اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
منظورش این بود که یک اشتراک دیگه بگیری.خودشون میگن سرویس جدید بگیر
آقا من دو به شک شدم.از طرفی خودشون در مورد ترافیک ماهانه میگن یعنی هر ماه این مقدار از طرفی جناب metagear میگن یعنی تمام مدت فقط همون مقدار هست.حالا نکنه من برم یک ساله 50 گیگ بگیرم 600 گیگ مصرف کنم بعد بگن پول 550 گیگ اضافه که 5میلیون 500 تومن هست رو بده.اونوقت باید تو سایت برام مراسم گلریزون بگیرید

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
من که هر چی پست های شما رو خوندم و سایت پارسی نت رو نگاه کردم نفهمیدم شما چی میگی!
اون ترافیک ماهانه که که برای سرویس های چند ماهه زده مربوط به کل اون مدت هست نه هر ماهش، مثلاً 256 یک ماهه 18 گیگ هست و 3 ماهه 55 گیگ یعنی در کل میتونی 55 گیگ در طول 3 ماه دانلود کنی نه اینکه ماهی 55 گیگ! با 256 آدم خودش رو بکشه همش دانلود کنه به زحمت به 55 گیگ برسه در ماه!
اگه میخواستن ترافیک 50 گیگ در ماه برای سرعت 256 بدن میگفتن نامحدوده دیگه!
میشه حدودا بگید که با سرعت 256 و 128(هر کدوم مجزا)حدودا چه قدر میشه در شبانه روز دان کرد.
چوم من یه سرویس 256 پیدا کردم که می گفت.یه بازه زمانی اگه شما دان کنید روی حجم دانلودتون حساب نمیشه و اگه دانلود رو از اون زمان شروع کنید.!!
می خواستم بدونم این قضیش چیه؟؟:confused:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
من که هنوز برام نصب نکردن که بفهمم چه قدر میشه در شبانه روز دان کرد ولی به صورت علمی 256 در ثانیه 32 کیلوبایت و 128 ثانیه ای 16 که البته تقریبا محاله
بعضی جاها شبها مجانی هست مثلا 3 تا 6 صبح شاید منظورش این بوده

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
عزیز 256 بیشتر از 30 دانلود نمی کنه.حدش از 17 تا 25 هست البته بین این ها بالاپایین میشه و حتی از 25 تا 30 هم متغیر هست.128 هم تا 12-13 دانلود می کنه و بعضی اوقات تا 15-16 هم متغیره .

اکثر شرکت ها زمانی رو رایگان می گذارن برای دانلود که مردم کمتر استفاده می کنن.من از همین کار شرکت خودمون سوء استفاده می کنم در ضمن بین ساعت 4 تا 6 صبح هم سرعت اینترنت ها کهکشانی میشه.من تا حالا شده 3 گیگ رو بین 4 تا 6 صبح دانلود کردم.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
من که هنوز برام نصب نکردن که بفهمم چه قدر میشه در شبانه روز دان کرد ولی به صورت علمی 256 در ثانیه 32 کیلوبایت و 128 ثانیه ای 16 که البته تقریبا محاله
بعضی جاها شبها مجانی هست مثلا 3 تا 6 صبح شاید منظورش این بوده
منظورم توی ماه چند گیگ میشه دان کرد؟؟
نه اینکه سرعتش چه قدره!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
من فقط یه توضیح در مورد ترافیک ماهانه بدم.من اول ازشون پرسدم که ترافیک ماهانه چطوریه اونا گفتن یعنی هر ماه میتونی مثلا 10 گیگ مصرف کنی ولی حالا که من بهشون گیر دادم میگن مثلا 10 گیگ برای 3 ماه هست نه یک ماه.گفتم بهتون بگم که یک وقت مثل من نشه چون من میخواستم 1 ساله بگیرم بعد 600 گیگ مصرف کنم که نزدیک بود خودمو بدبخت کنم چون پول گیگ های اضافش پنج میلیون و نیم میشد.عجب آدمهای نامردی هستن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
خوب من از پارسی نت گرفتم.اگه اشتباه نکنم خودتون معرفیش کردید درست یادم نیست.ولی نمیدونم چرا اینقدر شل کن سفت کن در میارن.در هر صورت هر جا به یک شکلی تیغ میزنه;)

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
دوستان میخواستم بفهمم چطوری میشه بدونی که چقدر دانلود کردی؟
یعنی مقدار حجمی رو که دانلود کردی از کجا میشه فهمید؟
توی سایت شرکتی که A D S Lازش گرفتی؛صفحه مخصوص واسه کارکردت داره
(البته اگه شرکت معتبر باشه:-")مثل یه شماره حساب
در ضمن می خواستم بدونم که قضیه این میکرو فیلتر یا نویز گیر چیه ؟؟
چی کار می کنه؟چقدر تاثیر داره؟

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
آقا من امروز هرجايي زنگ زدم گفتن كه ما تو منطقه شما Adsl نداريم ...
به پارس آنلاين زنگ زدم، به اوراكل زنگ زدم ، به شاتل زنگ زدم ...
گفتن تو منطقه شما نداريم ...
يعني هيچ راهي نداره ؟ ...
ما توي ستارخان ايم ...
اگه از بروبچ كسي گرفته بياد بگه كه من چه جوري ميتونم اين سرويس رو بگيرم ...
تورو خدا ...
Please كمك كنيد ...
امروز بعد از كلي ذوق زنگ زديم اونجاها . . .
الانم اين جوري ...
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :(

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
منم همین مشکل رو دارم :((
پیش شماره خونمون هم 4480 هست
فکر کنم قابلیت وصل کردن ADSL باید از طرف مخابرات باشه که بعضی پیش شماره ها هنوز قابلیتشو ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر