200$ قیمت Kinect v2 برای ویندوز

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
کاش میشد از مایکروسافت درخواست کرد اسم این سری کینکت های مال کامپوتر رو به یه چیز دیگه عوض کنه بلکه شاید مهندسان بازیسنتر نظرات گران بهاشون رو برای خورشون نگه دارن.
والا به خدا تکنولوژی همش به گیمینگ ختم نمیشه...

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
در مورد قیمت و به صرفه بودنش باید اهل فنش نظر بدن که بعد از ریلیزش می دن ، من و شما صلاحیتش رو به طور قطع نداریم ;)
اگر روزی تونستید به این جماعت بفهمونید که "مایکروسافت کینکت رو روی PC برای گیم نمی ده" احتمال 85.36% اون روز آخر الزمانه
1- اونوقت صلاحیت تشخیص صلاحیت رو کی به شما داده؟ :-j
2- اینجا فروم گیم هست و تاپیک اخبار مربوط به بازی، اگه قرار نیست برای بازی بدن اصلا چرا اخبارش اینجاست؟ نکنه اینجا باید در مورد کشفیات علمی صحبت کنیم؟ :-j
کاش میشد از مایکروسافت درخواست کرد اسم این سری کینکت های مال کامپوتر رو به یه چیز دیگه عوض کنه بلکه شاید مهندسان بازیسنتر نظرات گران بهاشون رو برای خورشون نگه دارن.
والا به خدا تکنولوژی همش به گیمینگ ختم نمیشه...
شما و گذشتگان و آیندگانی همچون شما رو ارجاع میدم به شماره 2 که در بالا توضیح دادم، امیدوارم که متوجه بشید و قبل از تیکه پرانی کمی (فقط کمی) تعقل کنید :-j

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
1- اونوقت صلاحیت تشخیص صلاحیت رو کی به شما داده؟ :-j
2- اینجا فروم گیم هست و تاپیک اخبار مربوط به بازی، اگه قرار نیست برای بازی بدن اصلا چرا اخبارش اینجاست؟ نکنه اینجا باید در مورد کشفیات علمی صحبت کنیم؟ :-j

شما و گذشتگان و آیندگانی همچون شما رو ارجاع میدم به شماره 2 که در بالا توضیح دادم، امیدوارم که متوجه بشید و قبل از تیکه پرانی کمی (فقط کمی) تعقل کنید :-j
۱. با توجه به خواسته ی شما که سایت "مطلق" گیمینگ هست دلیلی دیده نمیشه که شما توی این تاپیک پست بدی.
۲. خواهشمندم به فروم های گیمینگ خوارجی نگاهی بندازید.
۳. در پی شماره ۲ به فروم هایی که مربوط به تکنولوژی میشه نگاهی بندازید و ببینید اگه اثری از گیمینگ توش پیدا میشه.
۴. در مورد چیزی که اطلاع ندارید اول اطلاعات جمع کنید بعد چشم دوستان رو با نظرات گوهر بارتان آشنا کنید.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
۱. با توجه به خواسته ی شما که سایت "مطلق" گیمینگ هست دلیلی دیده نمیشه که شما توی این تاپیک پست بدی.
۲. خواهشمندم به فروم های گیمینگ خوارجی نگاهی بندازید.
۳. در پی شماره ۲ به فروم هایی که مربوط به تکنولوژی میشه نگاهی بندازید و ببینید اگه اثری از گیمینگ توش پیدا میشه.
۴. در مورد چیزی که اطلاع ندارید اول اطلاعات جمع کنید بعد چشم دوستان رو با نظرات گوهر بارتان آشنا کنید.
1- سایت که مطلق گیمینگ هست حتی از اسمش هم پیداست "بازیسنتر" حالا اگه شما متوجه نمیشی مشکل خودته، تاپیک هم که تاپیک بحث متفرقه نیست، به شما هم ربطی نداره که کی کجا پست میده :-j (با این اوصافی که شما میگید باید اسم سایت رو بزارن "بازیسنتر دریچه ای به دنیای علم و فناوری"
yahoo_78.gif
)
2- چه ربطی داره؟ اینجا ایرانه ما هم ایرانی، دلیلی به پیروی از قوانین فروم های خارجی نیست چون اینجا قوانین خودشو داره :-j
3- مشکل از زننده تاپیک هست که خبر متفرقه رو قرار میده، اینجا اولین دیدی که به مسئله پیدا میشه دید گیمینگ هست و بس نه فناوری اطلاعات :-j
4- من اصلا نظری ندادم که بخواد گهربار باشه یا نه، شمایید که نظر میدید :-j من فقط میگم تعقل کنید که یا نمیکنید یا نمیتونید بکنید (قضاوت با خودتون :-j)

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
1- سایت که مطلق گیمینگ هست حتی از اسمش هم پیداست "بازیسنتر" حالا اگه شما متوجه نمیشی مشکل خودته، تاپیک هم که تاپیک بحث متفرقه نیست، به شما هم ربطی نداره که کی کجا پست میده :-j (با این اوصافی که شما میگید باید اسم سایت رو بزارن "بازیسنتر دریچه ای به دنیای علم و فناوری" :-j)
2- چه ربطی داره؟ اینجا ایرانه ما هم ایرانی، دلیلی به پیروی از قوانین فروم های خارجی نیست چون اینجا قوانین خودشو داره :-j
3- مشکل از زننده تاپیک هست که خبر متفرقه رو قرار میده، اینجا اولین دیدی که به مسئله پیدا میشه دید گیمینگ هست و بس نه فناوری اطلاعات :-j
4- من اصلا نظری ندادم که بخواد گهربار باشه یا نه، شمایید که نظر میدید :-j من فقط میگم تعقل کنید که یا نمیکنید یا نمیتونید بکنید (قضاوت با خودتون :-j)
عمرا اگه مبحث های همین فروم بازیسنتر هم از بالا به پایین دیده باشی:
[h=2]سخت اخبار[/h]

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
عمرا اگه فهمیده باشی تو چه مبحثی وارد شدی:
اخبار بازی ها

دیگه حالا هِی همش نزن بدتر میشه :-j
شما داری میگی اینجا فروم <<<<<بازی >>>>>> توش خبر tech نباید گذاشته بشه, حتی خود بازیسنتر هم براش بخش جداگونه داره. میای قسمت اخبار بازی ها هایپرلینک میکنی؟؟؟؟؟ من دیگه با شما بحثی ندارم

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
شما داری میگی اینجا فروم <<<<<بازی >>>>>> توش خبر tech نباید گذاشته بشه, حتی خود بازیسنتر هم براش بخش جداگونه داره. میای قسمت اخبار بازی ها هایپرلینک میکنی؟؟؟؟؟ من دیگه با شما بحثی ندارم
من میگم تو تاپیک "اخبار بازی" خبر باید مطلقا در مورد بازی باشه نه علم و فناوری و اینکه اون آقا از دیدگاه بازی نظرشو گفت که حق هم داشت ...
شما هنوزم متوجه نشدی تو چه بخشی اومدی :-j
تاکید میکنم، همش نزن بدتر میشه :-j
ميتونم از شما دو عزيز خواهش كنم كه انقدر به جون هم نپريد و تو سر و كله هم نزنيد؟!

اگه مي خوايد در مورد قوانين سايت و مشكلات كشور و ... صحبت كنيد و براي هم 100تا تبصره بزاريد جاش اينجا نيست. مي تونيد تشريف ببريد و تو پ.خ يا تو يه تاپيك ديگه ادامه بحثتون رو پيگيري كنيد چون تا اونجايي كه من ميدونم اينجا بخش اخباره و درش بايد در مورد خبر مربوطه بحث بشه نه مشكلات شخصي!

اگر لحنم تنده، بزاريدش رو حساب سردردم!
مشکلات کشور که نمیدونم از کجا اومد (:-") ولی چشم :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ميتونم از شما دو عزيز خواهش كنم كه انقدر به جون هم نپريد و تو سر و كله هم نزنيد؟!

اگه مي خوايد در مورد قوانين سايت و مشكلات كشور و ... صحبت كنيد و براي هم 100تا تبصره بزاريد جاش اينجا نيست. مي تونيد تشريف ببريد و تو پ.خ يا تو يه تاپيك ديگه ادامه بحثتون رو پيگيري كنيد چون تا اونجايي كه من ميدونم اينجا بخش اخباره و درش بايد در مورد خبر مربوطه بحث بشه نه مشكلات شخصي!

اگر لحنم تنده، بزاريدش رو حساب سردردم!

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
یکی از بهترین کاربرداش ، تبدیل کینکت به موشن کپچره ، که اتفاقا یه بار خودم اینو امتحان کردم .
باگ داره ولی قابل استفادس ، مشکل نسخه اول کینکت رزولیشن پایین تو کانال Z-Depth بود ولی این جدیده رزولیشن بالاتر و حساسیت بیشتری داره .
اما مشکل اصلیش هنوزم پابرجاس ، اونم عدم کپچر کردن حرکات انگشتاس .

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یکی از بهترین کاربرداش ، تبدیل کینکت به موشن کپچره ، که اتفاقا یه بار خودم اینو امتحان کردم .
باگ داره ولی قابل استفادس ، مشکل نسخه اول کینکت رزولیشن پایین تو کانال Z-Depth بود ولی این جدیده رزولیشن بالاتر و حساسیت بیشتری داره .
این مگه رفع نشد؟

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
مشکل اصلیش تعداد فریم ها بود که نسخه قبلی15 وحالا30 شده رزولیشن هم که چند برابرشده (حدود7 برابر) درکل نمیشه باهم مقایسشون کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر