اخرین اخبار کارتهای گرافیک (AMD & nVidia)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
پس چرا قیمتش زیاده ؟ :D
قیمتش با توجه به عملکردش مناسبه که! :D
البته نسل جدید AMD هم هست واسه شاید به این علت زیاده
اگه میخوای از روی قیمت این کارتا قیمت PS5 رو پیش بینی کنی بذار بهت بگم اصلا ایده خوبی نیست:D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
قیمتش با توجه به عملکردش مناسبه که! :D
البته نسل جدید AMD هم هست واسه شاید به این علت زیاده
اگه میخوای از روی قیمت این کارتا قیمت PS5 رو پیش بینی کنی بذار بهت بگم اصلا ایده خوبی نیست:D
خیر میخوام ببینم یه PC هم تراز کنسول های نسل بعد با قیمت معقول میشه بست یا نه :D

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
خیر میخوام ببینم یه PC هم تراز کنسول های نسل بعد با قیمت معقول میشه بست یا نه :D
کنسول نسل بعد اخر 2020 مییاد تا اون موقع نسل بعدی کارتای انویدیا و amd هم اومده قیمتای کارتهای فعلی هم افت کرده
اما کنسولای نسل بعد بییان تو کشور قطعا قیمت معقول نخواهند داشت که بخوایم بر اساسش سیستمی ببنیدیم که قیمت معقول داشته باشه!

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
کنسول نسل بعد اخر 2020 مییاد تا اون موقع نسل بعدی کارتای انویدیا و amd هم اومده قیمتای کارتهای فعلی هم افت کرده
اما کنسولای نسل بعد بییان تو کشور قطعا قیمت معقول نخواهند داشت که بخوایم بر اساسش سیستمی ببنیدیم که قیمت معقول داشته باشه!
هر چقدر هم غیر معقول باشه بازم فکر کنم از قیمت سخت افزار که افتضاح شده کمتر در میاد

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
به نظر من که این کارت ها همچنان رقیبی برای انویدیا نمیشن ! من شخصا فکر میکردم با قیمت برابر به طور متوسط 15 درصد حداقل بهتر از کارت های انویدیا باشن !
اما الان تو بنچ مارک کنفرانس ها تفاوت اینقدر بود بنچمارک های دقیق بیاد به نظر من اختلاف کمتر میشه
الان کارت rx5700 دقیقا 8.5 درصد گرونتر از 2060 است که تو بنچ مارک هم تقریبا همون 10-11 درصد قویتر بود

650464-radeon-5700-vs-rtx-2060.jpg

حالا اینکه نسل بعد بود و 7 نانومتری که مصرفش کمتر باید میشد که نشده + هسته مخصوص ری تریسینگ هم نداره و از همه مهمتر ماه ها بعد از نسل فعلی انویدیا معرفی شده !
یعنی اگه انویدیا یکم کاهش قیمت بده به نظر من این کارت های navi نیومده شکست خوردن ! مگر اینکه با درایور و بهینه سازی بتونن یکاری کنن

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
خب به طور رسمی کارت های ارتقا یافته rtx super معرفی شدن که خب مشخصه از کارت های جدید amd احساس خطر کردن !
الان اگه price/performance حساب کنیم (طبق ریویو های کاربران rtx super و بنچمارک های خود amd درمورد قدرت کارت های navi ) واقعا اختلاف ها بسیار کمه.
110541

برای کسانی که هنوز کارت نخریدن این جور رقابت ها بسیار جذابه ولی کسانی که کارت های قدیمی rtx رو خریدن الان ............... :-":-"

• Like
Reactions: Sarvior and L.o.s

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
amd قیمت های navi رو قبل از عرضه کاهش داد. بسیار هم عالی :D:D

بنظرم هنوزهم گرونه نه rt داره فنش هم داغونه باید صبر کنی مدل غیر رفرنس بگیری
من خودم صبر کردم سال دیگه امسال ارزش نداره

• Like
Reactions: AmirAirGunner

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
همين الانم كارتاى rtx 2080-2080ti نسل بعدين يعنى اگر الانم اينارو داشته باشى واسه نسل بعد فول ساپورتى و بازياى نسل بعد رو مثل اب خوردن مياره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر