44 % کنسول داران در آمریکا مونث هستند !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام !

بر اساس آخرین گزارش گروه NPD ، در آمریکا 44 درصد کنسول داران زن یا دختر هستند.
بر اساس این بر آورد و طی این گزارش جالب که در آن 20,893 نفر شرکت داشته اند:

24 درصد گیمر ها بین سنین 2 تا 12 سال هستند!:eek:
20 درصد بین سنین 25 تا 34 اند و افراد 35 تا 44 ساله ، 17 درصد رو تشکیل میدهند.

همچنین گزارش حاکی از این هست که 32 درصد گیمر ها کنسول Wii دارند ، 14 درصد PS3 و 26 درصد کنسول Xbox 360 دارند.

از طرف دیگر کسانی که با 360 بازی میکنن 20 درصد گیمر ها، کسانی که با Wii بازی میکنن 42 درصد و کسایی که با PS 3 بازی میکنن 18 درصد گیمر ها رو به خودشون اختصاص میدن.

در کل دارندگان PS 3 ، میزان 10 درصد از گیمر ها رو به خودشون اختصاص میدن در حالیکه این مقدار برای دارندگان کنسول Wii ، به میزان 42 درصد و برای دارندگان 360 ، 34 درصد میباشد.

ُEdge

womengamers03.jpg

با تشکر.

آخرین ویرایش:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
آقایون این چیزها که عجیب نیست من بچه خواهرم دختره 5سالش بیشتر نیست معمولا تفریحی که همه برای دختر ها تو این سن میکنن عروسک بازیو و اینجور چیز هاست موقعی که میاد خونمون انقدر میشینه پا 360 که من دیگه نمیدونم چکار کنم عشقش هم Street figter و mini ninjas و ما رو از 360 محروم کرده:((:((
حالا دختر 15 ساله که سهله:biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
شما فکر کن خالی بندیه. هدست رو برای همچین موقع هایی تو بازی گذاشتن.
من که psn id در بساط شما نمیبینم. و گرنه چرا که نه! Replay بازی هم میذارم همینجا. همه ببینن.
البته اگه رنکتون General شده باشه!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی هم که فکر میکنه بازی برای دخترا نیست یا"دخترا PS3 رو خز کردن". هنوز سطح فکرش خیلی پایینه. (این مسئله هیچ فرقی با نژاد پرستی ندار
حالا ول کن دیگه فردا باهاشون بازی میکنی 7-0 میبری آبروشون میره.
ولی چه باحال میشه اگه بشه با هم بازی کنیم که نمیشه!
اتفاقا کلاس ps3 هم میره بالا!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
عجب نظراتی پیدا میشه...مگه دخترا چشونه؟! دیگه گیمینگ چیزی نیست که دخترا نتونن از پسش بر بیان!!
تو کیل زون من دختر زیاد دیدم!خیلی هم خوب بازی میکنن...اصلا نوب بازی در نمیارن...پسرا بدو ،بزن ،بکش هستن ولی دخترا نه...کاور گیری +دقت..ریسک هم نمیکنن...:D
.....
کانتر هم اگه آنلاینش رو بازی کرده باشید انقدر دختر هست که با کُلت هٍد شات میکنن یا با چاقو نابودت میکنن که نگو!!!!!!!!!
بهشت هم زیر پای مادران است...

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
ر
قایون این چیزها که عجیب نیست من بچه خواهرم دختره 5سالش بیشتر نیست معمولا تفریحی که همه برای دختر ها تو این سن میکنن عروسک بازیو و اینجور چیز هاست موقعی که میاد خونمون انقدر میشینه پا 360 که من دیگه نمیدونم چکار کنم عشقش هم Street figter و mini ninjas و ما رو از 360 محروم کرده
حالا دختر 15 ساله که سهله
راست میگه دختر عموی من 6 ساله هر وقت میاد خونمون دهن ....... میکنه .

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
باز تو شهرای بزرگ خوب یکی مثل من تو شهرستان دیگه باید بگم ول معطلیم :biggrin1:
مخصوصا مونث ها که دیگه هیچی فراترینشون حداقل تو فامیل ما (که از نظر تعداد سر به فلک میزنن:biggrin1:)ps2 اونم خطرناک ترین بازیشون تارزان بازی میکنن البته در حالیکه بعد از خودم بهترین کسی که بازی میکنه (گیمر اصلا مناسب نیست) با pc فقط فوتبال بازی میکنه نمیشه انتظار چیزی بهتر از اینم داشت
فامیل خودم مثال زدم چون نسبت خیلی از مردم دیگه سطح فرهنگ و تکنولوژی شون بالا تره حالا خودتون ببینین پایین تر از ما چه وضعیتی دارن:no:
تازه منم که خودمو یه جوجه گیمر دارم هنوز نتونستم یکبار هم انلاین بازی کنم چون با هزار امید میری adsl بگیری یه 256 رو میخری 40 تومان بدشم هی قعطی و کم شدن سرعت و .... به هر حال هیچ فرهنگ و امکاناته حرفه ای وخوبی اولا در کل ایران و بدتر از اون در شهرای کوچکتر برای گیمر شدن نیست:((

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
باز تو شهرای بزرگ خوب یکی مثل من تو شهرستان دیگه باید بگم ول معطلیم :biggrin1:
مخصوصا مونث ها که دیگه هیچی فراترینشون حداقل تو فامیل ما (که از نظر تعداد سر به فلک میزنن:biggrin1:)ps2 اونم خطرناک ترین بازیشون تارزان بازی میکنن البته در حالیکه بعد از خودم بهترین کسی که بازی میکنه (گیمر اصلا مناسب نیست) با pc فقط فوتبال بازی میکنه نمیشه انتظار چیزی بهتر از اینم داشت
فامیل خودم مثال زدم چون نسبت خیلی از مردم دیگه سطح فرهنگ و تکنولوژی شون بالا تره حالا خودتون ببینین پایین تر از ما چه وضعیتی دارن:no:
تازه منم که خودمو یه جوجه گیمر دارم هنوز نتونستم یکبار هم انلاین بازی کنم چون با هزار امید میری adsl بگیری یه 256 رو میخری 40 تومان بدشم هی قعطی و کم شدن سرعت و .... به هر حال هیچ فرهنگ و امکاناته حرفه ای وخوبی اولا در کل ایران و بدتر از اون در شهرای کوچکتر برای گیمر شدن نیست:((

ميتونم بپرسم شما كجايي؟؟ adsl رو 40 تومن ماهي بايد پول بدي پاش؟؟؟:eek:

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
اسمو وللش (البته خودم مال اینجا نیستم به علت کار پدرم اینجاییم)
ولی به هر حال ارزون ترین 256 سی و دو تومان تازه با محدودیت 8گیگ.
تو شهر خودمون که کرمان باشه قیمتا زیاد بالا نیست تغریبا غابل قبول ولی اینجا افتضاح.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر