RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
خوب دیگه دوستان فهمیدیم از فیلم خوشتون نیومده ولی یجوری حرف نزنید که کسایی که به هر دلیلی از فیلم خوششون اومده بهشون بر بخوره چون اینجوری که شما دارید فیلمو نقد میکنید تمام کسایی که رفتن کلی پول دادن فیلمو تو سینما دیدن بلا نسبت به جمع یه عده دراز گوش بودن....خوب داداش من شما خوشت نیومده دلیل نمیشه کل بنیان فیلم رو زیر سوال ببری....این فیلما اسمش روشه زیاد اهمیتی نداره که بخوان واسه صحنه های مختلفشون دلیل منطقی بیارن،خلاص.

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
خوب دیگه دوستان فهمیدیم از فیلم خوشتون نیومده ولی یجوری حرف نزنید که کسایی که به هر دلیلی از فیلم خوششون اومده بهشون بر بخوره چون اینجوری که شما دارید فیلمو نقد میکنید تمام کسایی که رفتن کلی پول دادن فیلمو تو سینما دیدن بلا نسبت به جمع یه عده دراز گوش بودن....خوب داداش من شما خوشت نیومده دلیل نمیشه کل بنیان فیلم رو زیر سوال ببری....این فیلما اسمش روشه زیاد اهمیتی نداره که بخوان واسه صحنه های مختلفشون دلیل منطقی بیارن،خلاص.

منم اول مث تو فکر میکردم میگفتم کی تو فیلم دنباله منظقه. ولی این دیگه خداییش شورشو در اورد! صحنه اخر؟ realy? :D
کسایی که حال کردند توصیه میکنم فیلم بالییود ببینند که از این صحنه ها زیاد داره.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

ایجا فروم هست ملت دارن بحث می کنن ، مشکلی هست از جانب شماست.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این به قول شما تخیلی شدن فیلم زیاد مهم نیست
F7واقعا فیلم و اکشن خوبی بود ولی حرف بهترین فیلم بشه خیلی اکشن های بهتر از این داریم
نمونه بورن.همین مد مکس.کازینو رویال و..

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خوشتون بیاد یا نیاد کلی فیلم فروش کرده
مردم کلی با crew فیلم حال میکنن
خیلیا هم منتظر فیلم جدیدشن
با این حرفاتون چیزی از ارزش های فیلم کم نمیشه : )
F7 واقعا فیلم خوبی بود ، کمدی خوب ، اکشن باحال و نفس گیر و از همه مهم تر cast خیلی خوبی داشت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این عکس خدا بیامرز رو تو صفحه ی Facebook ـش گذاشتن گفتم اینجا هم بزارم :

51151133566030860514.jpg

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
پیرو متاهایی که برای خوب و بد نشون دادن پدرخوانده و هری پاتر و ترمیناتور و امثالهم در صفحات قبل مطرح شد،من رفتم سایت متاکریتیک تا متای فیلم‌های مورد علاقم رو چک کنم و دیدم که Assassination of Jesse James متاش 68ـه :D این فیلم نه تنها یکی از بهترین فیلم های قرن 21،بلکه شاید تو تاپ 20 من باشه(بدون فکر کردن گفتم شاید تو تاپ 10ـم باشه اصلا)،این فیلم مناجات دل با دوربینه،اما متاش از فیلم X یه 20 واحدی کمتره.درسته اون فیلم هم سرگرمی خوبیه،اما سینما رو اگر یک هنر بدونیم،خرد جمعی این رو به ما میگه که اون فیلم هیچ حرفی برای گفتن در مقابل جسی جیمز نداره.در کل دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست...

من از روزی میترسم که یکی بیاد در مورد Killing Them Softly چند خطی بنویسه و عالی بدونتش،بعد یه کاربر با بینش بسیار عمیق بره سایت متاکریتیک،عکس متا 63 رو ببُره و پست رو نقل قول کنه و بگه(از این پست های توییتری که مد شده):

«این فیلم نهایتا یک فیلم خوبه نه یک شاهکار»آخرشم این شکلک :)یا این ;) رو بزاره :D

من از روزی میترسم که بخوایم با متاها با هم بحث و تبادل نظر کنیم.کلا اگر متا رو یک سیستم Recommend در نظر بگیریم خیلی بهتره.

پ.ن:فیلم هم با بازی قضیه‌ش فرق میکنه کلا.
پ.ن2:یه عرض ارادتی به اندرو دومینیک هم کردیم تو این پست :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مشکل Assassination Of Jesse James این بود که فیلم نیم ساعت اضافه داشت:D وگرنه خیلی فیلم خوبیه عاشق بازی بردپیتم:D همیشه گفتم اگه روزی RDR رو بسازن فیلمشو بخاطر همین فیلمی که پیت بازی کرده باید جان مارستون رو بهش بدن:D
Killing Them Softly رو من درک نکردم طائل جان.:D شدید نچسب بود.
به نظر من متاکریتیک برای مدیا چیز جالبی نیست کلاً. Rotten Tomatoes خیلی بهتره. بازی های ویدیویی یه صنعته، بیسش تکنولوژیه، ولی فیلم اینطوری نیست. برای همین عدد اختصاص دادن به یه فیلم کار سخت تریه به نظرم. مثلاً من بودم متای Gladiator رو 100 میزاشتم بقیه رو با اون مقایسه می کردم:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
با چی KTS حال نکردی؟:D

دو حالت داره:

1-یا به نظرت فیلم ضعیف بود که باید براش دلیل بیاری تا باهات بحث کنم
2-یا اینکه فیلم به روحیه‌ت نمیخورد که اون میره رو بحث سلیقه و اینا.

اون جسی جیمز رو هم ازت نشنیده میگیرم به نظر من 3 ساعت کم داشت.لول :D یه موقعی pace کُند فیلم رو حوصله سربر میکنه،یه موقعی به کمکش میاد.اینگونه نیست که همیشه pace کند جزو نکات منفی باشه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
با چی KTS حال نکردی؟:D

دو حالت داره:

1-یا به نظرت فیلم ضعیف بود که باید براش دلیل بیاری تا باهات بحث کنم
2-یا اینکه فیلم به روحیه‌ت نمیخورد که اون میره رو بحث سلیقه و اینا.

اون جسی جیمز رو هم ازت نشنیده میگیرم به نظر من 3 ساعت کم داشت.لول :D یه موقعی pace کُند فیلم رو حوصله سربر میکنه،یه موقعی به کمکش میاد.اینگونه نیست که همیشه pace کند جزو نکات منفی باشه.

بعضی وقت ها هست اینطوری حس می کنی که اگه فیلم نیم ساعت کمتر بود خیلی فیلم بهتری می شد، بعضی جاها ارزش تصویر گرفتن نداشتن. باید دوباره فیلم رو ببینم تا باهات بحث کنم ولی آخرین بار که دیدم این حس رو داشتم.:D
KTS هم ببینمش دوباره باهات بحث می کنم.:D من چون زود یادم میره جزئیات نمیتونم الان درست بحث کنم باعث میشم چیزی دست گیرمون نشه:D چون هر جفت این فیلما رو خیلی وقت پیش دیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر