2012 آغاز نسل بعد کنسول ها یا تحولی بزرگ برای انسان ها یا هیچکدام !!؟

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اول از همه اینو بگم که نسل جدید کنسولها امکان نداره که سال 2012 شروع شه ، اگه خود شرکتها هم بخوان بازیسازها نمی ذارن .
سونی هم که خودش تو E3 پارسال اعلام کرد که از اول عمر 10 ساله برای PS3 در نظر گرفته .
از این گذشته نسل بعد نیاز به نمایشگر نسل بعد و فرمت نسل بعد هم داره (3d TV و فرمت دیجیتال جدید=اونم با وضع بسیار عالی اینترنت کشورمون lol) پس دعا کنید که حالا حالا شروع نشه چون اگه 2012 شروع شه باید 99 درصدمون گیم رو ببوسیم بذاریم کنار و این از خطر نابودی زمین تو سال 2012 هم بدتره ، چون اگه اتفاق بدی بیوفته راحت همه مون می میریم ، اما وقتی که کنسول نسل بعد با شرایطی که گفتم بیاد مجبوریم خودکشی کنیم تا بمیریم :D

در مورد نابودی تمدنها تا سال 2012 هم باید بگم که تا حدودی موافقم ، چرا که مایاها قوم بسیار عجیبی بودند که همونطوریکه دوستمون اشاره کردند تمام خسوفها و کسوفها رو تا سال 2012 ثبت کرده بودند و...
یه مورد هم من اضافه کنم که مایاها تو اون زمان فوتبال بازی می کردند و استادیومهای فوتبالی بسیار شبیه به اسادیومهای فوتبال امروزی داشتن !
پس این پیش بینیشون رو اصلا" نباید چرت و پرت بحساب بیاریم ;)

آخرین ویرایش:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
خرافات جزی جدا ناپذیر از زندگی انسان شده فقط تو این چند روز تبلیغات فیلمی رو دیدم که قرار تو هالیوود اکران بشه که به همین سال 2012 اشاره داشت واقعا جلوه های ویژه بی نظیری داشت فقط اسم فیلم رو یادم نیست

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
نظر همتون محترم ـه :biggrin1:

بشر ، همیشه اسیر خرافات و احساسات شده ، میشه و تا ابد هم خواهد شد .
این دو تا مقوله رو هیچ تکنولوژی نمیتونه جلوش رو بگیره . همه اینها چرا تو این چند وقته اخیر باب شده و تا حالا هیچ خبری ازش نبود ، از واقعا هولوکاست یا اتفاق توی پایگاه اتمی کمتره ؟ !
ذهن انسانها و وقتشون ، صرف سود مقاصد کسانی میشه که این نظریات دروغ رو توی ذهن مردم مهندسی می کنند .
شما ، اونایی که واقعا قران رو قبول دارند ، دینشون اسلام هست بیان به بنده بگن که آیا دنیا در 3 سال آینده به اون مرحله ای میرسه که بخواد چمیدونم اسم خدا از آسمون ها بیاد ، شعله خشمش همه ما رو بسوزونه و ... .
شعله خشم از کجا میخواد بیاد ، از عاشق شدن من یا بحث فن بوی ها تو تاپیک های بازیسنتر یا کلوب های شبانه توی دبی یا کازینو های مونته کارلو ؟ ! این آتش خشم از چی سبب میخواد بشه ؟
سیر تکاملی انسان توی این چند سال به اوج خودش داره میرسه ، هممون هم داریم میبینیم . این اتفاق میخواد باعث نابودی همه اینها بشه ؟ آمریکا خیلی راحت میاد میگه دوره صلح آغاز خواهد شد ، چطور این اتفاق که قراره برق همه دنیا رو قطع کنه سبب نگرانی آمریکا نمیشه !

آرش برادر چرا جوش میاری :biggrin1:
این تشبیه هست
منظور از اینکه(( ازدور نام خدا مي آيد بار او سنگين لبهاي پر از خشم و زبان او پر از زبانه هاي اتش خواهد بود))
این هست که خورشید تشعشعاتش رو تقدیم میکنه به زمین و در اثر همین هدیه ی آسمانی بیرونی ترین لایه زمین یعنی آیونوسفیر که جذب کننده این تشعشعات هست گرم میشه و وقتی این ناحیه گرم بشه به تپش افتاده و در اثر آن امواج پایین و فوق پایین ELF-ULF-VLF تولید و با صدای مهیبی به زمین فرستاده میشه این امواج تا عمق 40 کیلومتری و بیشتر هم نفوز مکنن و زمین لرزه های خیلی ملسی ایجاد کرده که در نوع خود بی سابقه هستن. اتشفشان ها و غیره... رو هم من نمیتونم در موردش حرفی بزنم.

حالا یا خشم خداوند منظور هستش یا تشعشعات خورشیدی

واگه میشه نظرتو در این مورد هم بگو.>>>>>
جمجمه ای هستش که از کریستال ساخته شده وبدون شکستگی و ترک در جهت خلاف ساختار اتمی برش داده شده چیزی که دانشمندان امروزی میگن ما 1000 سال بعد به این دانش دست پیدا خواهیم کرد..

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
جمجمه ای هستش که از کریستال ساخته شده وبدون شکستگی و ترک در جهت خلاف ساختار اتمی برش داده شده چیزی که دانشمندان امروزی میگن ما 1000 سال بعد به این دانش دست پیدا خواهیم کرد..
هادی اگه یه لینک معتبر و واقعآ درست حسابی از یه سایت شناخته شده برام بذاری که در مورد این جمجمه یا در مورد پیش بینی جنگ های جهانی و این جور چیزا توسط مایاها گفته باشه , من به همه این حرفها ایمان میارم.
مشکل اینجاست که همه این چیزا بدون مدرک و منبع هست. مثلآ دفعه اول یه نفر این رو میگه , بعد دهن به دهن میچرخه و خود به خود رسمی میشه !
البته منکر این چیزا به صورت کلی نمیشم. مثلآ همین Crystal Skull وجود داره ولی اینکه دانشمندای امروزی نتونن بسازنش ... یا مثلآ شاید مایاها جنگ جهانی رو پیش بینی کرده باشن , ولی اینکه دقیقآ در چه سالی (یا حتی چه قرنی) اتفاق میفته ...
منم الآن میتونم پیش بینی کنم جنگ جهانی سوم هم خواهیم داشت ! یا میتونم پیش بینی کنم یه جنگ دیگه هم سر جاهایی غیر از زمین (مثل ماه یا مریخ) وجود خواهد داشت ! یعنی اگه این جنگها اتفاق بیفته من پیش گو میشم ؟!

آخرین ویرایش:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
آره قومه مایا و آیه قرآن هم حتما آمریکا درست کردن تا مارو سرکار بزارن:biggrin1:
داستان نوح و از این حرفا و...
من زیاد اهل نصیحت و تیلیپایه دینی برداشتن نیستم اما فراموش نکنیم وقتی نوح قومش رو هشدار داد همه مسخرش کردن و گفتن همچین چیزی امکان نداره! یا نمیدونم تو با این کارا میخوای دینتو به ما بخورونی!
ما تا اونجایی که میدونیم توی قران گفته شده فقط خدا اینده رو میدونه و لاغیر ،حالا شما اینگار ...
نوح اگه هشداری داده بود پیامبر بودش، و وحی نازل شده،البته شاید به شما هم بله!
اصل موضوع پیش بینیه ناسا بودش که این حرفا رو زده بعد اومدن مایا هارو پسبوندن به حرفشون.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
این حرف ها رو راحت میشه رد کرد !
اولی دلیلش همه که تابلو هست ! والا تو تمام دین ها ( اسلام ، زرتشت ، یهود ، مسیحی ) ظهور ناجی وعده دادن ! بعد چطوری میشه یه دفعه همه چی نابود بشه ! آیه قرآن که میارید این تیکه هایی که راجع به ایم مسئله هست رو هم بنویسید و این موضوع رو هم ذکر کنید که تنها خدا از آینده با خبره ! حالا این حرف ها از کجا میاد معلوم نیست !
دلیل دیگه اینه که اگر قرار بود انقدر جدی باشه ای همه کشور و سازمان صبر نمی کردن تا 2012 بشه ! قطعا یه شوراییی با همکاری هم یا همچین چیزایی درست میکردن ! بعد هم انقدر خونسرد به قضیه نگاه نمی کردن که وایسن تا نابود شن !
بعد من نمی دونم چرا تا این فیلم 2012 ساخته شد انقدر این بحث تو همه جا بالا گرفت ! بحثی که هیچ پایه علمی نداره ! این مایا و این حرف ها رو هم من چیزای زیادی در موردشون خوندم ولی تا به حال تو هیچ منبع معتبری که بشه بهش استناد کرد ، همچین حرف هایی رو دیدم !! ( به قولی اگه انقدر پیشرفته میبودن اون افتضاحات رو تو جنگ با اسپانیا از خودشون نشون نمیدن ! کاملا نشون میده این جگ ها که چه قدر تو فضا و اینا بودن !!!! )
بحث ستاره شناسی و این حرف هاش حالا به کنار !
اما هنوز به شخصه هیچ منبع یا سازمان معتبری رو ندیدم که بیاد به صراحت از این حرف ها بزنه !
از نظر من اینا همش شایعه و خرافات هست که هیچ پایه دینی و علمی نداره ! (جالبه که از طرف هر دو این موضوع رد میشه)

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
به زودی در اين مورد يه مطلب در بلاگم ميزارم تا روشن بشيد

الان فقط يه چيزی ميگم شايد بازم ميگم شايد خدايان باستان که مردم باستان وعده بازگشت دادند در سال 2012 بر گردن و اون هارو نجات بدن...

منظور از خدايان موجودات فضايی هستا فکر بد نکنيد.....

اگر هم به اين چيزا علاقه داريد کتاب های فن دنيکن خيلی عالی هستن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عزیزان اگه به این چیزا علاقه ای ندارید یا فکر میکنید با این چیزا بهتون توهین میشه یا ما یه مشت آدمه خرافاتی هستیم میتونید پست ندید و ما رو از نظراته قشنگتون محروم کنید.
الان 2 صفحه همه اومدن برای اینکه پست زیاد کنن گفتن من قبول ندارم خرافاته!
ما تا اونجایی که میدونیم توی قران گفته شده فقط خدا اینده رو میدونه و لاغیر ،حالا شما اینگار ...
اون آینده ای که تو قرآن اومده با این آینده زمین تا آسمون فرقشه!
یعنی این بدبختایی که یه عمر درس میخونن با علم خیلی چیزا رو تو آینده اثبات میکنن چرت میگن؟ یا مثلا انیشتین میاد قوانینی رو اثبات میکنه که 100 سال بعد به مرحله عمل میرسه هم الکیه؟
نوح اگه هشداری داده بود پیامبر بودش، و وحی نازل شده
چه دلیله قانع کننده ای:laughing:
اصل موضوع پیش بینیه ناسا بودش که این حرفا رو زده بعد اومدن مایا هارو پسبوندن به حرفشون.
:laughing::laughing: بیخیال. شما با خیالت خوش باش

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
عزیزان اگه به این چیزا علاقه ای ندارید یا فکر میکنید با این چیزا بهتون توهین میشه یا ما یه مشت آدمه خرافاتی هستیم میتونید پست ندید و ما رو از نظراته قشنگتون محروم کنید.
الان 2 صفحه همه اومدن برای اینکه پست زیاد کنن گفتن من قبول ندارم خرافاته!

اون آینده ای که تو قرآن اومده با این آینده زمین تا آسمون فرقشه!
یعنی این بدبختایی که یه عمر درس میخونن با علم خیلی چیزا رو تو آینده اثبات میکنن چرت میگن؟ یا مثلا انیشتین میاد قوانینی رو اثبات میکنه که 100 سال بعد به مرحله عمل میرسه هم الکیه؟

چه دلیله قانع کننده ای:laughing:

:laughing::laughing: بیخیال. شما با خیالت خوش باش
بله شما درست میفرمایید!

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
چند روزه دارم این عدد لعنتی 2 1 0 2 رو زیاد میشنوم....
اوان از تریلر فیلمش که حسابی بحث برانگیز بود اینم از این مقاله ها.

چه رد شه چه اثبات مردم زندگی عادیشونو میکنن. فکر نکم کسی ااهیمت زیادی به این بحث ها بده !

ولی انصافاً فقط به خاطر گفته ی سونی این تاپیک رو زدید ؟! آخه نسل جدید کنسول ها چه ربطی به تحول زندگی انسان ها داره !

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
2012_movie_poster2a.jpg

همه تخیلات در این مورد رو میتونید تو این فیلم ببینید البته هنوز اکران نشده
این فیلم بر گرفته از همین نگرش خنده داره که به قوم مایا ارتباطش میدند

فقط یه چیز خنده دار در این مورد اینکه ذکر شده تقویم مایاها برای 400 میلیون سال استخراج شده بعد چجوری اعتقاد دارند سال 2012 زمین نابود میشه؟!
متاسفانه الان اگه یه سرچ تو گوگل در این مورد بکنید میبینید که اکثر فروم های فارسی پر هستش از بحث های بیخودی درباره این موضوع

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
بحث اگه می خواد فلسفی باشه ، من پایه ام !!

ولی به نظر من ، اگه قرار باشه این بحث ها باشه ، منجی ای که خوب خیلیا قبولش دارن . از کجا معلوم تقی به توقی نخوره و زرتی فردا یه چیزی بشه !!

//

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر