44 % کنسول داران در آمریکا مونث هستند !

ДядsЙ

کاربر سایت
سلام !

بر اساس آخرین گزارش گروه NPD ، در آمریکا 44 درصد کنسول داران زن یا دختر هستند.
بر اساس این بر آورد و طی این گزارش جالب که در آن 20,893 نفر شرکت داشته اند:

24 درصد گیمر ها بین سنین 2 تا 12 سال هستند!:eek:
20 درصد بین سنین 25 تا 34 اند و افراد 35 تا 44 ساله ، 17 درصد رو تشکیل میدهند.

همچنین گزارش حاکی از این هست که 32 درصد گیمر ها کنسول Wii دارند ، 14 درصد PS3 و 26 درصد کنسول Xbox 360 دارند.

از طرف دیگر کسانی که با 360 بازی میکنن 20 درصد گیمر ها، کسانی که با Wii بازی میکنن 42 درصد و کسایی که با PS 3 بازی میکنن 18 درصد گیمر ها رو به خودشون اختصاص میدن.

در کل دارندگان PS 3 ، میزان 10 درصد از گیمر ها رو به خودشون اختصاص میدن در حالیکه این مقدار برای دارندگان کنسول Wii ، به میزان 42 درصد و برای دارندگان 360 ، 34 درصد میباشد.

ُEdge

womengamers03.jpg

با تشکر.

آخرین ویرایش:
چند روز پیش تو یه سایت امریکای یه مقاله خو ندم خدایش حسرت خوردم نوشته بود یه پدر صاحب 2 فرزند 15 و 17 سال هر دو پسر گیمرهای حرفه ای که با هاشون مصاحبه کرده بودن میگفتن روزی 6 تا 7 ساعت باهم بازی می کنن و پدرشون بهترین کارمند بانک شناخته شده خودشون هم بهترین شاگرد مدرسشون بودن که پدرشون بهشون نصحیت کرده بود که این جمله رو هیچ وقت فراموش نکنند اگه می خوان در همه مراحل زندگی موفق باشن (GAMING iS LIFESTYLE):crying1::crying1:خدایش نصیحت این پدر و ببین.:(:(:(اصلا ما ایرانی ها در همه ضمینها از نظر فرهنگی مشکل داریم.حالا که دیگه game جای خودش:(

آخرین ویرایش:
اقا شما که لطف کردی این topic رو گزاشتی لطف کن چنتا از id همین خواهرهای محترم هم بزار من که به نوعبه خودم دعات می کنم :biggrin1::biggrin1:بلکه بتونم قاطی این 44% من هم به یک gamere حر فه ای تبدیل بشم.:cheesygri
والا من فقط اصلاع رسانی کردم ، بقیش با خودتون!:biggrin1::biggrin1:

منظور منو نفهمیدید. ایشون گفتند که دخترا ps3 رو خز کردن منم جوابشو دادم.
من که نگفتم بده که اتفاقا هم گفتم دخترا خیلی هم بازیشون خوبه.
اسم اون دست ها هم گفتم. هر کی خواست تو اونجا که میخواد بازی رو سرچ کنه ریجن رو بزاره آمریکا میتونه بیاد. اکثرا دخترا ISA وایمیستن.
پسرا هم HELGHAST!
RPG و نارنجک انداز هم نیست. scout هم off هست.(NO NOOB!)
جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه حرفه ای!!!!!!!!!
واجب شد سه نفره یه دست KZ2 بزنیم باهم.البته تا 4 تاشم حلاله.(شوخی)
خداوکیلی من دختری ندیده بودم که کیلزون بازی کنه.
البته یه نفر رو یکی دو ماه پیش دیدم گیرز 2 بازی میکرد :biggrin1:
حالا جدی دختری یا خالی بندیه؟:eek:

چه حرفه ای!!!!!!!!!

اگر ندیدی حالا ببین ...
اگر هم خواستی بیا به خودم بگو یدست میسازم با هاتون بازی کینم...
بازیش هم خیلی خوبه ... خواستی PM بده
در ضمن خیلی دوست دارم رنکت رو بدونم ... همینطور PSN ID ت رو !!؟

بازیهای ویدئویی تو ایران رشد نکرده چون ملت ما اولا تفریح براشون یعنی خوردن وکشیدن وعیاشی کردن
وقتی میان میگن فقط7میلیون یوزر حرفه ای کامپیوتر تو ایران هست وبقیه مردم نمیتونن از اینترنت وکامپیوتر استفاده بهینه داشته باشن دیگه تکلیف گیم مشخصه:smile:
مردم تو ایران خفن ترین تکنولوژی که باهاش سروکار دارن موبایله !!به یکی میگی تو اوقات فراغتم با پی اس3 بازی میکنم اولش میگه مگه پی اس3 داری؟(باتعجب):eek:چون نمیدونه چیه بعد یه جوری نگاهت میکنه انگار که تو مهدکودک با پی اس3 بازی میکنن چون بازهم نمیدونه که پی اس3 چیه وقتی میگی پلی استیشن ماکسیمم یه تصویر مبهمی از تیکن وپی اس1 میاد تو ذهنش...:biggrin1:
تو یه کشور جهان سومی رو نمیتونی با ایلات متحده مقایسه کنی حتی باهند هم نمیشه اینجارو مقایسه کرد;)
صاف زدی وسط خال.ایول
متاسفانه من نیمدونم چرا مملکتمون اینجوریه.مثلا خود من میخوام بازی PS3 رو برم تعویض کنم میزارم تو یه نایلون صبح با خودم میبرم که کارم که تموم شد ببرم عوض کنم.
وقتی میرسم سر کار رئیسم میگه اون چیه بازی PS3.(آخه بچه خودشم داره)بعدشم کلی جلوی مشتری مسخرم میکنه:biggrin1:میگه خجالت بکش بجای این کارا فکر زن گرفتن باش:-"
واقعا که ابله هست:biggrin1:آخه کدوم آدم عاقلی بازی رو ول میکنه بره زن بگیره:biggrin1:
حالا قضیه دخترا هم همینه.تو ایران اگه یه دختری بازی کنه اولین تصویری که تو ذهن ما نقش میبنده اینه که دختره یا زشت هست یا گاگوله:biggrin1:یا حتما یه مشکلی داره.
تو جامعه ما به دختری میگن طبعی که حتما سه کیلو آرایش کنه و 20 تا دوست پسر داشته باشه و در غیر اینصورت همون چیزایی که گفتم.واقعا اگر این موضوع درست در جامعه ما جا افتاده بود 80 درصد دخترهای ما به این مشکلاتی که الان دارن نمیفتادن.همونطور که ما که پسریم اگه بازی رو ازمون بگیری ممکنه به هزار راه بد کشیده بشیم دخترها هم همینن.
چند ماه پیش تو مغازه فتحی بودم دیدم دو تا دختر جوون و جیگر:biggrin1:با مادرشون اومده بودن 360 بخرن.به خدا انقدر حال کردم.خیلی خوشم اومد.تو دلم به اون مادر آفرین گفتم.واقعا کارش درست بود.
هرچند مملکتی که سرعت اینترنتش از افغانستان پایینتره:eek:نمیشه توقع داشت مثل آمریکا(بهشت) باشه

صاف زدی وسط خال.ایول
متاسفانه من نیمدونم چرا مملکتمون اینجوریه.مثلا خود من میخوام بازی PS3 رو برم تعویض کنم میزارم تو یه نایلون صبح با خودم میبرم که کارم که تموم شد ببرم عوض کنم.
وقتی میرسم سر کار رئیسم میگه اون چیه بازی PS3.(آخه بچه خودشم داره)بعدشم کلی جلوی مشتری مسخرم میکنه:biggrin1:میگه خجالت بکش بجای این کارا فکر زن گرفتن باش:-"
واقعا که ابله هست:biggrin1:آخه کدوم آدم عاقلی بازی رو ول میکنه بره زن بگیره:biggrin1:
حالا قضیه دخترا هم همینه.تو ایران اگه یه دختری بازی کنه اولین تصویری که تو ذهن ما نقش میبنده اینه که دختره یا زشت هست یا گاگوله:biggrin1:یا حتما یه مشکلی داره.
تو جامعه ما به دختری میگن طبعی که حتما سه کیلو آرایش کنه و 20 تا دوست پسر داشته باشه و در غیر اینصورت همون چیزایی که گفتم.واقعا اگر این موضوع درست در جامعه ما جا افتاده بود 80 درصد دخترهای ما به این مشکلاتی که الان دارن نمیفتادن.همونطور که ما که پسریم اگه بازی رو ازمون بگیری ممکنه به هزار راه بد کشیده بشیم دخترها هم همینن.
چند ماه پیش تو مغازه فتحی بودم دیدم دو تا دختر جوون و جیگر:biggrin1:با مادرشون اومده بودن 360 بخرن.به خدا انقدر حال کردم.خیلی خوشم اومد.تو دلم به اون مادر آفرین گفتم.واقعا کارش درست بود.
هرچند مملکتی که سرعت اینترنتش از افغانستان پایینتره:eek:نمیشه توقع داشت مثل آمریکا(بهشت) باشه
:blink:Just LOL
ٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌ

چه حرفه ای!!!!!!!!!
شما فکر کن خالی بندیه. هدست رو برای همچین موقع هایی تو بازی گذاشتن.
من که psn id در بساط شما نمیبینم. و گرنه چرا که نه! Replay بازی هم میذارم همینجا. همه ببینن.
البته اگه رنکتون General شده باشه!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی هم که فکر میکنه بازی برای دخترا نیست یا"دخترا PS3 رو خز کردن". هنوز سطح فکرش خیلی پایینه. (این مسئله هیچ فرقی با نژاد پرستی ندار

آخرین ویرایش:
آره بابا من خودم تو KZ2 با ایشون بازی کردم و به جرات میگم که بازیشون از خیلی از پسرها بهتر هست و واقعا توی اون چند دفعه ای که من باهاشون بازی کردم همیشه رو به روی من بودن و در اکثر مواقع جز 3 تا Rank اول گروه خودشون بودن و خیلی ردیف هم هدشات می کردن:biggrin1:

همه ی اینها که یه دختر یا کلا هرکسی به بازی علاقه پیدا کنه , به اطلاع رسانی و در دست بودن امکانات و علاقه ربط داره.
شاید اگه ما از اون اول با بازی اشنا نشده بودیم الان اینجا نبودیم(کجا بودیم؟ شاید خواب بودیم به جای پست دادن؟؟؟)شاید اگه این افرادی که میگن این کار مال بی کار هاست از اون اول بازی میکردن یه چیز دیگه میگفتن.شاید خیلی ها که دوست دارن بازی کردن رو به خاطر پدر و مادر و حرف هایی که اونا میزنن بی خیال بشن
بعضی ها هم به بازی علاقه ندارن واین کارو بیهوده میدونن(البته نصف عمرشون درفناست)مثل بعضی چیز ها که ما دوست نداریم؟!! . و میرن با یه چیز دیگه بازی میکنن ....:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or