر از pcsx2 0.9.1 است اما یادت نره که pcsx2 0.9.2 از نظر صدا خیلی بهتر از pcsx2 0.9.1 هستش و پلاگین صدا کامل شده و در ضمن بعضی از بازیهایی که در pcsx2 0.9.1 قابل اجرا نبودند در این نسخه قابل اجرا هستن

آره از نظر صدا خیلی خوبه تو اویل 4 صدای کلاغ ها و باد خیلی واضح هستش.god of war از بازی میپره بیرون با نسخه pcsx 7 لا اقل دمو بازی رو میشد دید

چی کار کنم؟

چی کار کنم؟

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

[

واقعا دمشون گرم تازه متوجه شدم که pcsx9.2 واقعا قدرتش بیشتره تو dark watch قبلا من هیچی از منو و چیزای دیگه نمیدیدم و فقط ضربدر میزدم تا وارد بازی بشه ولی با این 9.2 از همون اول مارک کپکوم تا دمو بازی قشنگ بدون ایراد معلومه امیدوار شدم به نسخه های بعدی:p

واقعا دمشون گرم تازه متوجه شدم که pcsx9.2 واقعا قدرتش بیشتره تو dark watch قبلا من هیچی از منو و چیزای دیگه نمیدیدم و فقط ضربدر میزدم تا وارد بازی بشه ولی با این 9.2 از همون اول مارک کپکوم تا دمو بازی قشنگ بدون ایراد معلومه امیدوار شدم به نسخه های بعدی:p
سمیر جان... تیم برنامه نویس این نرم افزار دارن تمام تلاش خودوشن رو میکنن تا تمام بازی های ps2 رو اول با نرم افزار اجرا کنن... فقط در حد اجرا مثل الان که بازی ها نه فریم درست حسابی میده نه صدای درست حسابی داره.... تازه الان مثلا هنوز MGS 3 حتی بالا نمیاد...
باید اول منتظر سازگاری کامل باشیم تا نرم افزار کامل بشه....

به شخصه هم دیگه هیچ امیدی به این نرم افزار ندارم... چون فکر کنم تیم برنامه نویس به خاطر اومدن ps3 دپرس بشه و این برنامه رو ول کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or