حل مشکلات در بازی های X360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این تاپیک برای کسانی که در بازی های این کنسول دچار مشکل شدند .
اولین مشکل خودم رو می گم :
من تو باز وگاس همینطور که ت وعکس می می بینید گیر کردم یه بار رفتم اینجا وقتی می رفتم کنار کامپیوتر یه سرری نوشته می نوشت و بعد می گفت که دکمه A رو بزنید من می زدم و یکی از سربازان شروع به هک کردن کامپیوتر می کرد و بعد دشمنا می اومدن اونا رو که کشتم از یه راحی رفتم که دوباره یه objective بهم داد دیدم دوباره این کامپیوتره هست :eek: بعد که دوباره رفتم کنار کامپیوتر اینبار ننوشت که دکمه A رو بزنم تا اون رو هم هک کنه در صورتی که اون دایره آبی رنگ که ماله ojective بود روی کامپیوتره بود :eek:
کسی فهمید من چی گفتم ؟ ;)
اینم عکس ها :
http://www.parsaspace.com/hotgoal/31052007116.jpg
http://www.parsaspace.com/hotgoal/31052007117.jpg

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
شما توسط یارت کامپیوتر رو هک می کنی البته در زمان هک کردن دشمنا حمله می کن و بعد از کشتن اونها و هک سیستم همون بغل سمت چپ نردبان هست ازش برو بالاو بازی رو ادامه بده.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما توسط یارت کامپیوتر رو هک می کنی البته در زمان هک کردن دشمنا حمله می کن و بعد از کشتن اونها و هک سیستم همون بغل سمت چپ نردبان هست ازش برو بالاو بازی رو ادامه بده.

اینا رو می دونم
اما هیچ پیغامی نمیده که من به اون دستور بدم تا اونو هک کنه

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
بر بچ کسی میدونه چجوری میشه غول اخر lost planet کشت؟ (توضیح کامل)

برای کشتن غول اخر lost planet من دکمه های RT و LT رو با هم نگه میداشتم و به غول نزدیک میشدم با این کار ضربه محکمی به غول میزنی که کلی از امتیازش کم میشه فقط هرچی بهش نزدیک تر باشی این ضربه امتیاز بیشتری ازش کم میکنه چند بار که این کار رو انجام بدی کارش تمومه :)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
بر بچ کسی میدونه چجوری میشه غول اخر lost planet کشت؟ (توضیح کامل)

جون غول رو تا نصف راحت میتونی کم کنی بعدش اون شروع میکنه ضربه های وحشتناکشو میزنه اون موقع شما باید فرار کنی بری دور وایسی وقتی که شمشیر کشید و اومد طرفت و ضربه زد باید جاخالی بدی و اون موقع وقتشه که یدونه ضربه بزنی و باز فرار کنی و این کارو ادامه بدی تا غولو بکشی البته این راه واسه لول سخته فکر کنم رو لول اسون خیلی راحت تر باشه

پ.ن:البنه وقتی دور وایسادی میتونی با تیر بزنیش ولی زیاد تاثیر نداره

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
:mad: اقا اين خداييش انصافه نه انصافه؟ من 3 ماه پيش يه همچين تايپيكي زدم كه خيلي به بچه ها كمك ميكرد ولي 2 روز نشده پاكش كردن حالا اين تايپيك ... نميگم اينم پاك كنيد اتفاقا خيلي هم تايپيك خوبي ولي بين بچه ها فرق نزارين (سر صحبت با مديران بود)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
:mad: اقا اين خداييش انصافه نه انصافه؟ من 3 ماه پيش يه همچين تايپيكي زدم كه خيلي به بچه ها كمك ميكرد ولي 2 روز نشده پاكش كردن حالا اين تايپيك ... نميگم اينم پاك كنيد اتفاقا خيلي هم تايپيك خوبي ولي بين بچه ها فرق نزارين (سر صحبت با مديران بود)

اول اینکه بهتر بدونید مدیران چندان هم با من خوب نیستن
در ضمن این حرفتون باعث میشه که مدیران رو تحریک کنید به قفل این تاپیک

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
در باری dead rising علامت سوالها در نقشه نشانه چیست ؟ آن آدمها را کاری نمیتوان روشون انجام داد

اون آدم ها رو برو پهلوشون B رو بزن تا يكم صحبت كنن بعد ميگه اين يارو به شما ملحق شد تو هم وظيفه داري برسونيشون به security roomتا level تو توي بازي بيشتر بشه اگه ديدي جونشون داره كم ميشه اول از دست زامبي ها نجاتشون بده بعد بهشون يك غذايي چيزي بده راحت شن بعضي ها هم زخمين بايد B رو بزني كه يا دستشون رو بگيري يا كولشون كني كه در اين دو حالت زامبي ها باهات زياد كاري ندارن
سعي كن بهشون يك چوبي چيزي بدي تا راحت تر بيان
و اينكه سعي كن اون 3 تا زنداني هارو بكشي چون بيشتر بايد از اون منطقه رد بشي و اونا ميان دنبالت و تا يا خودتو نكشن يا يارو رو ولت نميكنن

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بچه ها من تو بازی splinter cell DA آخرشم اونجایی که رییس nsa رو میگیرن همون سیاهه بعد من به اون عینکیه می زنم میمیره بعد که همه رو کشتم غیر چند نفر نمی دونم چیکار کنم یکی هست کمک کنه ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بعد که همه رو کشتم غیر چند نفر نمی دونم چیکار کنم یکی هست کمک کنه ؟
اصولا توی sc کسی رو نباید بکشی...حتی k.o هم نباید بکنی.... دقیقتر بگو تا راحتر کمک کنم ;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بچه ها من تو بازی splinter cell DA آخرشم اونجایی که رییس nsa رو میگیرن همون سیاهه بعد من به اون عینکیه می زنم میمیره بعد که همه رو کشتم غیر چند نفر نمی دونم چیکار کنم یکی هست کمک کنه ؟

اون زیادم آخرش نیست .... :)
دقیق تر بگو کدومه . من 3 ماه پیش تموم کردم . الان JBA HQ چندی ؟ Objective هات چین ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر