Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بسی لذت بردیم از تریلر Star Wars! :D نامردا یه کارهایی هم می‌کنن که صبر و تحمل برای آدم نمی‌مونه که بفهمیم دقیقاً چه خبره و جریان چیه. :|

c9hq_f8w6kuk.gif

==============
راستی بحث جلوه‌های ویژه هست، به بخش‌های مثبت ماجرا هم نگاه کنین! :D
مثلاً همین The Irishman اسکورسیزی، استفاده‌ی زیادی از جلوه‌های ویژه و تکنولوژی De-Aging کرده تا بازیگرها رو توی سن و سال پایین‌تر نشون بدن و یکی از دلایل بودجه‌ی بالای فیلم هم همین تکنولوژی بوده. کلاً تکنولوژی خیلی خفنی هست و روز به روز هم بهتر میشه.
یه موضوعی هم که زیاد در موردش صحبت میشه (از جمله پدرم که ما رو شهید کرده با این بحث) اینه که در سینمای امروز، بازیگرها بیشتر با جلوه‌های ویژه کار دارن و مثلاً وقتی دارن صحبت می‌کنن، در حقیقت جلوشون هیچ کسی نیست و بعدش یه جونوری اضافه میشه و این صحبت‌ها، پس نتیجه می‌گیریم که بازی بلد نیستن و بازیگرهای قدیم یه چیز دیگه بودن! :D به نظرم اتفاقاً همین قضیه نشون‌دهنده‌ی استعداد بالای بازیگرها هست و به شدت سخته که جلوی هیچ و پوچ بازی کنی و با دیوار (یا حداکثر یه آدمی که الکی اونجا ایستاده ولی توی فیلم حذف میشه) صحبت کنی و بتونی احساساتت رو جوری انتقال بدی که باورپذیر باشه. یعنی این خودش یه مهارت هست، نه نقطه ضعف. نیازی به گفتن نیست که منظورم بازیگرهای درپیت فیلم‌های داغون نیست و بازیگرهای درست حسابی رو میگم که بعضی جاها با جلوه‌های ویژه‌ی سنگین سر و کار دارن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بسی لذت بردیم از تریلر Star Wars! :D نامردا یه کارهایی هم می‌کنن که صبر و تحمل برای آدم نمی‌مونه که بفهمیم دقیقاً چه خبره و جریان چیه. :|

c9hq_f8w6kuk.gif
ایده کم اوردن رو اوردن به اسب سواری :D اسب سواری تو دنیای جنگ ستارگان :)) تنها امیدم به جی جی آبرامز ـه هر چند با اون گندی که سر قسمت هشتم زدن بعید بدونم بتونم کامل با فیلم حال کنم .....

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
ایده کم اوردن رو اوردن به اسب سواری :D اسب سواری تو دنیای جنگ ستارگان :)) تنها امیدم به جی جی آبرامز ـه هر چند با اون گندی که سر قسمت هشتم زدن بعید بدونم بتونم کامل با فیلم حال کنم .....
چه ربطی داره اخه، اسب سواری توی دنیاش نبوده؟ تو از کجا میدونی. چندین میلیون سیاره و زندگی مختلف توی انواع مدیای استاروارز هست، چرا اسب سواری نباشه؟ این ویژگی افراد بومی سیاره اون دختر سیاهه هست. یعنی هر چی قبلا نبوده نباید تو فیلم جدید معرفی بشه به عنوان یه چیز جدید؟
فیلم قبلی هم ربطی به این نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چه ربطی داره اخه، اسب سواری توی دنیاش نبوده؟ تو از کجا میدونی. چندین میلیون سیاره و زندگی مختلف توی انواع مدیای استاروارز هست، چرا اسب سواری نباشه؟ این ویژگی افراد بومی سیاره اون دختر سیاهه هست. یعنی هر چی قبلا نبوده نباید تو فیلم جدید معرفی بشه به عنوان یه چیز جپید؟
فیلم قبلی هم ربطی به این نداره.
بله دنیای جنگ ستارگان گستردست ولی به شخصه ترجیبه میدم جنگ ستارگان ببینم تا ست پیس های اینجوری واسه تزریغ هیجان کاذب یـ چیز پر مغز و کلاسیک . قسمت دوم حرفتون مثل این میمونه که بگی موفقیت اند گیم هیچ ربطی به نسخه های قبلی نداشته ! قرار ـه مثلا ساگای Luke Skywalker رو ببندن چجوری میشه ربطی نداشته باشه ؟ جدای داستان با شخصیت پردازی های بد و آبکی قسمت قبل چجوری میشه با شخصیت های جدید خو گرفت و درکشون کرد ؟ من هنوز تو کتم نمیره ری چجوری جدای شد و کایلو رن قرار ـه از شخصیت منفی تبدیل بشه به شخصیت مثبت شخصیت های جدید که دیگه جای خود دارن

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
دوستان فن جنگ ستارگان برای یکی که هیچ کدوم رو ندیده (استغفرالله) چه ترتیبی رو پیشنهاد میکنید؟ ترتیب اکران شدنشون یا تایملاین یا...؟
از یه طرف به ترتیب زمان اتفاقات ببینم فهمیدنش رو راحت تر میکنه از طرفی هم یه مقدار شاید تو ذوق بزنه اگر جدیدا رو ببینم بعد برم یه قدیمی (کیفیت فیلم و ...)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان فن جنگ ستارگان برای یکی که هیچ کدوم رو ندیده (استغفرالله) چه ترتیبی رو پیشنهاد میکنید؟ ترتیب اکران شدنشون یا تایملاین یا...؟
از یه طرف به ترتیب زمان اتفاقات ببینم فهمیدنش رو راحت تر میکنه از طرفی هم یه مقدار شاید تو ذوق بزنه اگر جدیدا رو ببینم بعد برم یه قدیمی (کیفیت فیلم و ...)
خودت جواب خودت رو دادی ....

• Like
Reactions: mohsen_mzh

soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
67
الان که اکثر سایتا خود کالکشن استاروارز رو گذاشتن و اونو به ترتیب همون قسمتایی که گذاشتن ببینی بهتره فقط بین قسمت III و IV فیلم های Solo: A Star Wars Story و فیلم Rogue One: A Star Wars Story رو ببین که هم شکاف داستانی بین قسمت سه و چهار رو پر کنه هم با شخصیت هان سولو اشنا بشی.من اینطوری دیدم حالا بقیه دوستان شاید یه ترتیب دیگه رو پیشنهاد کنن
راجع به کیفیت جلوه های ویژه هم واقعا اون نسخه های 1980 زیاد تفاوت انچنانی به نظرم با نسخه های ابتدای سال 2000 نداشتن

• Like
Reactions: mohsen_mzh

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
خودت جواب خودت رو دادی ....
آره میدونم از اون جهت. صرفا میخواستم تجربه بقیه رو بدونم
مثلا شاید یکی ترتیب اکران شده رو نگاه کرده بعد فهمیده اشتباه کرده، بیاد بگه که اشتباه بوده
منم میخواستم احتمالا همون ترتیب اکران رو ببینم

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
به عنوان یه فن میگم حتما به ترتیب اکران ببین. چون یه سری پلات تویست های خفن توی نسخه های اریجینال هست که اگه قبلش جدید ها رو دیده باشی لو میرن. حتما به ترتیب ۴،۵،۶،۱،۲،۳،۷،۸ ببین. Rogue one هم بعد از دیدن اصلی ها.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
بله دنیای جنگ ستارگان گستردست ولی به شخصه ترجیبه میدم جنگ ستارگان ببینم تا ست پیس های اینجوری واسه تزریغ هیجان کاذب یـ چیز پر مغز و کلاسیک . قسمت دوم حرفتون مثل این میمونه که بگی موفقیت اند گیم هیچ ربطی به نسخه های قبلی نداشته ! قرار ـه مثلا ساگای Luke Skywalker رو ببندن چجوری میشه ربطی نداشته باشه ؟ جدای داستان با شخصیت پردازی های بد و آبکی قسمت قبل چجوری میشه با شخصیت های جدید خو گرفت و درکشون کرد ؟ من هنوز تو کتم نمیره ری چجوری جدای شد و کایلو رن قرار ـه از شخصیت منفی تبدیل بشه به شخصیت مثبت شخصیت های جدید که دیگه جای خود دارن
این صحنه های هورس شاید دو صحنه هم نباشن، من نمیفهمم مشکلشون چیه!
این فیلم قراره ۹ تا فیلم رو ببنده، داستان ها به هم ربط داره همه اینا درست ولی منظور منو نفهمیدی، من گفتم بد بودن یا خوب بودن قبلی ربطی به بد بودن یا خوب بودن این نداره. ری جدای شد وقتی لوک به عنوان گرند مستر تاییدش کرد، الان هم تو تریلر اولش دیدیم که بازم داره تمرین میکنه!
کی گفته کایلو قراره redeem بشه؟ چرا همچین فکری میکنه؟ کی گفته قراره شخصیت مثبت بشه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
به نظرم به ترتیب زمان اکران خیلی بهتره. کلاً من همیشه ترتیب زمان تولید رو توی همه‌ی موارد ترجیح میدم به ترتیب داستانی، چه فیلم باشه و چه بازی و...
از نظر کیفیت بصری و جلوه‌های ویژه هم مشکل خیلی اساسی ندارن و کاملاً قابل دیدن هستن. حتی فیلم‌های قدیمی این سری از بعضی جهات قابل تحمل‌تر از سه‌گانه دوم هستن و یه بخش‌هایی از سه‌گانه دوم (مخصوصاً قسمت دومش) دیگه رسماً حالت انیمیشن پیدا میکنه انقدر تاریخ مصرف جلوه‌های ویژه‌ش گذشته! :D ولی خیلی از بخش‌های سه‌گانه اول با جلوه‌های ویژه خالص درست نشدن و ماکت و چیزهای واقعی توی ساخت‌شون به کار رفته و هنوز خوب موندن.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یادمه پارسال ign یه نظر سنجی گذاشته بود اگه فقط یکی از فیلم های ۲۰۱۹ رو اجازه داشته باشید ببنید کدوم رو انتخاب میکنید !!+90 درصد اند گیم رو انتخاب کرده بودن ، یه عده هم جان ویک و شیر شاه و غیره ، ولی انتخاب من بدون هیچ تردیدی استار وارز بود و هست!! شدیدا برای این نسخه هایپم!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دوستان دوتا سوال دارم سری فیلم های rocky ارزش دیدن داره؟ آهنگای4ش خیلی خوب بود واسه همین پرسیدم :D
بعد escape from new york چطور؟
یادمه پارسال ign یه نظر سنجی گذاشته بود اگه فقط یکی از فیلم های ۲۰۱۹ رو اجازه داشته باشید ببنید کدوم رو انتخاب میکنید !!+90 درصد اند گیم رو انتخاب کرده بودن ، یه عده هم جان ویک و شیر شاه و غیره ، ولی انتخاب من بدون هیچ تردیدی استار وارز بود و هست!! شدیدا برای این نسخه هایپم!
گزینه هیچ کدام داشت من میزدم هیچ کدوم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر