44 % کنسول داران در آمریکا مونث هستند !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام !

بر اساس آخرین گزارش گروه NPD ، در آمریکا 44 درصد کنسول داران زن یا دختر هستند.
بر اساس این بر آورد و طی این گزارش جالب که در آن 20,893 نفر شرکت داشته اند:

24 درصد گیمر ها بین سنین 2 تا 12 سال هستند!:eek:
20 درصد بین سنین 25 تا 34 اند و افراد 35 تا 44 ساله ، 17 درصد رو تشکیل میدهند.

همچنین گزارش حاکی از این هست که 32 درصد گیمر ها کنسول Wii دارند ، 14 درصد PS3 و 26 درصد کنسول Xbox 360 دارند.

از طرف دیگر کسانی که با 360 بازی میکنن 20 درصد گیمر ها، کسانی که با Wii بازی میکنن 42 درصد و کسایی که با PS 3 بازی میکنن 18 درصد گیمر ها رو به خودشون اختصاص میدن.

در کل دارندگان PS 3 ، میزان 10 درصد از گیمر ها رو به خودشون اختصاص میدن در حالیکه این مقدار برای دارندگان کنسول Wii ، به میزان 42 درصد و برای دارندگان 360 ، 34 درصد میباشد.

ُEdge

womengamers03.jpg

با تشکر.

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
نمی دونم امار گیمرهای دختر ایرانی چقدرن فک نکنم به 5 درصد هم برسه .

اگرم باشن فقط به خاطر سیمسز هست فک کنم و بس :biggrin1:
تو ایران هم باز مذکر مخالف زیاد داریم که فقط بازی را واسه بچه ها میدونند

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اقا شما که لطف کردی این topic رو گزاشتی لطف کن چنتا از id همین خواهرهای محترم هم بزار من که به نوعبه خودم دعات می کنم :biggrin1::biggrin1:بلکه بتونم قاطی این 44% من هم به یک gamere حر فه ای تبدیل بشم.:cheesygri

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
همون بهتر که با ps3 بازی نمیکنن چون خز میشه :biggrin1:
هه هه هه!!
شما بیا یه دست KZ2 تو room های آمریکا، بازی های all s*x radec یا all s*x pistol آنلاین بازی کن، اونوقت
بهت میگن (یا میگیم) کی ps3 رو خز کرده!!
تو خود بازی KZ2 حدود 400 نفر دخترن(تو فروم هاش نوشته) که البته یه تعدادیشون پسرن که میخوان جلب توجه کنن.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
هه هه هه!!
شما بیا یه دست KZ2 تو room های آمریکا، بازی های all s*x radec یا all s*x pistol آنلاین بازی کن، اونوقت
بهت میگن (یا میگیم) کی ps3 رو خز کرده!!
تو خود بازی KZ2 حدود 400 نفر دخترن(تو فروم هاش نوشته) که البته یه تعدادیشون پسرن که میخوان جلب توجه کنن.
lol چه ایرادی داره مگه؟
هرچی باشه، مثل بعضی (!) سرورها و بازی ها نیست که صدای بچه های 10-12 ساله بریتانیایی رو بشنوی.

آخرین ویرایش:

josef2600

کاربر سایت
Oct 23, 2008
31
نام
به تو چه
حرفی ندارم !
فقط میگم این مقایسه فقط بین دارندگان این 3 تا کنسول بود ؟ بقیه کنسولا س چی ؟ آمار فروش بازی ها رو نیگا کنین میبینین psp فروش بازیاش از ps3 و 360 کم نمیاره ! کامپیوتر هم که دیگر هیچ ! به نظر من کامپیوتر اگه 1 دلیل برای بهترین بودنش وجود داشته باشه اینه که دخترا باهش بازی نمیکنن ! :love: wow !!!!!

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
lol چه ایرادی داره مگه؟
هرچی باشه، مثل بعضی (!) سرورها و بازی ها نیست که صدای بچه های 10-12 ساله بریتانیایی رو بشنوی.
منظور منو نفهمیدید. ایشون گفتند که دخترا ps3 رو خز کردن منم جوابشو دادم.
من که نگفتم بده که اتفاقا هم گفتم دخترا خیلی هم بازیشون خوبه.
اسم اون دست ها هم گفتم. هر کی خواست تو اونجا که میخواد بازی رو سرچ کنه ریجن رو بزاره آمریکا میتونه بیاد. اکثرا دخترا ISA وایمیستن.
پسرا هم HELGHAST!
RPG و نارنجک انداز هم نیست. scout هم off هست.(NO NOOB!)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
حرفی ندارم !
فقط میگم این مقایسه فقط بین دارندگان این 3 تا کنسول بود ؟ بقیه کنسولا س چی ؟ آمار فروش بازی ها رو نیگا کنین میبینین psp فروش بازیاش از ps3 و 360 کم نمیاره ! کامپیوتر هم که دیگر هیچ ! به نظر من کامپیوتر اگه 1 دلیل برای بهترین بودنش وجود داشته باشه اینه که دخترا باهش بازی نمیکنن ! :love: wow !!!!!
دخترا PC بازی نمی کنن ؟ ! برو ببین تو چین چطوری WOW رو بن کردند به خاطر رشد روز افزون دختر های گیمر .
این زاویه دید غلطه که اون ها بازی نمی کنند چون تو کشور ما خوب جا نیفتاده ، پسرش بازی می کنه میزنن تو سرش :D
اینجا اینجوریه ، بقیه جاهای دنیا تقریبا پا به پای هم بازی می کنند .
منظور منو نفهمیدید. ایشون گفتند که دخترا ps3 رو خز کردن منم جوابشو دادم.
من که نگفتم بده که اتفاقا هم گفتم دخترا خیلی هم بازیشون خوبه.
اسم اون دست ها هم گفتم. هر کی خواست تو اونجا که میخواد بازی رو سرچ کنه ریجن رو بزاره آمریکا میتونه بیاد. اکثرا دخترا ISA وایمیستن.
پسرا هم HELGHAST!
RPG و نارنجک انداز هم نیست. scout هم off هست.(NO NOOB!)
من با این رنکم میترسیدم برم تو اون Room :D
اتفاقا یه کلن هم دارند جز 20 تاست فکر کنم :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
حرفی ندارم !
دقیقا برعکس.
سری سیمز برای PC است.
فقط از وقتی که Wii اومده داره اختلافشون کم میشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
حرفی ندارم !

من زمانی تو فيليپين که بودم... اونجا کافی نتی که ميرفتم...کنارش يک اطاق بزرگ بود GAMENET بود...همه هم WOW بازی ميکردن :biggrin1:

تعداد دختر ها & پسر ها هم اندازه ميشد گفت بود ... که بازی ميکردن... ديگه این بحث های لوس که دخترا فلان هستن رو نميشه گفت...

جالب اینجا بود که الان فکر ميکنيد دختر های که اونجا بازی ميکردن زشت بودن... ولی نه قيافه هاشون هم خوب بود... :biggrin1:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازیهای ویدئویی تو ایران رشد نکرده چون ملت ما اولا تفریح براشون یعنی خوردن وکشیدن وعیاشی کردن
وقتی میان میگن فقط7میلیون یوزر حرفه ای کامپیوتر تو ایران هست وبقیه مردم نمیتونن از اینترنت وکامپیوتر استفاده بهینه داشته باشن دیگه تکلیف گیم مشخصه:smile:
مردم تو ایران خفن ترین تکنولوژی که باهاش سروکار دارن موبایله !!به یکی میگی تو اوقات فراغتم با پی اس3 بازی میکنم اولش میگه مگه پی اس3 داری؟(باتعجب):eek:چون نمیدونه چیه بعد یه جوری نگاهت میکنه انگار که تو مهدکودک با پی اس3 بازی میکنن چون بازهم نمیدونه که پی اس3 چیه وقتی میگی پلی استیشن ماکسیمم یه تصویر مبهمی از تیکن وپی اس1 میاد تو ذهنش...:biggrin1:
تو یه کشور جهان سومی رو نمیتونی با ایلات متحده مقایسه کنی حتی باهند هم نمیشه اینجارو مقایسه کرد;)

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
چیزی که برای منم باعث نگرانیه همینه که تا قبل از زن گزفتن یه جوری باید بیخیال گیم بشم وگرنه مثل احمق ها باهام برخورد میشه . مگر اینکه واسه خودم یه زن گیمر پیدا کنم :laughing: متاسفانه گیمینگ تو ایران فقط برای بچه های زیر ده سال شناخته میشه و اگه در سن جوونی در حال گیم زدن ببیننت فکر می کنن یه چیزی کم داری به خاطر همینه که پلتفرم من Pc هستش چون کمتر جلب توجه می کنه !!!

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
اینو از یکی از اعضای بازی سنتر نقل قول میکنم(Don_Lethon) که خیلی وقته نیومده تو سایت
(تاپیک رو دیدم یاد همین پست افتادم با سرچ پیداش کردم)
الان تو این گیلد جدید که هستم همه بزرگسالن ... guild master امون دختره ... class leader Druid هم یه زنه که چند هفته پیش بچه دار شد همه تبریک می گفتن بهش :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر