25 سالگی PlayStation

کنسول Playstation موردعلاقه شما؟

• PlayStation

• PlayStation 2

• PSP

• PlayStation 3

• PS Vita

• PlayStation 4

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
123789

خب همونطور که می‌دونید این هفته 25 سالگی PlayStation هست و به همین مناسبت اکثر سایت‌ها،‌ استدیوها و فن‌ها در حال بازگویی خاطرات خودشون از PlayStation و جشن گرفتن هستن <:-P
امروز یه توییت جذابی دیدم که PlayStation UK پرسیده و جالب میشه هر کسی جواب خودشو به این 4 تا سوال توی همین تاپیک بزاره و همینطور توی نظرسنجی بالای تاپیک هم شرکت کنید:

123788

1. اولین بازی PlayStation که تجربه کردید؟
2. اولین کنسول PlayStation ؟
3. بازی PlayStation موردعلاقه شما؟
4. کنسول PlayStation موردعلاقه شما؟

تبریک استدیوها و اهالی صنعت گیم:

2019-12-04_094955.png 2019-12-04_102827.png
2019-12-04_102940.png 2019-12-04_095023.png 2019-12-04_095041.png 2019-12-04_103004.png 2019-12-04_103125.png 2019-12-04_103239.png

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
یادش بخیر یه کلوب بود توی رامسر هروقت مسافرت میرفتیم اونجا همه بچه ها اونجا جمع میشدن کلا غرق(قرغ-قرق-غرغ :-")میکردیم اونجا رو.متاسفانه چندسال پیش بست ولی اونجا باعث شد من با دنیای ps اشنا بشم:(
1.اولین بازی کرش بود که با بچه ها بازی میکردیم توی همون کلوب. اصن یه وضعی بودا :x
2.اولین کنسولی که خودم داشتم ps2 بود
3.واقعا با وجود بازیهای بی نظیری که بود و هست، .همیشه uncharted 2برام یه تجربه بی نظیر بود مخصوصا قسمتی که میریم به تبت هنوز دیالوگهایی که گفته میشه رو یادمه
4.من با ps4 خیلی خاطره دارم ولی ps3 از اونجایی که بازیهای کپی رو برای 360 میگرفتیم . بازیهای خاص و انحصاری رو برای ps3 ،همیشه یه حالت لاکچری طور داشت برا همین بهترین کنسولی بود که داشتم هرچند واقعا انتخاب سختیه بین ۳ تا از بچه هات انتخاب کنی(جدای از psp و vita که داشتم)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
1. تا جایی که یادم میاد Crash Bandicoot 2 بوده... شاید حتی کلا اولین بازیم بوده باشه ... قبل از این خاطره ای یادم نمیاد:-"

2. PS1
اون موقع ما هرچی چک و چونه میزدیم برام PS1 نمیخریدن:| خودم رو خفه کردم و به هیچ نتیجه ای نرسیدم...
من بودم و 3ماه تابستون که همش یا تو اتاق پسرخاله م بودم و PS1ش رو تصرف میکردم یا اتاق پسرعمم و اونجا با بقیه ی پسرعمه ها دور همی بازی میکردیم:D
گفتم، هرچی زور میزدم کنسول نمیخریدن...فقط اول تابستون بهم پول میدادن و میرفتم برای 3ماهم بازی میخریدم...مشخصا از روی کاور... آخرشم یه سریش تکراری در میومد،یا زبون ژاپنی،یا سبک هایی که سر در نمیوردم:))
آخرشم خاله م برام PS1 گرفت و این نفرین شکسته شد و دیگه خانواده مقاومت نکردن در مقابل بقیه کنسول ها:-" کار از کار گذشته بود>:)

3. سری اگر بخوام بگم Crash Bandicoot ... یک شماره بخوام بگم بین 2م و 3مش ... انتخاب خیلی سخته! تنوع شماره سوم عالیه، از اونطرف شماره دوم نوستالژی اولین بازی رو داره... بخش آموزشی ریمیک شماره دوم رو که میزدم قشنگ اشک تو چشمام جمع شد:(
بعدشم سری GOW و Spyro ، برای اسپایرو بدون شک شماره سوم و برای GOW همه نسخه های اصلی + GOS :D

4. فکر کنم از معدود نفراتی هستم که میگم PS3 :D

کلا قبلش با اینکه اکثرا با کنسول بازی میکردم، ولی تو فرومی بودم که PCگیمر بودن اکثرا، بازی های PC هم اکثرا دوبله میزدم:-"
اما با PS3 ، کم کم زبانم بهتر شد...تازه از داستان بازی ها علاوه بر اتفاقات تصویری،میفهمیدم چی میگن...
اینجا عضو شدم ، سایت های خبری خارجی رو دنبال کردم ، اولین E3م رو دیدم( 2009 :-" ) ، خیلی سبک هایی که قبلا بازی نمیکردم رفتم سراغشون و ...
کلا متحول شدم:D
علاوه بر این فکر میکنم نسل پیش تنوع بازی ها خیلی بیشتر از این نسل بود و جذاب تر بودن! هم تنوع...هم تعداد! کیفیتشونم برای اون زمان همین پرفکتی که الان هستن بودن:D

گفتم زبان یاد گرفتن و ... ، اولین قدم هام و ورودم به سایت های خارجی البته به PS2 برمیگرده، سر کل کل و کوری خونی در مورد باز کردن کاراکترهای MK Shaolin Monks بود که با زبون بی زبونی توی GameSpot رفتم و دیکشنری به دست، ترجمه میکردم ببینم چجوری باید کاراکترها رو باز کنم و ملت پر مدعا رو بزنیم زمین>:)

و در آخر 25سالگی PS به سونی و مخصوصا به خودمون مبارک:x
برای من که همشون بهترین ایستگاه بازی بودن:x و امیدوارم همیشه بهترین بمونند :x
نسل بعد هم که اگر زنده باشیم،همراهش هستیم و انشاالله 30سالگیش رو جشن میگیریم:D

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
1. اولین بازی PlayStation که تجربه کردید؟ این را درست نمیدونم.ولی فکر کنم در ایور یا الون 98

2. اولین کنسول PlayStation ؟ ps1

3. بازی PlayStation موردعلاقه شما؟ غیر انحصاری : Resident Evil 4 (بهترین بازی تاریخ) انحصاری : Kill Zone 2 ( بهترین شوتر اول شخص تاریخ)

4. کنسول PlayStation موردعلاقه شما؟ ps2

خداوند نگهدارتون باشه.بای:-h

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
همه نسل های پلی استیشن خاطرات فوق العاده ای برای من داشتن ولی یه نسل هست که هیچوقت نمیشه ازش گذشت، اونم PS One هست که بهترین دوران بچگی من بود. Crash و Sheep Raider ، Bugs bunny & Taz ، Tomb Raider
آدم یهو بغضش میگیره یاد اونموقع میفته...:(

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504

Takafumi Fujisawa آهنگ ساز startup ps1 تو مصاحبه گیم اینفورمر گفت که این startup خاطره انگیز طراحی شده بود که تشخیص بده این دیسک کنسول میتونه بخونه یا نه

PSone's Iconic Startup Sound Was Designed to Detect if the Console Could Read Your Disc

مصاحبه Hermen Hulst درباره ساخت بازی ها و........

Sony Worldwide Studios Boss Shares His Philosophy on Game Development
من می‌تونم صدای این عکس رو بشنوم :D حس عجیبیه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خاطره من از ps1 فقط خلاصه میشه تو Crash ها البته قبلش یادمه اویل 3 هم بود ولی آنقدر کوچولو بودیم جرات نمی‌کردم اویل بازی کنم ترسو بودم ولی تیکن و کمبت هم زیاد بازی میکردم
ولی اون زمانی که پنجم چهارم دبستان بودم فقط کرش میزدم کرش بش خیلی زیاد..
زمان ps2 هم اون موقع هر کسی نداشت واقعا منم میرفتم کلوپ کشتی کج 2006 تازه اومده بود هر روز بازی میکردیم دیگه بدجور افتادیم دنبال خریدش بخاطر کشتی کج بود
اون موقع پسر خاله من عاشق گاد آف وار بود منم میرفتم خونه فامیلامون دستگاه می‌بردم می‌شست بازی میکرد Gow 2
یادمه پونک میشستیم میرفتم با بابام بوستان در پشتی یک مغازه 3 تا بازی ps1 می‌گرفتم نمی‌دانستم چیه اسمش چیه سبکش چیه عکس پشت سی دی می‌دیدیم ذوق میکردم میومدم بیرون دورانی بود

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان این ویدئو رو ببینید و خاطراتو مرور کنید :hearteyecat:
یادش بخیر این یکی از بهترین تبلیغ های سونی بود اول نسل هشت اومد باورم نمیشه خود این ویدیو هم برام بشه یه خاطره ... مرسی پلی استیشن دوست داشتنی:X::Square::Circle::Triangle:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
1-اولین بازی که با Playstation بازی کردم Resident Evil 1996 بود. از 8 سالگی عاشق این بازی شدم و هنوزم هستم
2-اولین کنسول هم Playstation 1 بود و هنوزم دارمش
3-غیر انحصاری Resident Evil 3 Nemesis .انحصاری سری GOW
4-بهترین کنسول که PS2 هست ولی من PS3 رو انتخاب میکنم چون پکیج کاملی هست. جدا از انحصاری های خودش قابلیت اجرای همه کنسول های نسل قبل رو هم داره :x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اوایل نمیدونستم میتونم از PS1 به عنوان موزیک پلیر استفاده کنم، تا اینکه از رفتن به حال خسته شدم برای گوش دادن به آهنگهای تکنو و مدرن تاکینگ ، گفتم بردارم دیسکو ببرم اتاق خودم بزارم توی PS1 ببینم چی میشه! گذاشتم پلی شد و از خوشحالی داشتم بال در میاوردم! البته MP3 نمیخوند و فقط Wav رو ساپورت می کرد که نهایت با 17 تا 19 تِرک گنجایش CD پر می شد.

الان که PS اروپا بهش اشاره کرد خاطرم اومد.

v1341_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر