200$ قیمت Kinect v2 برای ویندوز

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
این کینکت اصلا برای بازی کردن نیست که دوستان میگن چرا بازی نداره و گرونه :D

he Kinect for Windows v2 sensor gives developers more of the precision, responsiveness, and intuitive capabilities they need to develop interactive voice and gesture-based applications. The sensor is intended for use with the Kinect for Windows software development kit (SDK) 2.0, which will be available as a public beta in July 2014

Developers can use the Kinect for Windows SDK 2.0 to build applications with C++, C#, or Visual Studio Basic by using Microsoft Visual Studio 2013

در کل برای Developer ها هست نه برای گیمرهای عادی. یه کم خبر کامل تر بود به نظرم بهتر میشد.

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
شما صلاحيتش رو تو خودت نميبيني دليل نميشه براي بقيه هم نسخه بپيچي ، طرف مياد ميگه قيمتش بالاس نظرشو گفته ، نميگه من نميخرم بقيه هم نخرن

شما رو نمی دونم ( احتملا طرفدار یا ... هستی)
ولی من یا هر کس دیگه به عنوان مصرف کننده می تونه برای چیزی که ارائه میشه نظر بده
( دویست دلار صرفا برای سنسور چندان پیشنهاد جالبی نیست)

کسی که از چیزی اطلاع نداره نباید در بارش نظر بده ، اگر بده نتیجش می شه حال و روز اوضاع مملکت ماپ
توی خیابون در مورد آب می پرسن ملت نظر می دن در مورد نوع پیچ استفاده شده در اتصال چرخ بویینگ 777 هم سوال بپرسن باز هم نظر می دن
فروم جای بحث و تبادل نظره ، وقتی پستی می دی باید انتظار جواب شنیدنش هم داشته باشی ، وقتی نظر شخصیت رو اینجا می گی دیگه صرفا نظر شخصیت نیست موضوعی هست که هر کسی حق داره در بارش حرف بزنه
وقتی شما یک بار SDK اه Kinect رو حتی دانلود هم نکردی چه طور می خوای در موردش نظر بدی ;)
کسی که اصلا نمی دونه مایکروسافت کینکت رو روی PC برای چه هدفی می ده می خواد در موردش اظهار نظر هم بکنه :-j

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از اولم کینکت واسه pc بود خیلی بهتره کلا واسه بازی نباشه کاربردش تو ربات ساختن و .. بسشتر و اونجا باید به کار ببرنش.

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
همونطور که دوستان گفتن این کینکت اصلا هدف اصلیش برای گیمینگ نیست ... برای Dev ها هست ... ولی خوب این Dev های عزیز و گرامی که همه دوستشون داریم ممکنه بازی هایی هرچند ساده برای PC هم عرضه کنن که منطبق با کینکت باشه ...

اما یکی از کاربر های دیگش که واقعا جزء مهمترین کاربرد هاش هست، صنعت انیمیشن سازی هست ... نمی دونم اطلاع دارین یا نه ولی کینکت اولی که برای PC اومد رو بعضی ها براش نرمافزاری ساختن و سه عدد کینکت متصل به هم رو در سه زاویه قرار دادن و برای متحرک کردن مدل های سه بعدی استفاده کردن و جالب اینجاس نتایجش خیلی خوب و تقریبا نزدیک به دستگاه اصلی انیمیشن سازی بوده(اسمش الان یادم نمیاد، همون دستگاهی که یه آدم مثل یه لباس تنش میکنه و مشکی هست و با حرکتش مدل سه بعدی هم حرکت میکنه) به طوری که یادمه داخل بعضی سایت های ایرانی هم برای فروش راه پیدا کرده بود ...

شاید یکی دیگه از کاربرد های آیندش هم دستگاه های واقعیت مجازی باشه ... کلا به نظرم وسیله ای هست که خیلی ایده رو میشه روش پیاده کرد

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من برای کینکت Xbox One پول نمیدم چه برسه به این که برایPC ـه
ضمن اینکه گیمر واقعی جاش رو صندلیه!!!
گیمر واقعی جاش تو محیط باز بالا بلندی و غایم باشک و .... بعد جهش کرد شد فوتبال شطرنج والیبال و..... الان هم این صنعت بهش اضافه شده بعدا هم مدل های دیگه بهش اضافه میشه....

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
در کنار خود XOne, تنها دلیلی که برای خرید این کنسول می‌بینم همین کنسول هست هر چند که به خاطر قیمت باز همون یه کم دلیل موجه هم کم زنگ میشه. حالا باید دید روی پی‌سی چه ‌فیدبک‌هایی میده.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
همونطور که دوستان گفتن این کینکت اصلا هدف اصلیش برای گیمینگ نیست ... برای Dev ها هست ... ولی خوب این Dev های عزیز و گرامی که همه دوستشون داریم ممکنه بازی هایی هرچند ساده برای PC هم عرضه کنن که منطبق با کینکت باشه ...

اما یکی از کاربر های دیگش که واقعا جزء مهمترین کاربرد هاش هست، صنعت انیمیشن سازی هست ... نمی دونم اطلاع دارین یا نه ولی کینکت اولی که برای PC اومد رو بعضی ها براش نرمافزاری ساختن و سه عدد کینکت متصل به هم رو در سه زاویه قرار دادن و برای متحرک کردن مدل های سه بعدی استفاده کردن و جالب اینجاس نتایجش خیلی خوب و تقریبا نزدیک به دستگاه اصلی انیمیشن سازی بوده(اسمش الان یادم نمیاد، همون دستگاهی که یه آدم مثل یه لباس تنش میکنه و مشکی هست و با حرکتش مدل سه بعدی هم حرکت میکنه) به طوری که یادمه داخل بعضی سایت های ایرانی هم برای فروش راه پیدا کرده بود ...

شاید یکی دیگه از کاربرد های آیندش هم دستگاه های واقعیت مجازی باشه ... کلا به نظرم وسیله ای هست که خیلی ایده رو میشه روش پیاده کرد

با یه کینکت هم میشه کار یه استدیو موشن کپچر را راه انداخت .... البته یه کم سخت تر میشه ولی بعد میشه حرکت جوینت ها را اصلاح کرد...
یکی از چندین کاربرد دیگش kinect reconstruction هستش . مثلا من میخوام یه مکان تاریخیه خیلی بزرگ و پیچیده را با نرم افزار مایا طراحی کنم
با یک عدد لب تاپ و کینکت را میوفتم تو محیط و آروم آروم اسکن میکنم .... و بعد که کارم تموم شد میبرمش تو مایا و Retopology میکنم...
یا مثلا برای طراحیه صورت کرکتر ها تو بازیه فیفا به جای اینکه برم یه اسکنر فوقالعاده گرون قیمت بگیرم از کینکت استفاده میکنم

در واقع کینکت رقیبی شده برای تشکیلاتی که صدها برابر خودش گرونتره ....

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با یه کینکت هم میشه کار یه استدیو موشن کپچر را راه انداخت .... البته یه کم سخت تر میشه ولی بعد میشه حرکت جوینت ها را اصلاح کرد...
یکی از چندین کاربرد دیگش kinect reconstruction هستش . مثلا من میخوام یه مکان تاریخیه خیلی بزرگ و پیچیده را با نرم افزار مایا طراحی کنم
با یک عدد لب تاپ و کینکت را میوفتم تو محیط و آروم آروم اسکن میکنم .... و بعد که کارم تموم شد میبرمش تو مایا و Retopology میکنم...
یا مثلا برای طراحیه صورت کرکتر ها تو بازیه فیفا به جای اینکه برم یه اسکنر فوقالعاده گرون قیمت بگیرم از کینکت استفاده میکنم

در واقع کینکت رقیبی شده برای تشکیلاتی که صدها برابر خودش گرونتره ....
نه اینجا حضرات کینکت در بازی خلاصه کردن و ارزش نداره به نقل از علما بازیسنتر . واقعا حالا به قیمتش کاری ندارم که شاید بالا باشه ولی واقعا کاربرد های فراوان داره این دستگاه که موشن و در پزشکی و همین مایا و رباتیک و.. فقط تو ی بازی dance central خلاصه نمیشه .

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
کسی که از چیزی اطلاع نداره نباید در بارش نظر بده ، اگر بده نتیجش می شه حال و روز اوضاع مملکت ماپ
توی خیابون در مورد آب می پرسن ملت نظر می دن در مورد نوع پیچ استفاده شده در اتصال چرخ بویینگ 777 هم سوال بپرسن باز هم نظر می دن
فروم جای بحث و تبادل نظره ، وقتی پستی می دی باید انتظار جواب شنیدنش هم داشته باشی ، وقتی نظر شخصیت رو اینجا می گی دیگه صرفا نظر شخصیت نیست موضوعی هست که هر کسی حق داره در بارش حرف بزنه
وقتی شما یک بار SDK اه Kinect رو حتی دانلود هم نکردی چه طور می خوای در موردش نظر بدی ;)
کسی که اصلا نمی دونه مایکروسافت کینکت رو روی PC برای چه هدفی می ده می خواد در موردش اظهار نظر هم بکنه :-j
یک مشکل دیگه هم هست اونم اینکه ملت ما دچار بیماری خود شاخ پنداری هستند البته دور از جون شما ... !
نکته ی دیگه اینه که وقتی دوستان میگند ارزش 200$ نداره منظورشون از جهت گیم هست . اینکه قراره با کینکت اتم بشکافند یا بیمار سرطانی رو درمان کنند یا هر چیزه دیگه ای دردی از گیمر جماعت دوا نخواهد کرد ! شما کافیه به نسل قبل برگردی و انتقادات ریز و درشت رو درمورد سل به یاد بیاری چطور کسی نمیگفت که وای خدای من ناسا هم داره از سل برای ابر کامپیوتر هاش استفاده میکنه ؟ همه گفتند که فقط پیچیده هست یا اینکه باعث دردسر بازیسازها میشه و هزاران هزار چیزه دیگه !

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
یک مشکل دیگه هم هست اونم اینکه ملت ما دچار بیماری خود شاخ پنداری هستند البته دور از جون شما ... !
نکته ی دیگه اینه که وقتی دوستان میگند ارزش 200$ نداره منظورشون از جهت گیم هست . اینکه قراره با کینکت اتم بشکافند یا بیمار سرطانی رو درمان کنند یا هر چیزه دیگه ای دردی از گیمر جماعت دوا نخواهد کرد ! شما کافیه به نسل قبل برگردی و انتقادات ریز و درشت رو درمورد سل به یاد بیاری چطور کسی نمیگفت که وای خدای من ناسا هم داره از سل برای ابر کامپیوتر هاش استفاده میکنه ؟ همه گفتند که فقط پیچیده هست یا اینکه باعث دردسر بازیسازها میشه و هزاران هزار چیزه دیگه !

اگر روزی تونستید به این جماعت بفهمونید که "مایکروسافت کینکت رو روی PC برای گیم نمی ده" احتمال 85.36% اون روز آخر الزمانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر