3DS vs PSP2 (or Whatever

کدام را میپسندید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    188

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چون گرافیک برام اصلا مهم نیست در نتیجه psp2 برام حکم همون psp1 رو داره و اصلا طرفش هم نخواهم رفت چون کلا چیز جدیدی نداره!
فقط 3ds :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
چون گرافیک برام اصلا مهم نیست در نتیجه psp2 برام حکم همون psp1 رو داره و اصلا طرفش هم نخواهم رفت چون کلا چیز جدیدی نداره!
فقط 3ds :biggrin1:
یعنی واقعآ چیز جدیدی نسبت به PSP1 نداره به جز گرافیک ؟! :D البته شاید منظورت 3D بودن هست !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
جفتش :D
3DS فقط به خاطر MGS ـش که واقعاً نمیشه ازش گذشت. PSP2 هم به خاطر امکانات جدیدی که بهش اضافه شده پتانسیل خیلی بالایی هم برای بازی های Hardcore هم Casual داره. ضمن اینکه به امکانات Tablet ـش هم خیلی نیازمندم :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی واقعآ چیز جدیدی نسبت به PSP1 نداره به جز گرافیک ؟!
خوب یه صفحه لمسی جلو داره که واقعا نمیدونم چجوری میشه آدم بازی با دکمه رو ول کنه با اون به نیتان بگه بپر بالا:D تازه+ اینکه بازی رو خیلی کژوال کرده اگه گیم پلی آنچارتد رو باهاش دیده باشی!
صفحه لمسی پشتش هم واقعا تو چندتا بازی بیشتر فکر نکنم تاثیر داشته باشه!
دیگه میمونه دوربینش که امکانات گیم بشمار نمیاد!
چیز دیگه ای هم داره من ندونم؟:D
انصافا 2 تا صفحه لمسی و رزولوشن بالاتر چیزیه که من 300$ پاش بدم؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir

این قیمت پیدا کردی ماهم خبر کن اجرت با خدا

به نظرم مهمترین گزینه کپی خور شدنشه
احتمالا واسه بازی های psp2 یه سریال مثله پی اس تیری بزارن به هر حال پیشگیری بهتر از درمان میباشد که اگه این کارو کنن تعداد محدودیت واسه استفاده از یه گیم تو چنتا دستگاه هستش
ولی نینتندو همچین کارا بلد نیست طفلک خدا خیرش بده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
خوب یه صفحه لمسی جلو داره که واقعا نمیدونم چجوری میشه آدم بازی با دکمه رو ول کنه با اون به نیتان بگه بپر بالا:biggrin1: تازه+ اینکه بازی رو خیلی کژوال کرده اگه گیم پلی آنچارتد رو باهاش دیده باشی!
صفحه لمسی پشتش هم واقعا تو چندتا بازی بیشتر فکر نکنم تاثیر داشته باشه!
دیگه میمونه دوربینش که امکانات گیم بشمار نمیاد!
چیز دیگه ای هم داره من ندونم؟:biggrin1:
خب اون صفحه لمسی قرار نیست اجباری باشه :D میشه Uncharted رو بدون اون کارا هم بازی کرد ولی بازیهای fun که نیاز به صفحه لمسی دارن , اون وقت یه صفحه multi touch (برعکس 3DS که تک تاچ (!) هست) دم دستمون هست :D صفحه پشتش هم به درد همین بازیهای fun میخوره ! ویدئوی Little Deviants رو نگاه کنی چیز جالبی هست. راحت صفحه جلو رو بدون درگیری میبینه و با صفحه پشتی هم تپه درست میکنه !
دوربین هم هنوز معلوم نیست ولی امکان داره توی بازیهای شبه Eye Pet بشه ازش استفاده کرد.
Sixaxis هم داره که مثلآ توی همون Uncharted به گفته سایتها عملکرد فوق العاده دقیق و عالی ای داشته برای تنظیم هدف !
یه آنالوگ اضافه هم به کنار :D
البته قابلیت 3D توی 3DS هم یه ویژگی مهم برای خیلی ها هست ولی به شخصه حوصله بازی کردن با کنسولهای معمولی به صورت سه بعدی رو هم ندارم چه برسه توی یه صفحه کوچیک :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه ایرادی که psp2 داره اسپیکرهاش هستن که دقیقا زیر دست قرار میگیره. اسپیکرهای psp هم که تو آفساید بودن درست زیر کنسول (بصورت عمودی).
بخاطر همین ایردی که گفتم 3DS رو ترجیح میدم :D (شوخی بود).
نبود b-)

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
شما یه نگاه کلی بندازین میبینین که 3DS هیچ حرفی واسه گفتن نداره
Nintendo تازه فهمید که کنسول دستی آنالوگ هم می خواد !!!!!!!!!!:p
ولی Sony اومد dual analoug کرد کنسولشو که فک کنم انقلابی بود .

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
فقط 3ds :D

شما همین چنتا بازی Working Title که واسه NGP اومده رو ببین واسه کله زندگیت بسه .
Killzone
Little Deviants
MGS
Uncharted
,....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر