اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
میخواستم بدون سرعت هیچ اثری بر روی پینگ نداره؟ یعنی من اگه یک 128 بگیرم یا1024 با شرایط یکسان (یک مودم، شرکت و...) پینگم یکی میشه؟
بعدش توی آنلاین بازی کردن زیاد دانلود میشه؟
مثلا اگه بخواهیم یک ساعت Gears of War رو بازی کنیم چقدر آپلود و دانلود میشه؟

میخواستم بدون سرعت هیچ اثری بر روی پینگ نداره؟ یعنی من اگه یک 128 بگیرم یا1024 با شرایط یکسان (یک مودم، شرکت و...) پینگم یکی میشه؟
معلومه که داره! 128 کجا و 1024 کجا! هر چی سرعت بیشتر باشه پینگ هم به نسبت بیشتر می شه ولی پینگ در کل به کیفیت خطوط سرویس دهنده ربط داره یعنی ممکنه شما یه 512 بیگیری ولی به علت کیفیت بد سرویس دهنده (که تو ایرانه پره!) پینگت مثل یه adsl 128 باشه.
بعدش توی آنلاین بازی کردن زیاد دانلود میشه؟
اگه خودت host بشی یکم دانلود و آپلود می ره بالا و بسته به اینکه چند نفر رو host کردی اگه زیاد بازی کنی مصرفت یکم می ره بالا ولی اگه تو سرور های مختلف join کنی مصرفش زیاد نیست. (البته بازی به بازی متفاوته و در کل عدد خیلی قابل ملاحظه ای نیست.)

معلومه که داره! 128 کجا و 1024 کجا! هر چی سرعت بیشتر باشه پینگ هم به نسبت بیشتر می شه ولی پینگ در کل به کیفیت خطوط سرویس دهنده ربط داره یعنی ممکنه شما یه 512 بیگیری ولی به علت کیفیت بد سرویس دهنده (که تو ایرانه پره!) پینگت مثل یه adsl 128 باشه.

اخه سیاوش میگفت پینگ به سرعت ربطی نداره ومربوط به ف*یلترینگ هستش:confused: شاید منظورش توی سرعتهای پایین(128-256) بوده;)

اگه خودت host بشی یکم دانلود و آپلود می ره بالا و بسته به اینکه چند نفر رو host کردی اگه زیاد بازی کنی مصرفت یکم می ره بالا ولی اگه تو سرور های مختلف join کنی مصرفش زیاد نیست. (البته بازی به بازی متفاوته و در کل عدد خیلی قابل ملاحظه ای نیست.)
آخه عزیز دل برادر:biggrin1: من از این حرف هایی که میگی سر در نمیارم که!:)
بگو مثلا اگه بخواهیم یک ساعت Gears of War رو بازی کنیم چقدر آپلود و دانلود میشه؟

اخه سیاوش میگفت پینگ به سرعت ربطی نداره ومربوط به ف*یلترینگ هستش:confused: شاید منظورش توی سرعتهای پایین(128-256) بوده;)
نه خب ... فرقه 128 و 1024 خیلی زیاده .... منظور سیاوش بیشتر تو همون سرعتهای پایین بود مثلا ما CS بازی میکردیم .. من که 512 داشتم پینگم 50 بود ، ولی بچه های 256 پینگشون 65-75 بود .. ( تصور کنید فرقه تقریبی 20 میلی ثانیه در سرعت دو برابر و شما دارید میگید 128 و 1024 فرقه تقریبی 10 برابر :biggrin1: )

من در حدود 2 ماهی است از این سرویس از شرکت پارس انلاین استفاده میکنم البته با سرعت 128 گرفتم که ماهی 29.000 تومان پول شارژ میدهم بنده به شخصه رازی هستم و هیچ مشکلی هم ندارم. سرویس خوبی داره البته نسبت به بقیه شرکتها هزینه بالای داره ولی توی این 2 ماه افت کیفیت نداشته با توجه به اینکه تقریباً روزی 6 تا 7 ساعت آنلاین هستم.

الان مشکلاتش خیلی کم شده ولی مشکل پشتیبانیشون هست که خیلی بد جواب میدن و می پیچونن آدم رو.من برای مشکل پسر عمه ام که زنگ زدن 1 ساعت دلش خوش بود که پیچونده منو بعد که خودم بهش توضیح دادم تلفن رو قطع کرد. :biggrin1: به این می گن پشتیبانی قوی

نگاه کن همه شرکت ها نامحدود می تونن بدن.اما پول بیشتری می گیرن.مثلا اگر 256 با محدودیت دانلود 8 گیگ 50000 تومتن باشه ممکنه نا محدودش 150 یا 180 هزار تومان باشه.

توی گوگل سرچ کن یکی یکی ببین شاید پیدا شد.در ضمن مواظب باش محدودیت زمانی رو با محدودیت دانلود اشتباه نگیری.

سلام
میخواستم ببینم نحوه استفاده کردن از سرویس مکالمه رایگان با استفاده از ip-phone و adsl چی هست؟
کلا میخواستم اطلاعاتی در این زمینه داشته باشم.ممنون میشم کمکم کنید:blushing:

سلتم بر همه
با سوال های تازه در خدمت شما هستم::biggrin1:
امروز زنگ زدم داتک و یه شرکت دیگه!!
و در مورد اینکه (اگه دو ماه استفاده کنم و ماه سوم نخوام و ماه چهارم دوباره بخوام استفاده کنم آیا باید پول برای رانژه کردن بدم؟؟)
داتک گفت که مخابرات تا دوماه براتون سیو میکنه رانژه رو
ولی شرکت دوم گفتش که تا دو روز خط از رانژه کردن می افته!!
می خوستم بدونم قضیه چیه (تلکه کردن و از این حرفا بوده یا ...)؟؟؟
اگه میشه سریعتر جواب بدید ؛فردا پس فردا به جرگه ای دی اس ال داران بپیوندم
(اخه دیگه خسته شدم از قبض فضایی تلفن و غرغر اطرافیان برای اشغال کردن خط و...)

سلام
(اگه دو ماه استفاده کنم و ماه سوم نخوام و ماه چهارم دوباره بخوام استفاده کنم
من هم این سوال رو داشتم.بهم گفتن که اگر یک ماه نخواستید از سرویس استفاده کنید باید هزینه آبونمان اون ماه رو دستی پرداخت کنید که میشه 4000 تومن.ولی اشتراکتون قطع نمیشه.ولی اگه بخواهید یه مدت طولانی یعنی مثلا 3 ماه استفاده نکنید اشتراکتون قطع میشه و مجددا باید هزینه راه اندازی بپردازید که برای من 15000 تومن بود;)
بای

آخرین ویرایش:
نگاه کنید بستگی به کیفیت کار شرکت داره و تلاش برایجلب مشتری.داتک الان بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت توی تهران هست.

اگر داتک برای شما این کار رو انجام میده باید به مخابرات پول بده.حالا یا روی فاکتور مشتری میبره هزینه رو یا خودش پرداخت می کنه.

اگر کیفیت رو می خواید حتما از داتک بگیرید.پشتیبانیش هم خوبه.

سلام بر همه
ممنون از جواباتون پدرام جان و مهسا خانم
من می خواستم مودم AdSL بخرم.
و مودم مورد نظر من هم Am602ایسوز بود ولی تا دست روی مودم گذاشتم
تخمش رو ملخ خورد تمام علاالدین و ایران و ... رو گشتم .نتونستم مودم رو پیدا کنم!!
به خاطر همین مودم رو CPE AAM 6000 بهم پیشنهاد دادن
منم دیدم مورد مناسبیه و کار راه انداز!!
اولا می خواستم نظرتون رو در موردش بدونم و اینکهبه غیر از کابل شبکه فرق دیگه هم داره؟؟
دوما قیمت مودم توی بازار چنده؟؟
بازم از همه ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or